Anasayfa / Genel / Electrolux Servisi (0850) 811 17 40
Electrolux Servisi

Electrolux Servisi (0850) 811 17 40

Electrolux Servisi, elektrikli ev aletleri ve beyaz eşya konusunda sektör içerisinde başarıyı elde etmiş servislerden bir tanesi olmaktadır. Verdiği hizmetler ile ev işlerini kolaylaştırarak konforlu bir yaşam sunmaktadır. Zaman zaman makinaların yanlış kullanımından ya da herhangi bir nedenden ötürü ortaya çeşitli sorunlar çıkabilmektedir.

Electrolux Servis

(Markadan Bağımsız Özel Teknik Hizmeti Veriyoruz.)

Electrolux servisi oldukça kapsamlı bir şekilde müşterinin sorunlarına çözüm getirmektedir. Bakım, onarım ve montaj işlemlerinin yapılması konusunda başarıyı yakalamıştır. Buharlı fırınlar, ocaklar, davlumbazlar, bulaşık makineleri, kurutmalı çamaşır makineleri, çamaşır kurutucuları, buzdolapları, konusunda gelişmiş onarım seçenekleri sunulmaktadır.

Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Electrolux müşterilerin şikayet ve istekleri doğrultusunda birçok konuda servis hizmeti vermektedir. Hızlı hizmet ile sorunları derhal ortaya kaldırmayı başaran bir servis olarak Electrolux bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrikli ev aletleri tamir ve montajını gerçekleştirmektedir.

Electrolux Klima Servisi

Temizlik elemanlarının en önemlilerinden biri olan süpürgelerin, yaz aylarında sıcaktan korunmayı sağlayan klimaların, geç pişirme sorunu yaşanan buharlı fırınların sorunlarına yönelik Electrolux servisi hizmeti verilmektedir. Sık karşılaşılan beyaz eşya ve elektrikli aletlerin sorunları aşağıda verilmiştir:

  • Bulaşık makinesinin temizleme işlevini yeteri kadar gerçekleştirememesi: Genellikle kullanılan deterjanın kalitesine ve makinede yaşanan tıkanıklıktan kaynaklanmaktadır.
  • Buzdolabının soğutmaması: Kötü kokulara neden olabilen buzdolabı soğutmama problemi, buzdolabı lastiklerinin esnemesine, kompresör arızaları, gaz sızıntısı gibi sorunlardan doğmaktadır
  • Fırınların iç aydınlatma lambasının yanmaması: Lambalarda arıza söz konusu olup değiştirilmesi gerekmektedir.
  • Elektrik Süpürgesinin iyi çekmeme sorunu: Süpürgenin toz haznesinin dolmuş olması ve filtrenin bozulması gibi motor kısmındaki sorunlardan kaynaklanabilmektedir.

Electrolux Servisi Ürünlerle alakalı merak edilen sorular ve çözümlerine yönelik işlemler için servis hizmetlerinden yararlanılarak hızlı ve kolay çözümler getirilebilir.

İstanbulKocaeliBursaAntalya

Uygun Fiyatla Electrolux Servis Hizmetleri

Beyaz eşya ya da çeşitli ev alet aletlerinden kaynaklanan bir sorun mevcut ve sorunu gideremiyorsanız servisimize başvurarak bilgi edinebilir ve tamir-onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz. Kaliteli servis hizmetlerine uygun fiyatlarla ulaşmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hizmet Sunduğumuz Bölgeleri İstanbul Bursa Kocaeli Antalya Özel Electrolux Servisleri

Electrolux servisi çağrı merkezi ile beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri sorunları hakkında bilgi alabilirsiniz. Çeşitli sorunlarla günlük yaşamda aksaklıklara yol açan problemleri sorunsuz bir onarım süreci sonrası ortadan kaldırmak mümkün olmaktadır.

Electrolux Ürünlerine Bakım Onarım Hizmeti

Electrolux Buzdolabı, Electrolux Çamaşır Makinesi, Electrolux Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Electrolux Bulaşık Makinesi, Electrolux Kurutma Makinesi, Electrolux Derin Dondurucu, Electrolux Fırın, Electrolux Mikrodalga Fırın, Electrolux Set Üstü Ocak, Electrolux Ankastre Ürünler, Electrolux Aspiratör, Electrolux Su Arıtma Cihazı, Electrolux Su Sebili, Electrolux Televizyon, Electrolux Telefon, Electrolux Bilgisayar, Electrolux Yazar kasa, Electrolux Klima, Electrolux Kombi, Electrolux Şofben, Electrolux Termosifon, Electrolux Elektrikli Süpürge, Electrolux Buharlı Ütü, Electrolux Kahve Makinesi, Electrolux Çay Makinesi, Electrolux Blender, Electrolux Mutfak Robotu, Electrolux Tost Makinesi, Electrolux Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

soru sor

2 Yorumlar

  1. ulubey

    Merhabalar Electrolüx marka EWX127410W model numaralı çamaşır makinemizde başlatma tuşuna bastıktan sonra ekranda ERR yazısı çıkıyor ve yıkama gerçekleşmiyor.Sorunun kaynağı nedir?

    • Kapı Kilitlemiyor ise hata verir. su girişi diger ihtimal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !