Anasayfa / Beyaz Eşya / Frigidaire Servisi 444 1 840
Frigidaire Servisi

Frigidaire Servisi 444 1 840

Frigidaire Servisi Hizmetlerimiz Frigidaire servis olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile garanti süresi dolmuş, arızalı, sorunlu olan Frigidaire markasına sahip; çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, ankastre ürünlerin onarım ve montajını gerçekleştirmekteyiz.

Frigidaire Servisi

Kurumsal firmamız bünyesinde çalışan işinde uzman ve sertifikalı teknisyenlerle beyaz eşya sorunlarına anında çözüm sunmaktayız. Tüm semtlere 7/24 hizmet sunan firma teknik servisimiz değişen teknolojiye uyumlu çalışacak alt yapıya sahiptir. Değişen istek ve beklentileri en iyi şekilde karşılayan Frigidaire servis çözüm odaklı çalışmalar yürütmektedir.

Frigidaire Klima Servisi

Kesintisiz hizmeti maksimum kalite anlayışı ile müşterilerine sunan firmamız geri dönüşlerde ciddi memnuniyet yaşamaktadır. Günün her saati hizmet veren teknik personele ilgili çağrı merkezlerinden ulaşarak bilgi vermek mümkündür. Servis kaydının oluşturulmasından çok kısa süre sonra donanımlı uzman kadro personellerimiz adrese ulaşmaktadır.

Gereken araçlarla hizmet veren personelimiz parça değişiminin gerektiği durumlarda orijinal yedek parça temin ederek işlemi sorunsuz biçimde çözmektedir.

Frigidaire Servisi Hizmetlerinin Kapsamı

Frigidaire servisi sunmuş olduğu hizmetini parça garantisi ile müşterilerine sunmaktadır. Verilen süre zarfında ortaya çıkabilecek tüm sorunlar için ek ücret talep edilmeden değerli müşterilerimiz için onarım sağlanmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız beyaz eşyaların teknik servisini gerektiren durumlarında bizimle iletişime geçebilmektedir. Genel olarak bakıldığında beyaz eşyalarda en sık karşılaşılan sorunlar:

  • Çalışma sistemlerinin bozulması,
  • Hareketli parçalarının bozulması,
  • Motorlarının yanması,
  • Kireçlenme sorunları,
  • Devrelerinin bozulması,
  • Su almaması,
  • Elektrik gitmemesi şeklinde örneklendirilebilir.

Frigidaire Buzdolabı Servisi

Tüm bu sorunları ve daha fazlasını çözüme ulaştırma noktasında iddialı bir markamız, Frigidaire servis teknik ekibi ile tüketicilerimiz için tüm problemleri çözmektedir.

Frigidaire Servis Hizmet Kalitesi

Kaliteli hizmet anlaşışını Türkiye’nin tüm bölgelerinde en iyi şekilde gerçekleştiren Frigidaire Servis ürün tercihi yapan tüketicilerinin alımı sonrası da destek hizmeti sunmaktadır. Tüm süreçlerde müşterilerini destekleyen yaklaşımı ile ihtiyaçlara uygun hareket eden Frigidaire, ihtiyaçlara uygun biçimde cevap üreten, teknik donanıma sahip personellere sahiptir. 7/24 kesintisiz hizmet sunan firma uygun ücretlendirme seçenekleri ile gereken desteği sunmaktadır. Çözüm odaklı yaklaşımı ile değişken beklentilere hızla cevap verebilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tuzla Klima Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Tuzla Klima ServisiTuzla Klima Hizmeti Verdiğimiz SemtlerAkfırat Klima ServisiAydınlı Klima Servisiİçmeler Klima ServisiMimarsinan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi