Ev / Genel / Endüstriyel Soğutma Sistemleri Bakım Arıza Servis
Endüstriyel Soğutma Sistemleri Bakım Arıza Montaj Servis

Endüstriyel Soğutma Sistemleri Bakım Arıza Servis

Endüstriyel Soğutma Sistemleri Bakım Arıza Montaj Servis Kapalı ve Açık Soğutma, Endüstriyel Soğutma, Toz Bastırma, Koku Kontrolü, Nemlendirme veya Özel Efektler için En Yüksek Kalite Sis Sistemleri. Müşterilerimize her zaman piyasadaki en uygun düşük, orta ve yüksek basınçlı sisleme sistemleri ve parçaları sunmak için çalışıyoruz. Komple Sistemlerimizden, Kitler Üzerine Eklenti ve Yüksek Verimli Taşınabilir Fan Sistemlerimizden en büyük özel Sistemimize kadar.

Endüstriyel Soğutma Sistemleri Servisi

Geniş tecrübesi, ihtiyaçlarınızı dinleyeceğimiz gerçeğiyle birleştiğinde, Ticari, Endüstriyel, Konut, Tarım veya Spor ile ilgili uygulamalarınız için en iyi Sabit Hat Sistemini ve / veya Fan Sistemini bulacağımız anlamına gelir. sürekli araştırma ve geliştirmede yeni ürünlere ve özelleştirilmiş çözümlere.

endüstriyel soğutma endüstrisinde lider olan servisimiz, ticari ve endüstriyel soğutma ürünleri ve servislerinde uzmanlaşmıştır. Endüstriyel soğutma hizmetleri ve bakımı ile otuz yıllık bir deneyime sahip olan Super cool, müşterilerine çok çeşitli özel soğutma sistemleri ve çözümleri sunma kabiliyeti sunuyor.

Endüstriyel Soğutma Cihazları

Bu özel soğutma sistemleri, özel dondurucu kapılar, gıda işleme tesisleri, spiral dondurucular, klima sistemleri ve endüstriyel buz makineleri gibi ürünleri içerir. Ticari soğutmanın tüm alanlarında uzun bir uzmanlığa sahip olan servisimiz soğutulması gereken ve serin tutulması gereken ürünlerin, özel yapımlarından birinde yapılabilmesini sağlamak için bir işletmenin veya kuruluşun herhangi bir soğutma ihtiyacını karşılamanın neye ihtiyacı olduğunu bilir. tesisleri.

Endüstriyel soğutma hizmetleri ve bakım için bir ön kenar sunarak, Super Cool Soğutma herhangi bir sorun ortaya çıkması üzerine kolayca çağrılabilir günde 24 saat acil servis yüklü bir çok soğutma tesislerinden herhangi birinin imalatı ve montajı ile içerir. Bu servis, soğutma gerektiren ürünlerin kaybını önlemek için soğutma sisteminin herhangi bir hatasını hızlı ve etkili bir şekilde çözebilir.

Endüstriyel Soğutma Sistemleri Bakımı

Servisimiz, işletmelerin soğutma tesisinin tam kurulumundan hemen sonra ürünlerin soğutulmasına başlayabilmelerini sağlamak için anahtar teslimi bir operasyon sunuyor. Bu, bir işletmeyi planlamanın yanı sıra soğutma sistemlerinin düzgün çalışmasını sağlamak için gerçekleşen soğutma ünitelerinin ve tesislerinin tesis testine dahil edilmesi ile Süper Soğuk’un dahil edilmesi ile mümkün olmaktadır. Bu, soğutma ünitelerinin kurulacak işletmeye getirilmesinden önce, endüstriyel soğutma sistemleri ile ilgili sorunların ele alınmasını ve düzeltilmesini sağlar.

Endüstrinin önde gelen ürünleri ve saatli acil servis hizmetleri arasında, istanbul bursa antalya sakarya kocaeli bölgesindeki endüstriyel soğutma ve soğutmadan faydalanmak isteyen herhangi bir şirket, servisimizin sunduğu hizmet ve ürünlerden daha fazla memnun kalacak.

Soğutucular ve Eşanjörler için Bakım Bilgileri

Chiller sistemini temiz ve bakımlı tutmak için düzenli bakım prosedürleri düzenli olarak yapılmalıdır. Hava soğutmalı soğutucularda, kondenser serpantinde biriken toz veya kir kondenseri izole edecek ve ısıyı soğutucudan havaya aktacaktır. Kirli bir kondansatör ayrıca kompresörü gerekenden daha fazla çalışmasına zorlar, bu da enerji tüketimini artırır ve kondansatörün ömrünü kısaltır. Hava soğutmalı kondenserler, toz ve kir partiküllerini temizlemek için düzenli olarak vakumla temizlenmeli veya kimyasal olarak arıtılmalıdır. Tıkanmayı önlemek için kondenser girişinde bir filtre de kullanılabilir.

Endüstriyel Soğutma Sistem Bakım / Servis

Opti Temp Chiller veya HX ünitesi, ünite kurulduktan sonra en az bakım gerektirecek şekilde tasarlanmıştır. Her kurulumun benzersiz çalışma koşulları, sistem kontrollerinin sıklığını ve / veya planlı bakım durumunu etkileyecektir. Haftalık ve periyodik için önerilen kurallar şunlardır:

Haftalık Muayene

Gürültü seviyesi

Son haftalık denetimden beri gürültü seviyesindeki anormal ses veya önemli artış, düzeltilmesi gereken yaklaşan bir pompa veya fan problemini gösterebilir.

kaçak

Sistem altındaki ünitenin veya zemin yüzeyinin altındaki akışkanın gözlenmesi, olası sızıntıları daha fazla kontrol etmeyi gerektirir.

Sıvı seviyesi

Bir önceki haftalık kontrolten bu yana soğutucu seviyesinde önemli bir düşüş daha fazla araştırılmalıdır. Görsel sistem sızıntısı yoksa, kayıp ekipmanın başka bir yerinde sızıntıya bağlı olabilir.

Periyodik Denetimler

Su filtresi

Kirli bir filtre, kısa bir sürede sistem performansında düşüşe neden olabilir. Sistemin maksimum kapasitede çalışmasını sağlamak için yeni sistemlerde filtrenin ilk çalışmadan sonra değiştirilmesi tavsiye edilir. Bu ilk filtre değişiminden sonra filtre normal çalışma koşullarında her 6 ayda bir değiştirilmelidir. Ağır koşullarda daha sık filtre değişiklikleri gerekebilir.

rezervuar

Rezervuar içindeki sıvıyı periyodik olarak kontrol edin. Sıvı temiz olmalı ve yosun büyümesinden arınmış olmalıdır. Temizleme gerekliyse, hazneyi dolaşım sistemi ve soğutma sıvısı ile uyumlu bir temizleme sıvısı ile yıkayın. Her 6 ayda bir veya su filtresinin her değiştirilmesinde yıkama, tahliye ve tekrar doldurma önemlidir.

Yosun

Rezervuardaki alglerin büyümesini kısıtlamak için rezervuar kapağının yerinde tutulması ve tüm sirkülasyon hatlarının ultraviyole opak olması tavsiye edilir. Bu, en yaygın alglerin büyümesi için gerekli olan ışığın girişini en aza indirecektir. Algler sorun çıkarsa  Müşteri Destek Departmanımızla iletişime geçin.

Hava Filtresi (Chiller)

İlk kurulumdan sonra filtre kanatlarının görsel olarak incelenmesinin aylık olarak yapılması tavsiye edilir. Birkaç ay sonra, değiştirme sıklığı belirlenmelidir. Düzgün çalışması için, ünitenin önemli miktarlarda hava sirkülasyonu gerekmektedir. Hava filtresi veya kondenser yüzeyinde toz veya birikinti birikmesi, soğutma kapasitesinin azalmasına yol açacaktır. Filtre değişimi veya kondenser temizliği sıklığı çalışma ortamına bağlıdır.

Düşük Seviye Şalteri

Seviye şalteri, kullanıcının yanlışlıkla sıvı kaybı durumunda olduğunu gösterir. Bu işlem normal çalışma sırasında “pasif” olduğundan, hala işlevsel ve kullanıcının uyarılmaya hazır olduğundan emin olmak için her 6 ayda bir “egzersiz” yapılması önerilir. Takılıysa, aynı anda diğer anahtarları da test edin.

Fan montajı

Fan düzeneği bakım gerektirmez. Kondenser soğutma kanatları bir hava hortumu ve fırça ile kirlenmişse ve aynı zamanda fan kanatlarını birikmiş toz ve kireç açısından kontrol edin. Gerektiği gibi temizleyin.

Pompalar

Bir önlem olarak, pompa contaları periyodik olarak değiştirilmelidir. Bu, üniteye zarar vermekten ve aşırı kesinti ile ilişkili masraflardan kaçınacaktır. Değiştirme süresi, pompa tipine, çalışma saatlerine, üretilen akışa ve çalışma basıncına bağlıdır.

İlginizi Çekebilir

Güneş panelleri ve güneş enerjili su ısıtıcıları arasındaki fark nedir

Güneş panelleri ve güneş enerjili su ısıtıcıları arasındaki fark nedir ?

Güneş panelleri ve güneş enerji ısıtıcıların arasındaki farklar İçindekiler Güneş panelleri ve güneş enerji ısıtıcıların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi