Anasayfa / Beyaz Eşya Arızaları / Electrolux Bulaşık Makinesi Resetleme
Electrolux Bulaşık Makinesi Resetleme

Electrolux Bulaşık Makinesi Resetleme

Electrolux Bulaşık Makinesi Resetleme Electrolux bulaşık makinesinde bir hata kodu mu yanıp sönüyor? Electrolux bulaşık makineleri, teşhis sistemlerinde yerleşiktir. Bulaşık makineniz sistemde bir hata veya hata tespit ederse, görür veya tespit ederse, bir hata veya hata kodu gösterecektir. Hata kodu, normal sayıların ekranda nerede olduğunu gösterecektir.. Electrolux Bulaşık Makinesi Resetleme Bu arada sadece Electrolux bulaşık makinenizi sıfırlamaya çalışın.

Electrolux Bulaşık Makinesi Resetleme

Electrolux bulaşık makineleri, teşhis sistemlerine sahiptir. Bulaşık makineniz sistemde bir hata veya hata bulur, görür veya tespit ederse, bir hata veya hata kodu gösterir. Hata kodu, normal sayıların ekran üzerinde nerede olduğunu gösterir. Bir hata kodu görüntülendiğinde, bulaşık makineniz size belirli bir hata bildirir. Hata kodu, Electrolux bulaşık makinenizdeki hangi parçaların değiştirileceğini veya kontrol edileceğini size söyleyecektir. Ayrıca Electrolux Bulaşık Makinesi Hata Kodları için YouTube’da arama yapabilir veya Electrolux Bulaşık Makinesi Bir Hata Kodu Görüntülediğinde Electrolux bulaşık makinesi kullanıcı el kitabınızdan tavsiye alabilirsiniz .

Bu, fişten çekilerek yapılabilir.
Bulaşık makinesini fişten çekin veya kesiciyi KAPATIN.
15 dakika bekleyin ve ardından gücü tekrar bulaşık makinesine uygulayın ve AÇIK duruma getirin.
Hata kodunun temizlenip temizlenmediğini görmek için bir test yıkaması yapın.

Electrolux Bulaşık Makinesi Sıfırlama

Electrolux Bulaşık Makinesi Resetleme Makinenin elektrik bağlantısını keserek bulaşık makinesini sıfırlamak hata kodunu düzeltmez ve temizlerse, başka sorunlar da olabilir.

Electrolux Bulaşık makinesi kontrol panelini sıfırlamak için:

  • Güç kaynağından bir dakika için bağlantıyı kesin. Bir dakika sonra bulaşık makinesini güç kaynağına tekrar bağlayın.

  • Bulaşık makineniz prize takılıysa, üniteyi bir dakika boyunca fişten çekin ve üniteyi tekrar yerine takın.

  • Bulaşık makinesi güç kaynağına sıkı bir şekilde bağlanmışsa, kesiciyi bir dakika bekleten ana elektrik panelinde kapatın ve ardından kesiciyi tekrar açın.

Genellikle, bu tür manipülasyonlardan sonra, tüm makine ayarları sıfırlanır, ancak sıfırlamanın biraz farklı yapılabileceği modeller vardır. Bu durumda, modele bağlı olarak başlat düğmesine veya yıkama programı seçim düğmesine 5-10 saniye basmanız gerekir.

NOT:  Eğer bulaşık makinesinde hiç güç, ışık yok gibi görünüyorsa, lütfen Kontrol Kilidi’nin etkinleştirilmediğini doğrulayın. Kontrol Kilidi ayarlanmışsa, kontrolünüz hiç çalışmaz ve kırmızı bir “Asma Kilit” yanabilir. Kontrol Kilidini nasıl devreden çıkaracağınızı öğrenmek için model bulaşık makineniz için Kullanım ve Bakım Kılavuzu’na bakın.

Bu İşine Yarar Belki ?

Buzdolabı Uyarı İşareti Neden Yanar 

Buzdolabı Ünlem İşareti

Buzdolabı Ünlem İşareti Neden Yanar ? Ne Anlama Gelir ? Buzdolabı arızalar için bir uyarı …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !