Beyaz Eşya Klima Ev Aletleri Servisi.com.tr Hoşgeldiniz.

Fujitsu Klima Servisi (0850) 811 17 65

Bosch Servisi

Fujitsu Klima Servisi Ekonomik Cihaz servis ve onarım hizmeti sunmaktadır . İşimize 1985 yılında başladık. Yıllar boyunca mükemmellik ve profesyonellik adına ün kazandık. Ekonomik Cihaz Hizmetinin sahibi 35 yıldan fazla deneyime sahiptir. Cihazlarınızı, güvenebileceğiniz bir ekip tarafından servis almayı hak ediyorsunuz. Ne aradığınız önemli değil, dürüst ve makul fiyatlı hızlı hizmet sunacağımıza söz veriyoruz. Bizde gizli ücret yoktur ve tüm parça ve işçilik için 365 günlük bir garanti veriyoruz.

Firmamız Fujitsu Servisi kapsamında alanında uzman kadromuz ile uzun zamandır hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, uluslararası kapsamda kaliteli, hızlı ve güvenilir bir biçimde arızaların çözümleri yapmaktayız. Fujitsu Klima Servis Her yıl düzenli olarak yaptıracağınız bakımlar cihazlarınızın yüksek performans ile çalışması anlamına gelir.

Fujitsu Servis

Bağımsız Özel Servis

Fujitsu Klima Servis Klimalara düzenli bakım yapılmadığında ileride daha büyük arıza durumlarına yol açabilir.Özellikle yaz aylarında serin ve temiz hava veren klimalar arızalandığında büyük bir sıkıntı yaşatmaktadır. Bu sıkıntının çabucak ve seri bir şekilde ortadan kalması için siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Fujitsu Klima Servisi

Fujitsu Klima Servisi Çok fazla çalışan ve yıllık bakımı yaptırılmayan klimalar birçok sebepten dolayı arıza durumuna geçmektedir. Bu arızaların başlıca sebeplerini aşağıda sıraladık,

  • Fujitsu Klima Soğutmaması Sorunu: Bu arızanın nedeni soğutucu gazının bitmiş olmasından kaynaklanabilir.
  • Fujitsu Klima Soğutucu Gaz Neden Çabuk Biter: Klima borularında herhangi bir çatlak varsa bu durum soğutucu gazının çabucak bitmesine neden olacaktır.
  • Fujitsu Klima Soğutmaması Sorunu: Eğer kompresör kayışında gevşeklik varsa bu durum klimanızın soğuk hava üflenmesine engel olacaktır.
  • Fujitsu Klima Soğutmaması Sorunu: Radyatör pervanelerinde oluşan arıza ise klimanızın sorunsuz bir şekilde çalışmasına engel olacaktır.

Fujitsu Klima Bakım

Fujitsu Klima Bakım Servis olarak yukarıda sıralamış olduğumuz ve bunların yanı sıra birçok arızaların anında ve çabucak giderilmesi konusunda oldukça iddialıyız. Fujitsu Klima Servis Bunun yanı sıra Fujitsu markasına ait klimanızda orijinal parçalar kullanarak, pek çok farklı nedenden dolayı oluşmuş olan arızaların tamir etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bakım, onarım ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Fujitsu Klima Arıza

Fujitsu Klima Arıza kapsamında kaliteli ve hızlı hizmet vermek amaçlarımızın başında gelmektedir. Cihazın bulunduğu ortamda havanın sağlıksız olmaması için, kötü kokular yaymaması için, verimliliğinin düşmemesi için, parçaların çabucak zarar görmemesi için yıllık bakımını yaptırmanız cebinizden çıkacak para miktarını düşürecektir.

Fujitsu Klima Montajı

Fujitsu Klima Montajı Aynı zamanda büyük arıza durumları sonucunda arızaların tekrarlanmaması için kaliteli bir onarım işlemi yapılmalıdır. Fujitsu Klima Servisi Firmamız kaliteli ve çabuk bir hizmet vererek siz müşterilerimize en uygun fiyat seçeneklerini sunar ve paranızın cebinizde kalmasını sağlamaktayız.

Servis Sunduğumuz Fujitsu Klima Çeşitleri

Fujitsu Duvar Tipi Klima, Fujitsu İnverter Duvar Tipi Klima,  Fujitsu İnverter Multi Split Mono Klima,  Fujitsu Kanallı Tip Klima,  Kaset Tipi Klima Salon Tipi Klima Fujitsu Tavan Tipi Klima, Yer Tipi Klima ürünlere tüm servis hizmetlerini sağlamakdayız.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Ara (0850) 811 24 22