Ev / Genel / Gemi Soğutma Sistemleri Bakım Arıza Servis
Gemi Soğutma Sistemleri Bakım Arıza Montaj Servis

Gemi Soğutma Sistemleri Bakım Arıza Servis

Gemi Soğutma Sistemleri Bakım Arıza Montaj Servis Dünyanın her yerinde 7/24 servis hizmeti sunmaktayız. Eğer sisteminizin tamire ihtiyacı olursa, tam teçhizatlı bir teknisyenimiz nerede olursanız olun sisteminizi tamir edecektir. Ayrıca gemi kurulumlarında kullanılan soğutma ve klima sistemleri için kapsamlı bir yedek parça stoğuna sahibiz. Yedek parçalarımız, verimle çalışan parça servis hizmetimiz tarafından tedarik edilmektedir. Ayrıca ihtiyacınız olduğu anda destek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Gemi Soğutma Sistemleri Bakım

Gemi soğutma sistemleri bakımı Gemi soğutma sistemleri demontajı Gemi soğutma sistemleri arıza giderme Gemi soğutma sistemleri kompresör tamiri Gemi soğutma sistemleri yıllık bakımları Gemi soğutma sistemleri taşınması Gemi soğutma sistemleri yer değişimi Gemi soğutma sistemleri kompresör montajı

gemi soğutma sistemiherhangi bir taşıt için anahtar öğedir. Yiyecek, içecek, kargo ve çöpün her zaman en iyi koşullarda muhafaza edilmeleri gerekmektedir. Gıda ve içeceklerin iyi muhafaza edilmeleri, yolcuların ve mürettebatın sağlığı açısında çok önemlidir. Kargo gemilerinin asıl görevi taşıma sırasında kargonun kalitesini muhafaza etmek olduğu için bu gemilerin yüksek kaliteli gemi soğutma ve klima sistemleri ile donatılmaları gerekmektedir.

Gemi Soğutma Sistemi Arıza

Gemi Soğutma Sistemi Arıza Soğutma sistemlerinden ticari, donanma ve yaşam gemilerindeki soğutma sistemlerine kadar her türlü deniz taşıtı üzerindeki soğutma sistemlerinin mühendisliği konusunda kapsamlı deneyime sahiptir. Yaygın olarak tedarik edilen soğutma sistemlerimiz şunlardır:

 • Çöp/artık soğutması
 • Erzak soğutma
 • Özel yapım dondurucu kabinler ve odalar
 • Morg soğutması
 • Tatlı su veya deniz sulu soğutmalı yoğuşturma birimleri
 • Hava soğutmalı yoğuşturma birimleri
 • Soğuk odalarda fankoiller
 • Buharlaştırıcılar

klimanın çoğu ticari operasyon için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Personeliniz için veya müşterilerinizin uğrak alanı için konforlu koşullar sağlasa da, iyi çalışmalı ve özellikle de en çok ihtiyaç duyulan zamanlarda çalışmaya devam etmelidir. Coola-Air, hızlı arıza servisinde ve ticari ve endüstriyel tesislerin önleyici bakımında uzmanlaşmıştır. Müşterilerimiz Kulüpler, Oteller, Restoranlar, Her tür ve büyüklükte Ticari Ofisler, Eğlence Mekanları, Tıp Merkezleri, Fabrikalar, Okullar ve Kolejler vb.

Hızlı servis yanıtı  

Klimaların ticarette ne kadar önemli olduğunun bilincinde olduğumuzdan dolayı, klimanızın işletmenizin işleyişinde oynadığı önemli kısmı fark ettiğimizden hızlı bir şekilde hizmet vereceğiz.

İletişim  

Bir servis çağrısının ofisimize bildirildiği andan itibaren, işin ilerleyişi hakkında e-posta ile bilgilendirilirsiniz ve ETA sağlanır, böylece herhangi bir onarım sizin için uygun bir zamanda gerçekleştirilir.

Profesyonel servis  

Teknisyenlerimiz iyi eğitimli ve çok yetkin. Temiz tanımlanabilir üniformalar giyerler ve araçları en acil onarımlar için donatılmıştır. Tüm çalışmalar personeliniz ve ziyaretçileriniz tarafından dikkate alınarak gerçekleştirilir ve tamamlandığında çalışma alanı temiz ve düzenli bırakılır.

Önleyici Bakım

Klimanızın çalışmaya devam etmesini sağlamanın en iyi yolu, önleyici bakımın düzenli olarak yapılmasıdır. Bu sadece klimanın en verimli çalışmasını sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda arızaları azaltacak ve parçaların ömrünü uzatacaktır.

Bakımın faydaları şunlardır:

 • Klimanın çalışmasının enerji maliyetlerinin azaltılması
 • Artan sistem güvenilirliği – uygunsuz arızaların azaltılması olasılığı
 • Bileşenlerin yaşam beklentilerini arttırmak
 • Her bakımdan sonra, gerekli başka çalışmalar varsa, yerinde yapılan tüm çalışmaların detaylı bir raporunu detaylı bir raporla alırsınız.
 • Düzenli olarak planlanmış – bakımın kaydını tutacağız; bizi aramayı hatırlamana gerek yok.

 

İlginizi Çekebilir

Güneş panelleri ve güneş enerjili su ısıtıcıları arasındaki fark nedir

Güneş panelleri ve güneş enerjili su ısıtıcıları arasındaki fark nedir ?

Güneş panelleri ve güneş enerji ısıtıcıların arasındaki farklar İçindekiler Güneş panelleri ve güneş enerji ısıtıcıların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi