Anasayfa / Ev Aletleri / Dilimleyici Elektrikli Bıçak

Dilimleyici Elektrikli Bıçak

Dilimleyici Elektrikli Bıçak

Sonic Blade eski kesme alıskanlıklarınızı rafa kaldırıyor, Sonic Blade ile kaslarınız degil bıçagınız çalısacak. Klasik bıçaklarda malzemeyi kesebilmek için malzeme üzerine bastırmalı ve bıçagı ileri geri hareket ettirerek malzemeyi kesmektesiniz. Ancak Blade’nin güçlü motoru sayesinde ürünümüzü sadece malzemenin üzerine nazikçe bastırmanız yeterlidir. Üstelik Sonic Blade’i kullanabilmek için elektrik prizine de ihtiyacınız yok. Dahili sarjlı bataryası sayesinde piknikte, yazlıkta, kampta ve tatillerde de Sonic Blade en büyük yardımcınız olmaya devam edecek. Güçlü motoru ve akıllı bıçak aparatları ile yiyeceklerinizi parçalamadan, ezmeden zahmetsizce keser. Bazı yiyecekleri kesmek gerçekten güç ister. Güç kullanırken yiyecekler ezilir , parçanır veya dagılır. Lezzeti ne kadar güzel olursa olsun sekli güzel olmayan yiyecekleri pek tercih etmeyiz. Sonic blade ile güç kullanmanıza gerek kalmaz.

dilimleyici

Sonic Blade’in üstün çelik kalitesi ve elektronik teknolojisi, yemekleri kırıntılamadan, ezmeden ya da kopmalarına izin vermeden kesmenizi saglar. Dagılma ya da baskı yok; ezilmeden kusursuz bir kesme islemi var. Rostonuzu, kırıntılamadan kesin. Bol peynirli pizzanızı dilimleyin. Mısırı, koçanından ayırın. Salatalar, çorbalar ve sis kebap için esit büyüklükte parçalar kesin. Bütün tavugu nasıl kestigine inanamayacaksınız. Börekleriniz, kekleriniz, etlerinizi istediginiz sekilde rahatça kesebileceksiniz. Domates gibi sebzeleri keserken suyunu çıkarmadan kesebilirsiniz. Sonic Blade, öyle hassas kesim yapar ki, dünyanın en narin yiyecekleriyle bile, ip inceliginde leziz dilimler hazırlayabilirsiniz. Domates, et, meyve, sebzeler, dünyanın en zor kesilen yiyecekleri kesmek için sonic blade kullanmanız yeterli olacaktır. Ürünün güçlü motoru sayesinde doğrayacağınız ürünün üstüne hafifçe bastırmanız yeterli olacaktır.Üstelik Digitron elektrikli bıçak için elektrik prizine gerek duymadan sadece şarj ederek kullanabilirsiniz.Bu sayede piknik ya da dışarda dahi olsanız sebze ve etlerinizi rahatlıkla kesebilirsiniz.

Hakkında admin

Bir Göz Atın

Termosifon Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Termosifonlarda önemli olan konulardan birisi nasıl bir termosifona ihtiyacımız olduğudur. Bunun için termosifonu kaç kişilik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi