Ev / Ev Aletleri Arızaları / Çöp Öğütme Makinesi Su Kaçırıyor ?
Çöp Öğütme Makinesi Su Kaçırıyor

Çöp Öğütme Makinesi Su Kaçırıyor ?

Çöp Öğütme Makinesi Su Kaçırıyor ? bir çöp imhasının içindeki bıçaklar, pırıl pırıl, keskin keskin kılıçlar değil, oldukça sıkıcı taşlayıcılardır. Bu, bir bertarafın hafifçe alınması gerektiği anlamına gelmez – temel güvenlik önlemlerini uygulamazsanız gerçekten acı verici bir şekilde yaralanması mümkündür.

Çöp Öğütme Makinesi Neden Su Kaçırır ?

Çöp Öğütme Makinesi Su Kaçırıyor  Ancak izlemeniz gereken tek bir kural vardır: Bertarafın fişinin çekildiğini veya devresinin kapalı olduğunu düşünseniz bile elinizi veya parmaklarınızı asla elden çıkarmayın. Parmaklarınız açıkken bir imha yanlışlıkla açılırsa, kanlı ampütasyon yerine çürük parmaklarla sonuçlanmanız mümkündür. Ancak bu hiçbir şekilde gerekli bir risk değildir.

Asla çöp imhasına elinizi sokmayın.

Bu temel kuralı izlerseniz, çöp imhası ile ilgili en yaygın sorunların teşhis edilmesi kolaydır ve neredeyse her zaman düzeltilmesi kolaydır.

O-ring

O-ring yırtılmış veya kırılmış olabilir. O-ring hasarlıysa değiştirin.

Evye Flanş Contası

Lavabo flanşı contası yırtılmış olabilir. Flanş contası yırtılmışsa değiştirin. Ayrıca, lavabo flanşının düzgün bir şekilde sıkıldığından emin olun.

Su Sıçrama Koruması

Sıçrama koruması yırtılmış veya hasar görmüş olabilir. Sıçrama siperi yırtılmışsa değiştirin.

Su Sıçrama Koruması ve Durdurucu

Sıçrama koruması genellikle ana contanın bir parçasıdır. Çöp öğütücü, öğütücü ve montaj flanşı arasında sızıntı yapıyorsa, sıçrama korumasını hasar açısından inceleyin. Sıçrama koruması yırtılmışsa veyahasar görmüşse, değiştirin. Bazı modellerde, sıçrama koruması ve durdurucu bir birim olarak satılmaktadır. Sıçrama siperini ayrı ayrı değiştiremiyorsanız, hem sıçrama siperini hem de durdurucuyu değiştirin.

Bumu Aradığın ?

Davlumbaz Havalandırma Hava Çekmiyor

Davlumbaz Havalandırma Hava Çekmiyor ?

Davlumbaz Havalandırma Hava Çekmiyor ? davlumbazı veya havalandırma davlumbazı, birçok kişinin aldığı bir cihazdır. Göz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi