Endüstriyel Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Tamircisi
Endüstriyel Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Tamircisi

Endüstriyel Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Tamircisi

Endüstriyel Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Tamircisi Ticari mutfaklar, restoranlar, kafeler, barlar, barlar, kulüpler, oteller, ofisler, perakende merkezleri, eğlence merkezleri, havaalanları, tren istasyonları, okullar, kolejler dahil olmak üzere her sektördeki her türlü ticari bulaşık makinesine Bulaşık Makinesi Tamir ve servis hizmeti sunuyoruz. üniversiteler, hastaneler, bakımevleri ve çok daha fazlası…

Endüstriyel Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Tamiri

Restoranınızın, Catering Ekipmanlarınızın onarımı ve tüm Ticari ve Endüstriyel Bulaşık Makinesi Onarımları konusunda Erişim Onarım Uzmanlarına güvenebilirsiniz  . Sertifikalı ticari onarım teknisyenlerimizin tümü, yöneticimizle birlikte en az yirmi yıllık deneyime sahiptir; en deneyimlileri ise 30 yıldan fazla doğrudan deneyime sahiptir. Aynı gün servis sağlanmasına yardımcı olmak için gerekli yedek parçaların çoğunu da elimizde veya depomuzda bulunduruyoruz.

Ticari Bulaşık Makinesi Servis ve Kurulumu

Nitelikli cihaz mühendisleri olarak 21 yılı aşkın deneyimimizle birinci sınıf hizmetlerimiz şunları içerir:

Her çeşit ve marka Ticari Bulaşık Makinesinin tamirini yapmaktayız . Gömme donduruculardan ve çift kapılı donduruculardan, ticari erişilebilir cam kapılı donduruculara kadar. Ayrıca tüm marka ve model ticari dondurucuların tamirini de yapıyoruz.

Ayrıca onarım teknisyenlerimizin çoğu EPA sertifikasına sahiptir. Bu, yasanın sıhhi önlemlere ilişkin katı yönergelerini korumak ve müşterilerinizin güvenliğini sağlamak için önemlidir. Bulaşık makinenizde birden fazla test uygulayacağız ve düzgün çalışıp çalışmadığını üç kez kontrol edeceğiz. Aslına bakılırsa, her zaman en iyi ve en güvenli hizmeti sağlamak için eyaletin asgari değerlerinin çoğunun üstüne ve ötesine geçiyoruz.

Onarım Teknisyenlerimizin çoğu Sertifikalıdır ve Restoranınız, Barınız veya İşletmeniz için Çevre Açısından Güvenli Onarım Yöntemleri Kullanıyoruz. Tamir ve temizliğimiz sonrasında bulaşıklarınız ve bardaklarınız tertemiz olacak! 

Tüm müşterilerimize 7/24 Yerinde Acil Servis hizmeti sunuyoruz. Size hızlı bir şekilde ulaşmak ve işinizi ilk seferde doğru yapmak için Soğutma Cihazları Onarım Uzmanlarına her zaman güvenebilirsiniz. Cihazınızın, Soğutmanızın, İklimlendirmenizin, Catering ekipmanınızın, Çamaşırhane ekipmanınızın ve Elektrik sorunlarınızın kaynağını bulmak ve bunları hızlı bir şekilde düzeltmek için en son teknolojiye sahip teşhis ekipmanlarını kullanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi