Anasayfa / Klima / ECA Klima Servisi 444 1 840
ECA Servisi

ECA Klima Servisi 444 1 840

ECA Klima Servisi tüm uzmanlarımız varışta sunmak için şirket rozetleri taşımasını sağlıyoruz ve iş tamamlandıktan sonra evinizi daima tertemiz bırakacaklar. Mühendislerimiz her zaman kibar ve nazik davranırlar ve tüm müşterileri tamamlama konusunda geri bildirimde bulunmalarını teşvik ederiz. Tüm ustalarımız, kendi uzmanlık alanlarında ve son teknoloji ürünü araç ve teknikleri kullanarak yüksek nitelikli ve yeteneklidir; Her seferinde yüksek kalitede bir sonuç garanti ediyoruz.

ECA Servisi Ülkemizde kurulmuş olup dünyaya açılan ECA firmasının inşaat yapı sektöründe kullanılmak üzere tasarımları ve ısıtıcılar ve soğutucular bulunmaktadır. Bu ısıtıcılar arasında termosifon denilen su ısıtıcılar, kombiler ve klimalar vardır. Bu ürünlerin montajında ve bakım ve tamir işlemlerinde ECA Özel servis olarak sizlerin yanında bulunmakta ve istediğiniz an hizmet vermekteyiz.

ECA Servis

(Özel Teknik Servis Markalardan Bağımsızdır.)

Isıtıcılar ve soğutucuların montajı sırasında mekanda keşif yapılması ve tesisatın doğru bir şekilde hazırlanması oldukça önemlidir. Bu sebeple ECA servis olarak ürünlerin montajından önce keşif yapılarak en doğru montaj işlemi yapılmaktadır. ECA servis olarak kombinizin, su ısıtıcınızın ve klimanızın tamir ve bakım işlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Arıza durumunda telefon ile bizlere ulaşmanız ve şikayetinizi belirtmeniz yeterlidir. Uzman servis elemanlarımız en kısa sürede sizlere hizmet vermek üzere yanınızda olacaktır.

ECA Klima Servisi

ECA Klima Servisi Klimalar ve kombiler çok sık hata uyarısı vermektedir. Bu hataların sebebinin bulunması için ECA klima servis olarak bizlere başvurmanız yeterli olmaktadır. Bu cihazlarla ilgili olarak ortaya çıkabilecek sıkıntılar şu şekilde sıralanabilmektedir.

ECA Klima Montajı

  • Klimanın yeteri derecede soğutmaması: Bu tür bir sorunla karşılaşılması halinde öncelikle soğutucu gazın bitmiş olabileceği düşünülmelidir.
  • Klimanın soğutucu gazı neden çabuk bitmektedir: Klimanızın tesisatında bir yerde çatlak varsa bu durumda klimanın soğutucu gazı çabuk biter.
  • Klimanın soğutmaması: Kompresör kayışında meydana gelen gevşeklik klimanın yeterince soğuk hava üflenmesine engel olacaktır.
  • Kombinin ısıtmaması: Kombinin yeterince ısıtmaması durumunda tesisat içinde bir tıkanıklık olup olmadığına bakılmalıdır.

ECA Klima Bakımları

ECA Klima Bakımları Yukarıdaki sorunların çözümünde sizlere hizmet vermek üzere ECA servis sizlere yardımcı olmaktayız. Servisimiz 7 gün 24 saat sizler için hizmet vermek üzere hazır bulunmaktadır. Kombi, klima gibi ürünlerin tamir ve bakımı oldukça ciddi yapılması gereken işlerdir.

ECA Klima Arızaları

ECA Klima Arızaları Bu cihazlarla ilgili en ufak bir ihmal insan canına mal olabileceği için bu konuda işinde uzman olan ve hassas olarak işini yapan servis elemanlarımızdan yardım istemeniz tavsiye edilmektedir. ECA servisi olarak bu markanın sahiplenmiş olduğu sorumluluğu bizler de üstlenmekte ve işimizi oldukça hassas bir şekilde yapmaktayız. Herhangi bir sorun konusunda telefonlarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

ECA Klimalarda Profesyonel Hizmet

ECA Inverter Klima, ECA Split Klima, ECA Ofis Tipi Klima, ECA Ev Tipi Klima, ECA Kanal Tipi Klima, ECA Tavan Kliması, ECA Multi Klima, ECA Kanallı Klima, ECA Ticari Klima, ECA Split tip klimalar, ECA Paket tip klimalar, ECA Duvar tipi, ECA Yer-tavan tipi, ECA Salon tipi, ECA Kanal/Gizli tavan tipi, ECA Kaset tipi, ECA Çatı Tipi Paket Klimalar, ECA Duvar Tipi Mono Split Klimalar, ECA Duvar Tipi Multi Split Klimalar, ECA Portatif (Mobil) Klimalar, ECA Heat Pump VRF Sistemleri, ECA Heat Recovery VRF Sistemleri, ECA Hava Soğutmalı VRF Klima, ECA Su Soğutmalı VRF Klima, ECA VRF Klima Keşif, ECA VRF Klima Bakımı, ECA VRF Klima Montajı, ECA Chiller, ECA Klima Santralleri, Teknik Servis Bakım Onarım Montaj Hizmetleri

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !