Anasayfa / Beyaz Eşya / Frigidaire Servisi 444 1 840
Frigidaire Servisi

Frigidaire Servisi 444 1 840

Frigidaire Servisi Herhangi Bir Cihaz Hizmetinde, makul fiyata aynı gün yerel cihaz onarım hizmetleri sunuyoruz. Tam eğitimli teknisyenlerimiz, kırık buzdolaplarını, dondurucuları, buz makinelerini, yıkayıcıları, kurutucuları, sobaları, fırınları, çöp atıklarını, bulaşık makinelerini, ısıtıcıları ve klima ünitelerini tamir etme lisansına sahiptir. Her uzman, hem elektrikli hem de gazla çalışan cihazları onarmada deneyimlidir.

Frigidaire Servisi Hizmetlerimiz Frigidaire servis olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile garanti süresi dolmuş, arızalı, sorunlu olan Frigidaire markasına sahip; çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, ankastre ürünlerin onarım ve montajını gerçekleştirmekteyiz.

Frigidaire Servis

Kurumsal firmamız bünyesinde çalışan işinde uzman ve sertifikalı teknisyenlerle beyaz eşya sorunlarına anında çözüm sunmaktayız. Tüm semtlere 7/24 hizmet sunan firma teknik servisimiz değişen teknolojiye uyumlu çalışacak alt yapıya sahiptir. Değişen istek ve beklentileri en iyi şekilde karşılayan Frigidaire servis çözüm odaklı çalışmalar yürütmektedir.

Frigidaire Klima Servisi

Kesintisiz hizmeti maksimum kalite anlayışı ile müşterilerine sunan firmamız geri dönüşlerde ciddi memnuniyet yaşamaktadır. Günün her saati hizmet veren teknik personele ilgili çağrı merkezlerinden ulaşarak bilgi vermek mümkündür. Servis kaydının oluşturulmasından çok kısa süre sonra donanımlı uzman kadro personellerimiz adrese ulaşmaktadır.

Gereken araçlarla hizmet veren personelimiz parça değişiminin gerektiği durumlarda orijinal yedek parça temin ederek işlemi sorunsuz biçimde çözmektedir.

Frigidaire Beyaz Eşya Servisi

Frigidaire servisi sunmuş olduğu çamaşır bulaşık kurutma makineleri arızalarında hizmetini parça garantisi ile müşterilerine sunmaktadır. Verilen süre zarfında ortaya çıkabilecek tüm sorunlar için ek ücret talep edilmeden değerli müşterilerimiz için onarım sağlanmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız beyaz eşyaların teknik servisini gerektiren durumlarında bizimle iletişime geçebilmektedir.

İstanbulKocaeliBursaAntalya

Frigidaire Buzdolabı Servisi

Tüm buzdolabı sorunları ve daha fazlasını çözüme ulaştırma noktasında iddialı bir markamız, Frigidaire servis teknik ekibi ile tüketicilerimiz için tüm problemleri çözmektedir.

Frigidaire Servis Hizmet Kalitesi

Kaliteli hizmet anlaşışını Türkiye’nin tüm bölgelerinde en iyi şekilde gerçekleştiren Frigidaire Servis ürün tercihi yapan tüketicilerinin alımı sonrası da destek hizmeti sunmaktadır. Tüm süreçlerde müşterilerini destekleyen yaklaşımı ile ihtiyaçlara uygun hareket eden Frigidaire, ihtiyaçlara uygun biçimde cevap üreten, teknik donanıma sahip personellere sahiptir. 7/24 kesintisiz hizmet sunan firma uygun ücretlendirme seçenekleri ile gereken desteği sunmaktadır. Çözüm odaklı yaklaşımı ile değişken beklentilere hızla cevap verebilmektedir.

Frigidaire Bakım Onarım Yaptığımız Ürünler

Frigidaire Buzdolabı, Frigidaire Çamaşır Makinesi, Frigidaire Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Frigidaire Bulaşık Makinesi, Frigidaire Kurutma Makinesi, Frigidaire Derin Dondurucu, Frigidaire Fırın, Frigidaire Mikrodalga Fırın, Frigidaire Set Üstü Ocak, Frigidaire Ankastre Ürünler, Frigidaire Aspiratör, Frigidaire Su Arıtma Cihazı, Frigidaire Su Sebili, Frigidaire Televizyon, Frigidaire Telefon, Frigidaire Bilgisayar, Frigidaire Yazar kasa, Frigidaire Klima, Frigidaire Kombi, Frigidaire Şofben, Frigidaire Termosifon, Frigidaire Elektrikli Süpürge, Frigidaire Buharlı Ütü, Frigidaire Kahve Makinesi, Frigidaire Çay Makinesi, Frigidaire Blender, Frigidaire Mutfak Robotu, Frigidaire Tost Makinesi, Frigidaire Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

4 Yorumlar

 1. Celal TANAY

  Frigidaire Bulaşık Makinesinin Yedek Parçalarını nasıl temin edebilirim. Bulunduğum ilde(Erzurum) Servisi olmadığı için onarım yaptıramıyorum.

  • Adept

   Tüm parçaları bulunmamaktadır, aradığınız parça nedir, eroluzunoglu@hotmail.com.tr model ve resmi atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

   • Celal TANAY

    Bulaşık makinemiz FRİGİDAİRE DW 126 model 4 Proğramlı üst kısmı ocaklı dır. Bozuk olan İç Pervanesi ve sepetle olan bağlantı kısmı – Ön kapak üzerindeki şeffaf plastik panel – Plastik ayar düğmesi.

    • Celal TANAY

     Yazmayı unuttum Bulaşık Makinemiz Çalışmaktadır ancak İç Kısımdaki Büyük Pervanesi Ve Pervanenin Sepete olan bağlantısı kırıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !