Anasayfa / Cep Telefonu / İos 11 Virüs Saldırısı
İos 11 Virüs Saldırısı

İos 11 Virüs Saldırısı

İos 11 Virüs Saldırısı Apple’ın güvenlik ekibi Wi-Fi sorunları nedeniyle yoğun bir hafta geçiriyor. İlk olarak, Ekim ayında ortaya çıkarılan, Wi-Fi şifrelemesine maruz kaldıkları korkutucu KRACK güvenlik açığını ekledi . Salı günü, Apple yayımlanan iPhone ve iPad başlangıçta iOS 11’e ilk büyük güncelleme için iOS 11.1 Eylül ayında piyasaya çıktı.

Virüs Sorunu Nasıl Giderilir?

Yazılımın sürüm notlarına göre, iOS 11.1, 70 yeni emoji içerir; 3D Takvim ile ekranın kenarına basarak uygulama anahtarlayıcıya erişmek için desteğini ve genel hata düzeltmelerini ve güncellemelerini ekler.

İos 11 Virüs Saldırısı Şirket ayrıca , gelişmiş bilgisayar korsanlarının Wi-Fi trafiğinin şifresini çözmesine, bağlantıları kaçırmalarına , insan-orta halli saldırılara uğramasına ve etkilenen bir aygıta gönderilen iletileri dinlemesine neden olan sözde KRACK kablosuz ağ saldırısı için bir güvenlik düzeltmesi yayımladı. .

IOS 11 çalıştırıyorsanız, Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme bölümüne giderek iOS 11.1 güncellemesini indirebilirsiniz. Güncelleme, iPhone 5s ve üstü, iPad Pros, iPad Air ve sonraki sürümleri ve iPad mini 2 ve sonraki sürümleri için kullanılabilir.

9toMac tarafından işaret edildiği gibi , 3D Dokunmatik çok görevli hareketi tekrar tetiklemek , kullanıcıların çoklu görev uygulamasına baskı yapmak için ekranın sol kenarına dokunmasına veya iki uygulama arasında geçiş yapmak için soldan sağa doğru baskı yapmasına olanak tanır.

Yeni Bir Emojide Geldi

“Yeni emoji, her ayrıntıyı açığa çıkaracak ve Unicode 10’daki onaylanmış karakterlerden uyarlanmış olacak şekilde tasarlandı. IOS 11.1, World Emoji Günü’nde Başörtüsü, Sakallı Kişi, Emzirme, Zombi, Lotus Konumdaki Kişi ve yeni yiyecek öğeleriyle ilgili olarak duyurulan karakterleri de içeriyor Sandviç ve Coconut gibi güncellemelere ek olarak Amerikan İşaret Dili’nde ‘Seni seviyorum’ diyerek tasarlanan Love-You Hareketi de yer alıyor.
Eylül ayında piyasaya sürülen iOS 11 , Files dosya yöneticisi ve yeni bir tasarım platformu da dahil olmak üzere iPad’de önemli değişiklikler yaptı. IPhone, diğer güncellemelerin yanı sıra Photoshop uygulamasında canlı fotoğraflar için Kontrol Merkezi ve yeni düzenleme özellikleri de sunuyor.

Salı günkü Apple ayrıca, Apple Music WatchOS 4.1 sürümünü piyasaya sürdü ve Apple Music ve Radio akışı desteği ile Müzik uygulamasına tam iCloud Music Library erişimi ekledi.

Hakkında Emrah Karadaş

Bir Göz Atın

En İyi 5 Android Fotoğraf Uygulaması

En İyi Android Fotoğraf Uygulaması

En İyi 5 Android Fotoğraf Uygulaması, akıllı telefonlarımızı birer fotoğraf makinesi olarak kullanmaya başladık. Hantal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi