Anasayfa / Klima / Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840
Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

Demirdöküm Klima Servisi Klima servisi olarak, ısıtma ve soğutma sektöründe yaklaşık olarak 19 yıllık tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Amacımız, siz değerli müşterilerimize mevcut deneyimli personellerimiz ile maksimum seviyede en hızlı hizmeti sunmaktır.

Demirdöküm Klima Servisi İklimlendirme, ısıtma ve su ısıtma alanlarında faaliyet yürütmekte olan Demirdöküm 1954 senesinde İstanbul’da kurulmuş ve kurulduğu günden itibaren de sanayimizin gelişimine önemli desteklerde bulunmuştur.

Demirdöküm Servisi

Türkiye halkı ısıtma alanındaki birçok sistem, hizmet ve cihazla firmamız sayesinde tanışmıştır. Demirdöküm ayrıca Türkiye’de pek çok ilklere de imza atmıştır. Bu ilklerden bazıları şunlardır; ilk kazan, şofben, kombi, kat kaloriferi, panel radyatör ve döküm radyatör Demirdöküm tarafından üretilmiştir. Isı sektöründe ve ısı konforunda firmamız kendisini ispatlamış durumdadır.

Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima Servis özel servisimiz Tecrübeli ve iş disiplinine sahip çalışanlarımızla müşteri memnuniyetini önceleyerek hizmetlerini sürdürmektedir. Öte yandan servis hizmetlerimizle de siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için çabalamaktayız. Ülkemizin her bölgesinde yaygın olarak bulunan etkili servislerimizle tüketicilerimizin sorunlarını çözmekte ve Demirdöküm özel servis olarak bu alanda da işinde uzman ve güler yüzlü personellerimizle hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Demirdöküm Klima Arıza Bakım Montaj

Ürünlerimizle ilgili olarak ne kadar az şikâyetle karşılaşsakta yine de ürünlerimizle ilgili olarak kimi sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bir arıza durumu olmasa dahi ürünlerimizin dönem dönem kontrolü ve bakımı yapılması gerekmektedir. Demirdöküm Kombi Servisi Ürünlerimizle alakalı olarak herhangi bir arıza problemi yaşanırsa ya da kontrol veya bakım vakti gelmiş ise çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Servisi Çağrı merkezimizce alınan arıza kaydı size en yakın olan etkili servisimize aktarılır ve sizin talep ettiğiniz bir saatte arıza giderme ya da bakım işlemi yapılır. Demirdöküm servis siz tüketicilerimizin problemlerini işinde uzman ve tecrübeli çalışanlarımızla çözmektedir.

Isı Cihazlarında En Çok Karşılanan Sorunlar Nelerdir

Kombiler ile alakalı karşımıza çıkan bazı sorunların çözümü oldukça basittir. Örneğin kombinin çalışmadığı durumlara sebep olan nedenler şunlardır;

  • Kombinin suyu azalmışsa basıncı da azalmaktadır ve kombi güvenlik için kendisini çalıştırmamaktadır,
  • Kombiye ait sigorta kapalı ya da atık olabilir,
  • Kombiye ait gaz vanası eksi yönüne çevrilmiş olabilir,
  • Gaz vanası kapalı konumdayken kombi çalıştırılırsa uyarı verir
  • Kombinin ön kısmında bulunan yaz kış ayarlama anahtarı yanlış konumda olabilir.

Eğer bu sorunların dışında başka bir problem ile karşılaşırsanız Demirdöküm servis siz müşterilerimize bir telefon kadar yakın.

İlginizi Çekebilir

VRV Klima Sistemleri Bakım Arıza Montaj Servis

Sayfa İçindekiler VRV Klima ServisiVRV Klima Bakım Arıza Montaj ServisVRV Klima Sistemleri Bakım VRV Klima …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi