Ev / Klima / ECA Servisi 444 1 840
ECA Servisi

ECA Servisi 444 1 840

ECA Servisi tüm uzmanlarımız varışta sunmak için şirket rozetleri taşımasını sağlıyoruz ve iş tamamlandıktan sonra evinizi daima tertemiz bırakacaklar. Mühendislerimiz her zaman kibar ve nazik davranırlar ve tüm müşterileri tamamlama konusunda geri bildirimde bulunmalarını teşvik ederiz. Tüm ustalarımız, kendi uzmanlık alanlarında ve son teknoloji ürünü araç ve teknikleri kullanarak yüksek nitelikli ve yeteneklidir; Her seferinde yüksek kalitede bir sonuç garanti ediyoruz.

ECA Servisi Ülkemizde kurulmuş olup dünyaya açılan ECA firmasının inşaat yapı sektöründe kullanılmak üzere tasarımları ve ısıtıcılar ve soğutucular bulunmaktadır. Bu ısıtıcılar arasında termosifon denilen su ısıtıcılar, kombiler ve klimalar vardır. Bu ürünlerin montajında ve bakım ve tamir işlemlerinde ECA Özel servis olarak sizlerin yanında bulunmakta ve istediğiniz an hizmet vermekteyiz.

ECA Servisi

(Özel Teknik Servis Markalardan Bağımsızdır.)

Isıtıcılar ve soğutucuların montajı sırasında mekanda keşif yapılması ve tesisatın doğru bir şekilde hazırlanması oldukça önemlidir. Bu sebeple ECA servis olarak ürünlerin montajından önce keşif yapılarak en doğru montaj işlemi yapılmaktadır. ECA servis olarak kombinizin, su ısıtıcınızın ve klimanızın tamir ve bakım işlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Arıza durumunda telefon ile bizlere ulaşmanız ve şikayetinizi belirtmeniz yeterlidir. Uzman servis elemanlarımız en kısa sürede sizlere hizmet vermek üzere yanınızda olacaktır.

ECA Bakım Onarım Servisleri

Klimalar ve kombiler çok sık hata uyarısı vermektedir. Bu hataların sebebinin bulunması için ECA klima servis olarak bizlere başvurmanız yeterli olmaktadır. Bu cihazlarla ilgili olarak ortaya çıkabilecek sıkıntılar şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Klimanın yeteri derecede soğutmaması: Bu tür bir sorunla karşılaşılması halinde öncelikle soğutucu gazın bitmiş olabileceği düşünülmelidir.
  • Klimanın soğutucu gazı neden çabuk bitmektedir: Klimanızın tesisatında bir yerde çatlak varsa bu durumda klimanın soğutucu gazı çabuk biter.
  • Klimanın soğutmaması: Kompresör kayışında meydana gelen gevşeklik klimanın yeterince soğuk hava üflenmesine engel olacaktır.
  • Kombinin ısıtmaması: Kombinin yeterince ısıtmaması durumunda tesisat içinde bir tıkanıklık olup olmadığına bakılmalıdır.

ECA Klima Servisi

ECA Klima Servisi Yukarıdaki sorunların çözümünde sizlere hizmet vermek üzere ECA servis sizlere yardımcı olmaktayız. Servisimiz 7 gün 24 saat sizler için hizmet vermek üzere hazır bulunmaktadır. Kombi, klima gibi ürünlerin tamir ve bakımı oldukça ciddi yapılması gereken işlerdir.

ECA Kombi Servisi

ECA Kombi Servisi Bu cihazlarla ilgili en ufak bir ihmal insan canına mal olabileceği için bu konuda işinde uzman olan ve hassas olarak işini yapan servis elemanlarımızdan yardım istemeniz tavsiye edilmektedir. ECA servisi olarak bu markanın sahiplenmiş olduğu sorumluluğu bizler de üstlenmekte ve işimizi oldukça hassas bir şekilde yapmaktayız. Herhangi bir sorun konusunda telefonlarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz

Bumu Aradığın ?

Vestel Klima Kumanda Ayarları İşaret Anlamları

Vestel Klima Kumanda Ayarları İşaret Anlamları

Vestel Klima Kumanda Ayarları İşaret Anlamları Klima kumanda kodlarını bilmek daha sağlıklıdır, Klimanızı uzaktan daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi