DemirDöküm Aden Arıza Kodları

DemirDöküm Aden Arıza Kodları

DemirDöküm Aden Arıza Kodları Aden kombilerde elektronik regülasyon sistemi sayesinde maksimum sıcak su konforu sağlanmıştır. Anında sıcak su alabilme, çoklu kullanım halinde dahi debinin arttırılması veya azaltılmasında ±0.5 ºC hassasiyetle sıcak su performansı ve düşük debilerde kullanım imkanı sunmaktadır.

DemirDöküm Aden Kombi Arıza/Hata Kodu

DemirDöküm Aden F0 Arıza Kod

Kombinin Su Basıncının Düşük Olduğunu Belirten Koddur. Bu Kod Ekrana Geldiği Zaman Cihaza 1 İle 2 Bar Arasında Su Basarak Sorunu Çözümleyebilirsiniz.

DemirDöküm Aden F1 Arıza Kodu

Aşırı Isı Termostatın Da Arıza Olduğunu Belirten Koddur. Kombi Bu Hatayı Verdiği Sürece Cihaz Herhangi Bir Verim Sağlamaz. Bu Termostatın Değişimi Gerekmektedir. Servis Çağırarak Yardım Almanız Gerekir.

DemirDöküm Aden F2 Arıza Kodu

Sıcak Su Akmasın Da Etkili Olan Parçalardan Ntc Sensorun De Arıza Meydana Geldiğini Gösteren Koddur. Bu Kod Cihazın Göstergesin De Olduğu Sürece Kombi Sıcak Su Akıtmaz Veya Akıtmasın Da Sorunlar Yaşar. DemirDöküm Kombi Servisi’nden Destek Alınız.

DemirDöküm Aden Arıza Kodları

DemirDöküm Aden F4 Arıza Kodu

Cihazın Alev Almasın Da Arıza Yaşandığını Gösteren Hata Uyarısıdır. Yani Kombi Ateşleme Yaptıktan Sonra Alev Almıyor Ve Devreye Girmiyor. Gaz Gurubunda, İyonizasyonda, Elektrotlar Da Sorun Olabilir. DemirDöküm Servisi’nden Destek Alınız.

DemirDöküm Aden F5/F6 Arıza Kodu

DemirDöküm Kombinin Hava Akım Sırasın Da Arıza Meydana Getirdiğini Böylelikle Cihazın F5 Uyarısı Verdiğini Göstermektedir. Kombinin Baca Sensorun De Yahut Hava Prosestatın Da Problem Olabilir. Servis İle Görüşerek Kombiye Müdahale Ettiriniz.

DemirDöküm Aden OC Arıza Kodu

Hava Proses Atının Bağlı Duruma Geçtiğini Gösteren Kodun Açıklamasıdır. Cihazın Ekranın Da Bu Kod Varsa Kombiye Re Set Atınız. Resetten Sonra Düzelmiyor İse Demir Döküm Servisi Tarafından Kombiye Müdahale Ettiriniz.

DemirDöküm Aden CC Arıza Kodu

Prosestatın Yahut Baca Sen Sörünün İptale Alındığını Gösteren Koddur. Demir Döküm Servisini Arayarak Sorunun Çözümü İçin Yardım Alınız.

Ayrıca Kontrol Edin

Buzdolabı Nasıl Onarılır

Buzdolabı Nasıl Onarılır ?

Buzdolabı Nasıl Onarılır ? Buzdolabı, evinizde gece gündüz sürekli çalışan ve yiyeceklerinizi soğuk tutan birkaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !

Call Now ButtonServis Çağır (0216) 360 91 06