Endüstriyel Mutfak Servisi
Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak Servisi en büyük ticari mutfaklarından bazılarının sorunsuz çalışmasını sürdürmesi konusunda güvenilmektedir. Binlerce memnun müşterimiz ve ticari mutfak bakım ve servisine yönelik tamamen kişiye özel yaklaşımımızla, endüstri lideri olduğumuzu söylemek doğru olur. Bizi türkiyede işletmeler ve kuruluşlar için önleyici mutfak bakımı ve düzenli servis desteği konusunda başvurulacak sağlayıcı haline getiren şeyin ne olduğunu keşfedin.

Endüstriyel Mutfak Bakım Onarım Servisi

Yenilik her zaman yaptığımız her şeyin merkezinde olmuştur. Müşterilerimizin ticari mutfak ekipmanlarına ilişkin kritik geçmiş servis verilerini sağlayan benzersiz bir servis ve bakım sistemi geliştirdik. Bu veriler, müşterilerimizin ekipmanlarının servis ve bakımı için harcadıkları her bir poundun paranın karşılığını temsil etmesini sağlamak için kullanılır.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

RESTORANLAR

Restoranınız en iyisini hak ediyor. Day & Nite Refrigeration olarak fabrika ve sendika eğitimli teknisyenler, profesyonel bir satış personeli ve soğutma endüstrisinde otuz sekiz yılı aşkın deneyim sunuyoruz.

KURUMSAL YEMEK

Kurumsal yemek tesisiniz en iyisini hak ediyor. Day & Nite Refrigeration olarak fabrika ve sendika eğitimli teknisyenler, profesyonel bir satış personeli ve soğutma endüstrisinde otuz sekiz yılı aşkın deneyim sunuyoruz.

ECZACILIK

Day & Nite, ultra düşük/kritik sıcaklık ekipmanları ve sıcaklık kaydı için veri kaydediciler dahil olmak üzere laboratuvar soğutma sistemlerinin kurulumunu ve bakımını yapar.

TİCARİ İÇ MEKAN

Acil çağrı müdahalesi hizmetlerimizin önemli bir parçasıdır. Size yılın 365 günü, günün 24 saati, her zaman, her türlü acil duruma müdahale edebilecek yetenekli bir servis teknisyeninin güvenliğini sunuyoruz.

OTEL

Oteliniz veya tatil yeriniz en iyisini hak ediyor. Day & Nite Refrigeration olarak fabrika ve sendika eğitimli teknisyenler, profesyonel bir satış personeli ve soğutma endüstrisinde otuz sekiz yılı aşkın deneyim sunuyoruz.

SAĞLIK HİZMETİ

Sağlık tesisiniz en iyisini hak ediyor. Day & Nite Refrigeration olarak fabrika ve sendika eğitimli teknisyenler, profesyonel bir satış personeli ve soğutma endüstrisinde otuz sekiz yılı aşkın deneyim sunuyoruz.

PERAKENDE

Lisanslı sıhhi tesisat bölümümüz, kurulumdan bakıma kadar, kurumsal yemek tesislerinin işlerin sorunsuz ilerlemesi için ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sağlar. Özel yağ tutucu çözümlerimizi sorun.

BT/KRİTİK ALAN

Veri Merkezleri için sunucu rafları gibi şirketinizin kritik sistemleri için özel tasarlanmış HVAC çözümleri. En iyi HVAC sistemleri ve izleme araçlarıyla ekipmanınızı serin tutun.

Her Türlü Ticari Mutfak Ekipmanları Üzerinde Çalışıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi