Ev / Endüstriyel / Endüstriyel Mutfak Sistemleri Bakım Arıza Montaj Servis

Endüstriyel Mutfak Sistemleri Bakım Arıza Montaj Servis

Endüstriyel Mutfak Sistemleri Bakım Arıza Montaj Servis Mutfağınızın planlı bakım veya acil durum onarımı ile tamamen çalışır durumda kalmasını sağlamak için mikrodalga fırınlar da dahil olmak üzere bir dizi ticari catering ekipmanını kapsayan mutfak aletleri bakım ve onarımını sunuyoruz.

Endüstriyel Mutfak Aletleri Bakım ve Onarımı

Endüstriyel Mutfak Aletleri Bakım ve Onarımı Gıda endüstrisinde, restoranınız sadece servis ettiğiniz son yemek kadar iyidir. Bu nedenle, ticari pişirme ekipmanlarınız için daima ‘A’ oyununu getirmeniz çok önemlidir. Restoran ekipmanlarınız sürekli olarak düşük performans gösterdiğinde, müşterileriniz için hazırladığınız yemekleri de yapın.

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak Servisi iyi performans gösteren restoran ekipmanlarının işinizin başarısı için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu sayede , mutfağınızın ihtiyaç duyduğu tüm güvenilir onarım , değiştirme ve bakım hizmetlerini sunuyoruz . Ticari Gıda Ekipmanları Hizmet Birliği  ile iyi bir üye olarak, herhangi bir pişirme ekipmanı zorluklarını ele almak için gerekli en son endüstri haberleri ve gelişmeleri alırız.

Ticari Mutfak Ekipman Hizmetlerimiz

Ticari Mutfak Ekipman Hizmetlerimiz Fabrikamız eğitimli teknisyenlerimiz, tüm lider marka ekipmanlarla deneyimlidir ve her tip ve boyuttaki ticari mutfaklarda deneyim sahibidir. Aşağıdaki ürünler için yeni kurulum, onarım ve bakım hizmeti sunmaktayız:
– Pizza fırınları
– Kombi fırınlar
– Basınç ve açık fritözler
– Kahve makineleri
– Tost makineleri
– Tutma dolapları ve yiyecek ısıtıcıları
– Konveksiyon fırınları
– Su ısıtıcılar , vapurlar ve sigara içenler
– Atıklar
– Bulaşık makineleri
– Proofers
– Egzoz fanlar ve davlumbazlar

24/7 Acil Ticari Restoran Ekipmanları Tamir Servisi

Pişirme ekipmanınız işini yapmıyorsa, sen de değilsin. Fırınlarınız, fritözleriniz veya diğer cihazlarınız size sorun çıkarmaya başlamadan önce, Hızlı Hizmetçi hızlı ve verimli bir onarım için hemen orada olacaktır. Yetkili teknisyenleri günde 24 saat, yılda 365 gün telefonla bekletiyoruz, böylece pişirme ekipmanınız sizi uzun süre mutfaktan uzak tutmayacaktır.

Yeni Ticari Mutfak Ekipmanları Kurulumu

Uzman bir şef, herhangi bir iş yapabilecek durumda olabilir, ancak müşterilerinize en kaliteli yiyecekleri vaat ediyorsanız, pişirmek için en iyi ekipmana sahip olmanız gerekmez mi? Quick Servant, yetkili garantilerle desteklenen sektördeki önde gelen markalardan ekipman sağlar. Güncel olmayan veya hatalı pişirme ekipmanlarınızı değiştirme zamanı geldiğinde, ihtiyacınız olan ürünleri deneyimli teknisyenlerle birlikte kurmanız gerekiyor.

Ticari Mutfak Ekipmanı Bakım Programlı Tutun

Bir işletme sahibi, müdürü veya şefi olarak, vardiyadan vardiyaya kadar sorunsuz çalışan temiz ve güvenli bir mutfak tutmanın gururunu yaşarsınız. Ancak bazen ve beklenmedik bir arıza, mutfağınızın verimliliğine diş açabilir. Zaman, para ve mutlu müşterilere mal olan uygunsuz arızaları önlemek için, düzenli koruyucu bakım şarttır! Quick Servant ile mutfağınızın özel ihtiyaçlarını karşılamak için koruyucu bir program hazırlayabilirsiniz.

Ticari Restoran Ekipmanları Onarım ve Diğer Hizmetler

Mutfağınızı yeni restoran ekipmanlarıyla genişletiyor olun ya da hızlı bir şekilde tamir etmeniz gerekiyorsa, Hızlı Hizmet ekibi sizin için burada. Bugün bizi 444 1 840  numaralı telefondan arayın ya da 35 yılı aşkın bir süredir kaliteli ve güvenilir hizmet için neden türkiye bölgesindeki işletmelerin bize güven duyduğunu görmek için web sitemizden bir servis planlayın.

Ticari Soğutma Sistemleri Kurulumu ve Bakımı

Bir işletme sahibi olarak, ticari mutfak ekipmanınızın kurulumu ve bakımı için en iyi fiyatı almak istersiniz, ancak en iyi fiyatı almak, birden fazla satıcıdan ticari mutfak ekipmanı satın almanız veya ekipmanınızı oluşturan çeşitli montajcılarınız olması anlamına gelmez. Sıcak taraf, soğutma ve havalandırma ekipmanı için tek bir profesyonel yükleyiciyi kullanmak size para tasarrufu sağlayabilir ve ticari mutfağınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilir.

Ticari Mutfak Ekipmanları Kurulumu

İşletmeniz ister satıyor, ister hazırlıyor, isterse yiyecek servis ediyor olsun, ticari soğutma için güvenilir bir sisteme ihtiyacınız var. Bu sistemler envanterinizi güvenli sıcaklıklarda tutar ve servis aksaklıklarını önlemek için malzemelerinizi düzenli bir şekilde depolar. Ticari soğutma sistemleri, şirketinizin yiyeceklerini güvende ve güvende tuttuğundan, yatırımınızı korumada da önemli bir rol oynar.

Ticari Soğutma Sistemi Kurulumu

ticari soğutma teknisyenleri ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı anlıyor. Ticari mutfak ekipmanı tesisatınızın, şirketinizin taleplerini karşılamak için birbirine uyan çeşitli bileşenleri içerdiğini biliyoruz. Sonuçta, ticari bir soğutma sisteminin yapısı işiniz kadar belirgin olabilir. Buzdolapları ve donduruculardan buz yapıcılara, bira sistemlerine ve bağımsız soğuk odalara kadar, soğutma sistemleri önemli ölçüde değişmektedir.

Yiyecek ve içecek endüstrisinde sahip olduğumuz sürece çalıştıysanız, her soğutma ekipmanının gıda güvenliği gereksinimlerini karşılamak için belirli özellikleri karşılaması gerektiğini de anlıyorsunuz. Buzdolapları ve serin odaların sadece belirli sıcaklık aralıklarını desteklemesi gerekmez, aynı zamanda belirli nem seviyelerini de sunmaları gerekir. Bu seviyede nem kontrolü olmadan, soğutma sisteminiz sağlık ve güvenlik gereksinimlerini karşılamayabilir.

Profesyonel bir mutfak ekipmanına sahip olmak çok önemlidir. Sadece deneyimli ekibimiz her bir soğutma elemanını yerine koymakla kalmayacak, aynı zamanda sıcaklık ve nem kontrollerini de ayarlayacağız. Ayrıca elektrik bağlantılarının şirketinizin taleplerini karşıladığından ve ticari alanla çalıştığından emin oluruz.

Ticari Soğutma Sistemi Bakımı

Tabii ki, profesyonel olarak kurulmuş bir ticari mutfak bile sonsuza kadar kendi başına çalışamaz. Kişisel  ticari soğutma ekipmanları düzenli bakıma ihtiyacı vardır ekipman uzun ömrü boyunca sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmaya devam emin olmak için. Neyse ki, ekibimiz de bu yönü kapladı.

