Anasayfa / Cep Telefonu / En İyi Android Fotoğraf Uygulaması
En İyi 5 Android Fotoğraf Uygulaması

En İyi Android Fotoğraf Uygulaması

En İyi 5 Android Fotoğraf Uygulaması, akıllı telefonlarımızı birer fotoğraf makinesi olarak kullanmaya başladık. Hantal makineler yerine zaten bütün gün yanımızda olan telefonlarımızla anı yakalama imkanı buluyoruz. Bugün sizler için ücretsiz fotoğraf uygulamalarını paylaşacağım. Hem iOS hem de Android desteği bulunan bu uygulamalarla fotoğraflarınızı çok daha özel kılabilirsiniz.

1-Boomerang

En İyi 5 Android Fotoğraf Uygulaması

Instagram kullanıcıları arasında iyiden iyiye popüler olan bu uygulama, ilerleyip geri dönerek sürekli tekrar eden mini fotoğraflar oluşturmanızı sağlıyor.

2-Lifecake

En İyi 5 Android Fotoğraf Uygulaması

Fotoğraflarınızı bir zaman çizelgesi oluşturarak belgelemenize ve paylaşmanıza olanak tanır. Dropbox, Facebook, Picasa ve Instagram’daki fotoğraflarınıza Lifecake aracılığı ile zaman çizelgesi ekleyebilirsiniz.

3-Photo Editor by Aviary

En İyi 5 Android Fotoğraf Uygulaması

Profesyonel fotoğraflar düzenlemek isteyenler için bir başka seçenek olan Aviary, pek çok seçeneği ile fotoğraflarınıza harika efektler eklemenize olanak tanıyor. Bu uygulamayı kullanarak fotoğraflarınızı kırpabilir, döndürebilir, düzeltebilir, kontrastlayabilir, parlaklaştırabilir ve dişlerinizi beyazlatabilirsiniz.

4-Snapseed

En İyi 5 Android Fotoğraf Uygulaması

Google tarafından paylaşılan son derece detaylı bir profesyonel fotoğraf editörüdür. Fotoğraflarınıza ince detaylar eklemek istiyorsanız Snapseed’den daha iyisi yok.

5-LINE Camera

En İyi 5 Android Fotoğraf Uygulaması

Fotoğraflarınıza dekoratif görseller ekleyeceğiniz bir uygulama istiyorsanız, yüzden fazla çerçevesi ve zengin yazı tipleri ile kendinize ait fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

6-Prisma

Daha önce yılın uygulaması olarak adlandırılan Prisma adlı uygulama, fotoğraflarınızı karikatürize ediyor. Fotoğraflarınızı Van Gogh, Livitan, Picasso gibi ünlü sanatçıların çizdiği resimlere benzeten Prizma, telefonlarınızda yer vermeniz gereken çok özel bir uygulama.

Hakkında Usta

Bir Göz Atın

Fırın kapısının kilidini nasıl açıyorsunuz ?

Fırın kapısının kilidini nasıl açıyorsunuz ? Bu yazıda bir piroliz programından sonra kilitli kalır bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi