Anasayfa / Beyaz Eşya / Electrolux Servisi 444 1 840
Electrolux Servisi

Electrolux Servisi 444 1 840

Electrolux Servisi Electrolux, elektrikli ev aletleri ve beyaz eşya konusunda sektör içerisinde başarıyı elde etmiş servislerden bir tanesi olmaktadır. Verdiği hizmetler ile ev işlerini kolaylaştırarak konforlu bir yaşam sunmaktadır. Zaman zaman makinaların yanlış kullanımından ya da herhangi bir nedenden ötürü ortaya çeşitli sorunlar çıkabilmektedir.

Electrolux Servisi

(Markadan Bağımsız Özel Teknik Hizmeti Veriyoruz.)

Electrolux servisi oldukça kapsamlı bir şekilde müşterinin sorunlarına çözüm getirmektedir. Bakım, onarım ve montaj işlemlerinin yapılması konusunda başarıyı yakalamıştır. Buharlı fırınlar, ocaklar, davlumbazlar, bulaşık makineleri, kurutmalı çamaşır makineleri, çamaşır kurutucuları, buzdolapları, konusunda gelişmiş onarım seçenekleri sunulmaktadır.

Sorunlara Yönelik Hizmet Kapsamı

Electrolux müşterilerin şikayet ve istekleri doğrultusunda birçok konuda servis hizmeti vermektedir. Hızlı hizmet ile sorunları derhal ortaya kaldırmayı başaran bir servis olarak Electrolux bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrikli ev aletleri tamir ve montajını gerçekleştirmektedir.

Electrolux Klima Servisi

Temizlik elemanlarının en önemlilerinden biri olan süpürgelerin, yaz aylarında sıcaktan korunmayı sağlayan klimaların, geç pişirme sorunu yaşanan buharlı fırınların sorunlarına yönelik Electrolux servisi hizmeti verilmektedir. Sık karşılaşılan beyaz eşya ve elektrikli aletlerin sorunları aşağıda verilmiştir:

  • Bulaşık makinesinin temizleme işlevini yeteri kadar gerçekleştirememesi: Genellikle kullanılan deterjanın kalitesine ve makinede yaşanan tıkanıklıktan kaynaklanmaktadır.
  • Buzdolabının soğutmaması: Kötü kokulara neden olabilen buzdolabı soğutmama problemi, buzdolabı lastiklerinin esnemesine, kompresör arızaları, gaz sızıntısı gibi sorunlardan doğmaktadır
  • Fırınların iç aydınlatma lambasının yanmaması: Lambalarda arıza söz konusu olup değiştirilmesi gerekmektedir.
  • Elektrik Süpürgesinin iyi çekmeme sorunu: Süpürgenin toz haznesinin dolmuş olması ve filtrenin bozulması gibi motor kısmındaki sorunlardan kaynaklanabilmektedir.

Electrolux Servisi Ürünlerle alakalı merak edilen sorular ve çözümlerine yönelik işlemler için servis hizmetlerinden yararlanılarak hızlı ve kolay çözümler getirilebilir.

Uygun Fiyatla Electrolux Servis Hizmeti

Beyaz eşya ya da çeşitli ev alet aletlerinden kaynaklanan bir sorun mevcut ve sorunu gideremiyorsanız servisimize başvurarak bilgi edinebilir ve tamir-onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz. Kaliteli servis hizmetlerine uygun fiyatlarla ulaşmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hizmet Sunduğumuz Bölgeleri İstanbul Bursa Kocaeli Antalya Özel Electrolux Servisleri

Electrolux servisi çağrı merkezi ile beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri sorunları hakkında bilgi alabilirsiniz. Çeşitli sorunlarla günlük yaşamda aksaklıklara yol açan problemleri sorunsuz bir onarım süreci sonrası ortadan kaldırmak mümkün olmaktadır

Bu İşine Yarar Belki ?

Klima Bakım Servisi COVID-19 Önlemleri

Klima Bakım Servisi 444 1 840 COVID-19 Önlemleri

Klima Bakım Servisi Corona COVID-19 Dezenfeksiyon Hizmetleri Sisteminizden en iyi şekilde yararlanmak için temiz olması …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi