Ev / Beyaz Eşya / Frigidaire Servisi 444 1 840
Frigidaire Servisi

Frigidaire Servisi 444 1 840

Frigidaire Servisi Herhangi Bir Cihaz Hizmetinde, makul fiyata aynı gün yerel cihaz onarım hizmetleri sunuyoruz. Tam eğitimli teknisyenlerimiz, kırık buzdolaplarını, dondurucuları, buz makinelerini, yıkayıcıları, kurutucuları, sobaları, fırınları, çöp atıklarını, bulaşık makinelerini, ısıtıcıları ve klima ünitelerini tamir etme lisansına sahiptir. Her uzman, hem elektrikli hem de gazla çalışan cihazları onarmada deneyimlidir.

Frigidaire Servisi Hizmetlerimiz Frigidaire servis olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile garanti süresi dolmuş, arızalı, sorunlu olan Frigidaire markasına sahip; çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, ankastre ürünlerin onarım ve montajını gerçekleştirmekteyiz.

Frigidaire Servisi

Kurumsal firmamız bünyesinde çalışan işinde uzman ve sertifikalı teknisyenlerle beyaz eşya sorunlarına anında çözüm sunmaktayız. Tüm semtlere 7/24 hizmet sunan firma teknik servisimiz değişen teknolojiye uyumlu çalışacak alt yapıya sahiptir. Değişen istek ve beklentileri en iyi şekilde karşılayan Frigidaire servis çözüm odaklı çalışmalar yürütmektedir.

Frigidaire Klima Servisi

Kesintisiz hizmeti maksimum kalite anlayışı ile müşterilerine sunan firmamız geri dönüşlerde ciddi memnuniyet yaşamaktadır. Günün her saati hizmet veren teknik personele ilgili çağrı merkezlerinden ulaşarak bilgi vermek mümkündür. Servis kaydının oluşturulmasından çok kısa süre sonra donanımlı uzman kadro personellerimiz adrese ulaşmaktadır.

Gereken araçlarla hizmet veren personelimiz parça değişiminin gerektiği durumlarda orijinal yedek parça temin ederek işlemi sorunsuz biçimde çözmektedir.

Frigidaire Servisi Hizmetlerinin Kapsamı

Frigidaire servisi sunmuş olduğu çamaşır bulaşık kurutma makineleri arızalarında hizmetini parça garantisi ile müşterilerine sunmaktadır. Verilen süre zarfında ortaya çıkabilecek tüm sorunlar için ek ücret talep edilmeden değerli müşterilerimiz için onarım sağlanmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız beyaz eşyaların teknik servisini gerektiren durumlarında bizimle iletişime geçebilmektedir. Genel olarak bakıldığında beyaz eşyalarda en sık karşılaşılan sorunlar:

 • Çalışma sistemlerinin bozulması,
 • Hareketli parçalarının bozulması,
 • Motorlarının yanması,
 • Kireçlenme sorunları,
 • Devrelerinin bozulması,
 • Su almaması,
 • Elektrik gitmemesi şeklinde örneklendirilebilir.

Frigidaire Buzdolabı Servisi

Tüm buzdolabı sorunları ve daha fazlasını çözüme ulaştırma noktasında iddialı bir markamız, Frigidaire servis teknik ekibi ile tüketicilerimiz için tüm problemleri çözmektedir.

Frigidaire Servis Hizmet Kalitesi

Kaliteli hizmet anlaşışını Türkiye’nin tüm bölgelerinde en iyi şekilde gerçekleştiren Frigidaire Servis ürün tercihi yapan tüketicilerinin alımı sonrası da destek hizmeti sunmaktadır. Tüm süreçlerde müşterilerini destekleyen yaklaşımı ile ihtiyaçlara uygun hareket eden Frigidaire, ihtiyaçlara uygun biçimde cevap üreten, teknik donanıma sahip personellere sahiptir. 7/24 kesintisiz hizmet sunan firma uygun ücretlendirme seçenekleri ile gereken desteği sunmaktadır. Çözüm odaklı yaklaşımı ile değişken beklentilere hızla cevap verebilmektedir.

Bumu Aradığın ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

4 Yorumlar

 1. Celal TANAY

  Frigidaire Bulaşık Makinesinin Yedek Parçalarını nasıl temin edebilirim. Bulunduğum ilde(Erzurum) Servisi olmadığı için onarım yaptıramıyorum.

  • Adept

   Tüm parçaları bulunmamaktadır, aradığınız parça nedir, eroluzunoglu@hotmail.com.tr model ve resmi atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

   • Celal TANAY

    Bulaşık makinemiz FRİGİDAİRE DW 126 model 4 Proğramlı üst kısmı ocaklı dır. Bozuk olan İç Pervanesi ve sepetle olan bağlantı kısmı – Ön kapak üzerindeki şeffaf plastik panel – Plastik ayar düğmesi.

    • Celal TANAY

     Yazmayı unuttum Bulaşık Makinemiz Çalışmaktadır ancak İç Kısımdaki Büyük Pervanesi Ve Pervanenin Sepete olan bağlantısı kırıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi