Demirdöküm Klima Servisi (0850) 811 24 18

Bosch Servisi

Demirdöküm Klima Servisi ısıtma ve soğutma sektöründe yaklaşık olarak 22 yıllık tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Amacımız, siz değerli müşterilerimize mevcut deneyimli personellerimiz ile maksimum seviyede en hızlı hizmeti sunmaktır.

Demirdöküm Klima Servisi İklimlendirme, ısıtma ve su ısıtma alanlarında faaliyet yürütmekte olan Demirdöküm 1954 senesinde İstanbul’da kurulmuş ve kurulduğu günden itibaren de sanayimizin gelişimine önemli desteklerde bulunmuştur.

Demirdöküm Servis

( Bağımsız Özel Servis )

Demirdöküm Klima Servis Türkiye halkı ısıtma alanındaki birçok sistem, hizmet ve cihazla firmamız sayesinde tanışmıştır. Demirdöküm ayrıca Türkiye’de pek çok ilklere de imza atmıştır. Bu ilklerden bazıları şunlardır; ilk kazan, şofben, kombi, kat kaloriferi, panel radyatör ve döküm radyatör Demirdöküm tarafından üretilmiştir. Isı sektöründe ve ısı konforunda firmamız kendisini ispatlamış durumdadır.

Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima Servisi özel servisimiz Tecrübeli ve iş disiplinine sahip çalışanlarımızla müşteri memnuniyetini önceleyerek hizmetlerini sürdürmektedir. Öte yandan servis hizmetlerimizle de siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için çabalamaktayız. Ülkemizin her bölgesinde yaygın olarak bulunan etkili servislerimizle tüketicilerimizin sorunlarını çözmekte ve Demirdöküm özel servis olarak bu alanda da işinde uzman ve güler yüzlü personellerimizle hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Demirdöküm Klima Bakım

Demirdöküm Klima Bakım Ürünlerimizle ilgili olarak ne kadar az şikayetle karşılaşmakta yine de ürünlerimizle ilgili olarak kimi sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bir arıza durumu olmasa dahi ürünlerimizin dönem dönem kontrolü ve bakımı yapılması gerekmektedir. Demirdöküm Klima Servisi  Bakım Onarım Montaj Ürünlerimizle alakalı olarak herhangi bir arıza problemi yaşanırsa ya da kontrol veya bakım vakti gelmiş ise çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Demirdöküm Klima Montaj

Demirdöküm Klima Montaj Çağrı merkezimizce alınan arıza kaydı size en yakın olan etkili servisimize aktarılır ve sizin talep ettiğiniz bir saatte arıza giderme ya da bakım işlemi yapılır. Demirdöküm Klima Servisi siz tüketicilerimizin problemlerini işinde uzman ve tecrübeli çalışanlarımızla çözmektedir.

Demirdöküm Klima Arıza

Demirdöküm Klima Arıza Isı Cihazlarında En Çok Karşılanan Sorunlar Nelerdir Eğer bu sorunların dışında başka bir problem ile karşılaşırsanız Demirdöküm Klima Servisi siz müşterilerimize bir telefon kadar yakın.

Uzmanlık Alanımız Demirdöküm Klima Cihazları

DemirDöküm Inverter Klima, DemirDöküm Split Klima, DemirDöküm Ofis Tipi Klima, DemirDöküm Ev Tipi Klima, DemirDöküm Kanal Tipi Klima, DemirDöküm Tavan Kliması, DemirDöküm Multi Klima, DemirDöküm Kanallı Klima, DemirDöküm Ticari Klima, DemirDöküm Split tip klimalar, DemirDöküm Paket tip klimalar, DemirDöküm Duvar tipi, DemirDöküm Yer-tavan tipi, DemirDöküm Salon tipi, DemirDöküm Kanal/Gizli tavan tipi, DemirDöküm Kaset tipi, DemirDöküm Çatı Tipi Paket Klimalar, DemirDöküm Duvar Tipi Mono Split Klimalar

Demirdöküm Duvar Tipi Multi Split Klimalar, DemirDöküm Portatif (Mobil) Klimalar, DemirDöküm Heat Pump VRF Sistemleri, DemirDöküm Heat Recovery VRF Sistemleri, DemirDöküm Hava Soğutmalı VRF Klima, DemirDöküm Su Soğutmalı VRF Klima, Demirdöküm VRF Klima Keşif, DemirDöküm VRF Klima Bakımı, DemirDöküm VRF Klima Montajı, DemirDöküm Chiller, DemirDöküm Klima Santralleri, Teknik Servis Bakım Onarım Montaj Hizmetleri

Comments (2)

  • Serkan Canlan

    Sorum olacak buradan yazabilir miyim bilemedim. Demirdöküm d3 d 65 litre termosifon soğuk girişinden inleme sesi geliyor. Ventil değiştirsem yeterli olur mu

    • Uzman

      Emniyet ventili veya girişinde sorun var, kontrol ediniz.

Soru Sor Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Şimdi Servisi Ara