Soğutma ekipmanınızın ömrünü uzatabilecek, yüksek verim maliyetini sona erdirebilecek ve ani ekipman arızalarında karşılaşma olasılığınızı azaltabilecek bakım planları sunuyoruz. ticari bakım planını satın aldığınızda, teknisyenlerimiz düzenli olarak soğutma sisteminizi ayarlayacak ve ihtiyacınız olan rahatlığı size verecektir. Soğutucu şarjını kontrol edeceğiz, soğutma bobinlerini temizleyeceğiz, sıcaklık kontrollerini test edeceğiz, motorları yağlayacak, fanları yeniden ayarlayacağız ve kontrolleri eriteceğiz.

Bir bakım müşterisi olarak, soğutma sisteminiz beklenmedik bir arıza yaşarsa, işiniz bizim önceliğimiz olacaktır. Tamir teknisyenlerimiz, soğutma sorunlarını, elektrik sorunlarını ve soğutucu şarj sorunlarını gidermek için günde 24 saat hizmetinizdedir. Ne de olsa, hızlı bir yanıtın, eksiksiz bir takım setinin ve ticari soğutma işleminin iyi bir şekilde anlaşılmasının, ekibinizin iş günündeki büyük bir stok kaybı ve küçük bir hıçkırış arasındaki fark anlamına gelebileceğini biliyoruz.

Ticari Endüstriyel Mutfak Sistemleri

Yemek servisi sektöründe, soğutma önemlidir, ancak her şey değildir. Ticari mutfaklarda, hotside ekipmanı soğutma sistemleriniz kadar önemlidir. İster iyi bir yemek restoranı, rahat bir kafe, isterse hareketli bir kafeterya olsun, sıcağı idare edebilecek bir hotside sisteme ihtiyacınız var.

Ticari Endüstriyel Mutfak Sistem Kurulumu

Ticari soğutma sistemleri gibi, hotside ekipmanı da profesyonel kurulum gerektirir. Sonuçta, ticari mutfağınızda profesyonel dereceli fırınlar, aralıklar ve ızgaralar takmak, evde yeni bir mutfak setine takmakla aynı şey değildir. Sıcaklık ayarlarını evde doğru yapmazsanız, gerçekleşecek en kötü şey akşam yemeğinin bir saat gecikmesi olabilir.

Bir restoranda, kötü kalibre edilmiş hotside ekipmanının ciddi sonuçları olabilir. Müşterileriniz uzun bekleme süreleri ve olumsuz yorumlar yaşayabilir veya envanter ve hasta müşterileri boşa harcamış olabilirsiniz. Her iki durumda da bu risk, yiyecek servisi kuruluşunuzun alması gereken bir şey değildir.

İşletmeniz söz konusu olduğunda, bizim gibi deneyimli bir ekibin sunabileceği deneyim ve beceriye sahip olmanız gerekir. Yıllardır süren ticari yemek servisi çalışmaları bize fırının, ızgara ve menzil kurulumlarının ne kadar karmaşık olabileceğini gösterdi. Soğutma sisteminizle çalışmak için hotside ekipmanınıza ihtiyacınız olduğunda, tüm ticari mutfak ekipmanlarınız için aynı profesyonel kurucuyu işe almanız gerekir.

Ekibimiz, bu sistemlerin verimli bir şekilde çalışmasını sağlayarak ve şirketinizin genel enerji tüketimini azaltarak yan yana çalışacaklarını anlıyor. Enerji tasarruflu bir ticari mutfakla paradan tasarruf edersiniz, daha hızlı çalışırsınız ve gelecekteki yiyecek servis ekipmanlarınızdan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Ticari Endüstriyel Mutfak Sistem Bakımı

ticari mutfak kurulumu, başlangıçtan itibaren akıllı bir kurulum gerçekleştirmenizi sağlar, ancak hotside ekipmanınız da tüm parçaların sorunsuz çalışmasını sağlamak için periyodik bakım gerektirir. Ticari soğutma sisteminiz gibi, hotside ekipman arızaları yüksek maliyetlere, boşa harcanan enerjiye ve mutsuz müşterilere yol açabilir.

Hizmet kesintilerini ve beklenmedik maliyetleri minimumda tutmak için, önleyici bakım planı için kaydolun. Yaptığınız zaman, profesyonel teknisyenlerimiz periyodik ayarlamalar yapacaktır, böylece hotside ekipmanınızı ikinci bir düşünceye vermek zorunda kalmayacaksınız. Her bakım ziyareti sırasında, fırınınızın, menzilinizin ve ızgarasının sıcaklık ayarlarını inceleyeceğiz. Aynı zamanda enerji tüketimini mümkün olduğunca düşük tuttuğunuzdan ve aynı zamanda işletme maliyetlerinden tasarruf ettiğinizden emin olmak için pilot ışığı ve elektrik bağlantılarını da kontrol edeceğiz.

Eğer hotside ekipmanınız onarım gerektiriyorsa, bakım müşterilerimizin öncelikli hizmet aldığından emin olabilirsiniz. Başka bir deyişle, listenin en üstünde olacaksın. Fırının pilot ışığının yanık kalmayacağı, ızgara tutarlı bir sıcaklık tutmayacağı veya fırının her şeyin altında kalmayacağı, işiniz için maliyetleri ve müşterilerinizin hizmet kesintilerini azaltmak için sorunu hemen gidereceğiz.

Ticari Havalandırma Sistemleri

Herhangi bir restoranın mutfaksız kahramanları olarak, ticari havalandırma sistemleri işiniz için vazgeçilmez bileşenler. Ticari bir mutfakta fazla zaman geçirdiyseniz, alanın ne kadar sıcak ve tıkalı olabileceğini biliyorsunuz. Havalandırma sistemleri, sıcak, nemli hava çekerek ve taze, temiz havada çekerek havanın akmasını sağlar. Bunu yaparak, restoranınızı güvende ve personelinizi sağlıklı tutarlar.

Ticari Havalandırma Sistemi Kurulumu

ve hotside ekipmanlarınız gibi, havalandırma sisteminiz işletmeniz için farklıdır. Çoğu ticari havalandırma sistemi, yemek hizmeti işinizin gereksinimlerini karşılamak için, binanın sınırlamaları etrafında çalışırken yüksek oranda özelleştirilir. İşletme maliyetlerinizi de düşüren, enerji tüketiminizi azaltan ve ilgili tüm bina kodlarını karşılayan bir havalandırma sistemi oluşturmak kolay bir iş değildir. Ama tecrübeli havalandırma teknisyenler ekibimizin yapabileceği bir şey.

Profesyonel ekibimizi sadece hotside ve soğutma ekipmanlarınızı değil, aynı zamanda havalandırma sisteminizi de monte etmek için işe aldığınızda işinize bir iyilik yapacaksınız. Tam bir ticari mutfak kurduğumuzda, her bir parçayı verimlilik için optimize ederken kurulumu ihtiyaçlarınıza göre mükemmel bir şekilde özelleştirebiliriz. Mutfak davlumbazlarının, egzoz fanlarının ve besleme fanlarının sorunsuz çalışmasını ve fırınların, ızgaraların, buzdolaplarının ve serin odaların hiç bir zaman bir ritmi kaçırmamasını sağlayacağız.

Ticari Havalandırma Sistemi Bakımı

ayrıca ticari havalandırma sisteminiz için koruyucu bakım hizmetleri sunmaktan gurur duyar. Bu sistemin restoranınızın yıldız itibarını desteklemek için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bakım planlarımız havalandırma sisteminizi perde arkasında tutuyor, böylece sizin için önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz.

Bakım planlarımız da ekstra ekstralar sunuyor. Mutfak personeliniz yeni havalandırma ekipmanınızı doğru şekilde kullanmaya çalışıyor mu? Teknik desteğimizden yararlanın. En son ekipmanın bir ayarlaması olduğunu hatırlayamıyorum? Kapsamlı servis geçmişi kayıtlarımıza bir göz atın. Yeni havalandırma ekipmanı için bütçelendirmeye mi ihtiyacınız var? Yedek ekipmanı planlayabilmeniz için bilgili ekibimizden yardım alın.

İlginizi Çekebilir

Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Endüstriyel Buzdolabı Servisi 444 1 840

Sanayi Tipi Buzdolabı Servisi bölge genelinde komple soğutma onarım hizmetleri sunmaktadır. Farklı tipteki ev tipi buzdolaplarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi