Ev Aletleri Servisi
Ev Aletleri Servisi

Ev Aletleri Servisi

Ev Aletleri Servisi günlük yaşamımızda hayati bir rol oynamaktadır. Hayatımızı kolaylaştırır ve rahatlatırlar. Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Mikrodalga Fırın, LED TV gibi cihazlar olmadan yaşamak çok zor. Artık günlük hayatımızın yoldaşı oldular. Herhangi bir eşyamızın arızalanması rutin hayatımızı olumsuz etkilediğinde kendimizi rahatsız hissederiz.

Ev Aletleri Bakım Onarım Servisi

Ev Aletleri Servisi olarak konfor seviyenizi korumak için çalışıyoruz, bunun için tüm bu cihazların kapı eşiğinde onarım çözümlerini uygun maliyetlerle sunuyoruz.

Ev Aletleri Servisi olarak amacımız müşterilerimize Mutfak aletleri, Ev aletleri, marangozluk işleri, tesisatçılık işleri vb. için geniş kapsamlı komple onarım çözümü sunmaktır.

Ev Aletleri Tamircisi

Şu anda ev aletleri onarım çözümüne odaklanıyoruz ve aynı zamanda daha fazla kapıdan servis çözümü eklemeye de kararlıyız. Yalnızca mevcut en kaliteli parçaları kullanarak olağanüstü hizmet ve uzman onarımlar sunarak insanlara yardım etmeye çalışıyoruz.

Güvenilir Teknisyen

Müşterilerimizin güvenliği ve konforu bizim için önceliklidir. Bu nedenle, yalnızca güçlü teknik deneyime sahip olan ve aynı zamanda kimliklerini doğrulamak için bize kimlik bilgileri sağlayan teknisyenlerle çalışıyoruz.

Kalite güvencesi

Prime mottomuz müşteri memnuniyetidir, sürecin her adımında yanınızdayız, bu sayede hizmetten tam olarak memnun kalmadığınız takdirde işin yeniden yapılmasını sağlıyoruz.

Mükemmel Müşteri Desteği

Müşteri hizmetleri yöneticilerimiz, Chennai’de çamaşır makinesi tamiri sorunu yaşayan müşterilere yardım ederken üstün hizmet vermeleriyle tanınırlar. Onlarla çağrı, e-posta ve WhatsApp aracılığıyla bağlantı kurabilirsiniz.

Onarım uzmanı arayan müşterilerin en iyisini bulabileceği tek noktadan çevrimiçi servis sağlayıcı platformudur. Burada onaylı teknisyenler, klima, Led TV, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Mikrodalga vb. ev eşyalarına ilişkin onarım sorunlarını çözmek için kapı eşiğinde hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi