Endüstriyel Sanayi Tipi Ocak Tamircisi
Endüstriyel Sanayi Tipi Ocak Tamircisi

Endüstriyel Sanayi Tipi Ocak Tamircisi

Endüstriyel Sanayi Tipi Ocak Tamircisi Acil onarım ekiplerimiz tesisinize müdahale etmeye hazır. Teknisyenlerimiz onarımları doğrudan yerinde gerçekleştirebilir veya uzman bir yeniden kurulumdan önce ekipmanınızı iş yeri dışında onarım için kaldırabilir.

Endüstriyel Tip Ocak Tamiri

Peki Ocak sorunsuz çalışıyor mu? Bakım programını çok uzun süredir görmezden geliyorsanız harekete geçme zamanı gelmiştir. Bu kılavuz, endüstriyel fırınınızda ortaya çıkabilecek sorunların bakımını yapmanıza ve gidermenize yardımcı olacaktır. Arızalı bir fırının yarardan çok zarar vermesini istemezsiniz!

Ticari Ocak Tamir Etmeli misiniz?

Tesisiniz muhtemelen ekipmanınız için önleyici bakım gerçekleştiriyor. Filtrelerinizde, astarınızda, yanma odanızda, yataklarınızda veya diğer elemanlarınızda aşınma belirtilerini ne kadar erken fark ederseniz, onarımlar o kadar ucuz olacaktır.

Bazı denetimler, en iyi şekilde bilgili bir profesyonel tarafından tamamlanacak yoğun onarımlara ihtiyaç duyulmasına neden olabilir. uzman ekip aşağıdaki gibi fırın sorunlarını çözebilir:

  • Isıtma sorunu:  Alev çarpması ve yetersiz ısı, brülör sorunlarına iki örnektir. Elektrikli fırınlar, bozulan bir ısıtma elemanından veya hatalı kablolamadan zarar görebilir.
  • Refrakter aşınması veya hasarı:  Yalıtım zamanla bozulma eğilimindedir. Yanlış astar montajı ve diğer fırın bileşenlerinden kaynaklanan ısı sorunları da refrakterinize zarar vererek çatlaklara ve dökülmelere neden olabilir.
  • Yetersiz havalandırma:  Zararlı gazların yayılmasını önlemek için tıkalı veya hasarlı baca geçişlerine derhal müdahale edilmelidir.

Endüstriyel Ocak Tamir Hizmetlerimiz

Ticari fırın bakım ve onarım uzmanlarımız aşağıdaki görevlerde uzmanlaşmıştır:

  • Refrakter yama ve yenileme:  Çok çeşitli  refrakter ürünlerimizle , yeni ateş tuğlası, döküm, seramik elyaf veya diğer koruyucu kaplamaların birinci sınıf kurulumunu sunuyoruz. Fırınınızı güvenilir tedarikçilerimizin malzemeleriyle veya kendi şirket içi refrakter ürünlerimizle yalıtabiliriz.
  • Ocak temizliği:  Güvenli çalışmayı sağlamak için fırın sisteminizdeki ve kanallarınızdaki fazla kurum ve tozu temizliyoruz. Ayrıca atmosferinizi temiz tutmak için baca gazı bileşenlerini ve hava akış kalitesini test ediyoruz.
  • Kontrol cihazı ve cihazın değiştirilmesi:  Onarımınız yeni bir brülör montajı, proses kontrol cihazı veya sensör ekipmanı gerektirebilir. Neyi değiştirirsek değiştirelim, bunu önde gelen üreticilerin modern bileşenleriyle yapıyoruz.

Derinlemesine onarımlar için fırınınızı tesisinizden çıkarabilir ve en iyi durumda yeniden monte edebiliriz. Endüstriyel fırınların anahtar teslimi tedarikçisi olarak, tesisinizde üstün verimlilik sağlayacak yenisini hızlı bir şekilde yerleştirebiliriz.

Ticari OcakÇözümünüzdür

Uzmanlığımız ve işimize olan bağlılığımız nedeniyle rekabet avantajı sunuyor. Yetenekli servis teknisyenlerimizden oluşan ekibimize danışın; ticari fırın onarımlarınız için zamanında ve uygun maliyetli bir çözüm sunalım. Çok sayıda hizmet sunuyoruz ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi