Anasayfa / Klima İpuçları / Klima Karşılaştırma En iyi Ve Uygun Hangisi ?
En iyi Ve Uygun Hangisi Klima Karşılaştırma

Klima Karşılaştırma En iyi Ve Uygun Hangisi ?

Ucuz ve Kaliteli Klima karşılaştırması

En iyi Ve Uygun Hangisi ? Klima Karşılaştırma Yaz mevsimi ve ülkenin çoğunda boğucu sıcaklar, hepimiz yıl boyunca en iyi şekilde başa çıkmak zorunda olduğumuz bir şey, iyi bir soğuk duş, havuzumuzda yüzmek, kumsala gitmek ya da sadece kalkmak yanmaya çalışmamak için katmanları ve katmanları. Sorun şu ki, yenilemek için bu olanaklara sahip olmadığımız ya da mümkün olmadığında ya da bu ısıyı kaldırmak için sürekli olarak duşa girmek zorunda kalmak istemediğimizde, çoğu zaman kurtulmak neredeyse imkansız olan bir ısıdır.

En iyi Ve Uygun Klima Hangisi ?

En iyi Ve Uygun Hangisi ? Klima Karşılaştırma Söylediğimiz gibi, klimanın ilk başlangıç ​​tarihi 100 yıldan fazladır ve mevcut ekipmanın ilk iklimlendirme üniteleriyle hiçbir ilgisi yoktur. o zaman klima üniteleri, matbaalar, fabrikalar … kocaman makineleri, fil ve ders edildi kağıt endüstrisinde özgüydü enerji verimliliği ya da var olan veya önemi , bugün, klima markalarının yüzlerce ve çeşitleri bulmak, sonsuzluk tasarımları ve herhangi bir gücü çok rekabetçi fiyatlarla ve çok yüksek enerji verimliliği ile görebildiğimiz gibi yüksek kaliteli klimaların karşılaştırması , bugün sizlerle konuşmak istiyoruz ve iklimlendirme ünitelerini en ekonomik versiyonunda analiz ediyor, ancak bu ünitelerin kalitesini bir kenara bırakmıyoruz, bu yüzden ucuz klimaların ve İYİDİN karşılaştırmasını  yapacağız!

Bu yıl en ucuz klima nedir?

Bu karşılaştırma için, şu anda daha iyi bir kalite / fiyat oranına sahip olduğumuzu düşündüğümüz klima ünitelerini seçtik , bunun için yüksek kaliteli standartlara sahip, yüksek kaliteli standartlara sahip üniteleri tercih edeceğiz Bir kenara, iklimlendirme kampanyasının başında mantar olarak her yıl ortaya çıkan “beyaz” işaretleri.

Klima seçerken, tanınmış bir marka neden önemlidir?

elektronik ekipman ve mevcut durumda hayati önem tüm alışverişlerde olduğu gibi “o mal olacak ne fiyat ya , bizim arama” seçeneğini en iyi klimayı bunun yalnızca fiyata dayalı olmamalıdır çünkü, bir klima ünitesi biz bir şey uzağa vermekteyiz ancak sipariş hafifletmek için çünkü maliyetler imalat ve kalite tüm standartları karşılamadığı için ucuz değil, ucuz genellikle eğer özellikle satış sonrası hizmet, bir şey Her ne kadar genel olarak kullanım ömrünün belirli bir anında yedek parçaya ihtiyaç duyabilecek herhangi bir elektronik cihazda olduğu gibi klimalarda da çok önemlidir. Bu iklimlendirmenin parçaları “benzersiz” ve bu nedenle sadece orijinal bir yedek parça yoksa , klimayı kullanılamaz hale getirerek, bunu sağlayabilir .

Benim deneyim oldu bile beyaz işaretleri öğretti onlar yetkili servisi var, bu genellikle çok profesyonel değil eğilimindedir ne yana üzere bu profesyonelleşmesi için ders almak ve kendi makinelerinin geniş bilgiye sahip bunun dışında orada piyasada birkaç yıl sonra, birkaç markalar onlar kaybolur nedeniyle tamir edilemeyecek birimlerin silkinme yüzlerce bırakarak ve yeniden bulmak imkansız, hiç yedek parçaların temini eksikliği.

Bu nedenle, ucuz iklimlendirmenin bu karşılaştırması için seçtiğimiz , çok düşük fiyatlara sahip olmasına rağmen, çürütülmüş prestijli markaların elinden gelip, hem üretimi hem de servisi için tam bir güvenlik sağladığımız üniteler. satış.

Analiz etmek için ucuz klima üniteleri Resimleri

 Uygun Klima teknik verileri karşılaştırması

Analiz edilen tüm ünitelerin yaklaşık 3,5 kW nominal soğutma kapasitesine , ısı pompasına ve minimum enerji katsayısı A / A olan inverter klima üniteleri olduğuna göre , şu andaki teknik özellikleri daha detaylı analiz edeceğiz. Bir sonraki tablo eklendiğinde, her dizinin en iyi verileri yeşil renkte ve en kötü kırmızı renkte vurgulanacaktır .

Ucuz ve iyi iklimlendirme karşılaştırılmasının sonuçları

İlk bakışta, karşılaştırma sonuçları, MSZ-HJ35VA modeli ile Mitsubishi Electric ünitelerinin sonuçlarına özel önem verilerek, üniteler arasındaki enerji katsayılarının eşitsizliğinde gördüğümüz ilk sürprizin ne kadar şaşırtıcı ve farklı olduğunu görebilirsiniz. ve Fujitsu ASY35Ui LLCC , klimaların bu karşılaştırmasının bir parçası olarak bile,

Mitsubishi Electric’in ısı pompasında en iyi enerji katsayısına sahip olduğunu görebiliyoruz.ve Fujitsu birim soğutma modunda aynısını yapar, bu biz sonuçlarına dönerse, onlar (Mitsubishi Electric) serin modu ve ısı pompası (Fujitsu) olumsuz olarak etkileyecek bir toplam sürpriz olduğunu, görme Her iki soğutma modunda ve ısı pompasında toplam enerji verimliliği, kazanan birinci ünite ve ikinci Daikin F-H5512 Samsung model olur vardır .

Ünitelerin ses seviyelerine gelince, TXB35C Daikin ekibi tarafından dış ünite için 62 dB’lik bir yükselişe sahip olan tek sürpriz, ölçüm yönteminden dolayı rakiplerine göre çok fazla olduğunu düşünüyoruz. Daikin markasının ölçümünü yansıtır, çünkü böyle bir fark çok normal değildir. Bu verileri bir kenara bırakarak, Samsung ünitesinde yine iki ünite (iç ünite ve dış ünite) lideri olan tüm ünitelerde çok fazla veri görüyoruz.

İktisadi meselede benzer bir şey görüyoruz, tüm üniteleri 650 € ‘dan 719 €’ ya kadar PVP ve tek bir üniteyi körükleyen çok sıkı bir fiyata geçiriyoruz, 840 € PVP’ye varan STAR modeli E12EL LG.

Klima Satın alma önerisi

Karşılaştırma yapan sonuçların bir yansıması, her birimde bulabildiğimiz indirimlere girmeden ve katalog fiyatını referans alarak, 2 kazanan olarak görüyoruz:

  • On bir yandan klima ünitesi Daikin görebiliriz çünkü mükemmel enerji faktörleri tutar içinde bu varlık, hem soğutma modu ve ısı pompası karşılaştırıldığında 2 iyi iç ve alt oldukça iyi bir gürültü seviyesine sahip tüm birimlerin tüketim nedeniyle oldukça normaldir o da geri kalanından daha güç oranlarını düşük Mitsubishi Electric ile birimdir.
  • Samsung F-H5512 ünitesi  , tüm karşılaştırmanın en düşük fiyatına sahip olduğu için, ses gücü açısından en iyi değerlere sahip, çok kabul edilebilir bir enerji tüketimine ve katsayılara sahip ve aynı zamanda Panasonic ile birlikte bize verdiği ünitedir. Hem soğuk hem de sıcakta daha yüksek nominal güç.

İlginizi Çekebilir

Nem alma cihazı kullanımı için mevsimler hangileridir

Nem alma cihazı kullanımı için mevsimler hangileridir ?

Sayfa İçindekiler Nem alma cihazı kullanım mevsimiNem ve Rutubet Kurutma Ürünleri Nem alma cihazı kullanım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi