Anasayfa / Beyaz Eşya / General Electric Servisi 444 1 840
General Electric Servisi

General Electric Servisi 444 1 840

General Electric Servisi Kaliteli servis hizmetlerimizi alanında uzman çalışanlarımız ile yaparak beyaz eşya sorunlarını standart ölçüleri dikkate alarak yapmaktayız. Beyaz eşyaların onarım, tamir işlemlerinin yanı sıra bakım konusunda da yardımcı olmaktayız.

General Electric Servis

Teknik servisimiz özel hizmet sağlayıcısıdır.

General Electric Servis Doğru kullanım hakkında bilgilendirerek ürünlerin uzun ömürlü olmasına katkı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, dondurucu gibi beyaz eşyaların tamir noktasında müşterilerimize en iyi hizmeti vererek sağlamaktayız.

General Electric Klima Servisi

General Electric Klima Servis Günümüzde her evin ihtiyacı haline gelmiş olan bu ürünlerde oluşan bazı sorunlar sonucu işlevi azalmakta ya da tamamen kaybolmaktadır. General Electric Servis ile iletişime geçerek tüm arıza nedenlerine gerekli çözümleri üreterek tamirini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede yaşam alanlarında daha iyi bir konfor sağlanmaktadır.

İstanbulKocaeliBursaAntalya

General Electric Beyaz Eşya Servisi

General Electric Beyaz Eşya Servis Beyaz eşyalarda zaman zaman makine teknik nedenlerden dolayı oluşan arızalar olabildiği gibi yanlış kullanımda buna sebebiyet vermektedir. Bu nedenle ürünlerin kullanım kılavuzların detaylı şekilde okunması önemlidir. Fakat zamanla eskisi kadar faaliyetini gerçekleştiremeyen beyaz eşyaların tamiri ve bakımı zorunlu hale gelmektedir. Beyaz eşyalarda sık karşılaşılan sorunlar aşağıda verilmiştir:

  • General Electric Çamaşır makinesi su almıyorsa: Su giriş hortumu yıpranmış ya da şebeke musluğu kapalı olabilir. Yıpranmış ve tıkalı su giriş hortumu tamiri için değiştirme ve temizleme hizmeti verilmektedir.
  • General Electric Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyorsa: Hortumda tıkanıklık söz konusu olabilir. Bu durumda bakımını yapılması gerekir. Pompa motoru bozulması da sorun oluşmasına neden olmaktadır. Yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.
  • General Electric Buzdolabı soğutmama sorunu: Eski işlevini yitiren ve soğutmaya buzdolaplarının sorunu dolayı ortaya çıkmaktadır.
  • General Electric Bulaşık makinesinin yeteri kadar temizlememesi: Makinede yaşanan tıkanıklık sonucu oluşmaktadır.

General Electric Buzdolabı Servisi

General Electric Buzdolabı Servisi olarak tüm arızaların ortadan kaldırılmasında iddialıyız. Farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkan arızaların tamiri ve işlevselliği azalan makinelerin bakımında müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket ederek kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Uygun Fiyatlarla Hizmet ağı

General Electric Servis arızaların giderilmesine yönelik çeşitli hizmetleri sunmakla beraber kaliteli hizmetin sunulması için özenli davranmak gerekmektedir. Bu noktada müşterilerin sorunlarını eş iyi şekilde dinleyerek, memnuniyetleri doğrultusunda gerekli hizmetleri uygun fiyat seçeneği ile sunmaktadır.

Montaj, tamir ve bakım hizmetleri süreçleri sorunsuz şekilde işlemekte olup sorunun tekrarlanmamasına yönelik bir çözüm üretilmektedir. bizleri tüm sorunlar için iletişime geçiniz.

Bakım Onarım Yaptığımız General Electric Ürünleri

General Electric Buzdolabı, General Electric Çamaşır Makinesi, General Electric Kurutmalı Çamaşır Makinesi, General Electric Bulaşık Makinesi, General Electric Kurutma Makinesi, General Electric Derin Dondurucu, General Electric Fırın, General Electric Mikrodalga, General Electrica Fırın, General Electric Set Üstü Ocak, General Electric Ankastre Ürünler, General Electric Aspiratör, General Electric Su Arıtma Cihazı, General Electric Su Sebili, General Electric Televizyon, General Electric Telefon, General Electric General Electric Bilgisayar, General Electric Yazar kasa, General Electric Klima, General Electric Kombi, General Electric Şofben, General Electric Termosifon, General Electric Elektrikli Süpürge, General Electric Buharlı Ütü, General Electric Kahve Makinesi, General Electric Çay Makinesi, General Electric Blender, General Electric Mutfak Robotu, General Electric Tost Makinesi, General Electric Saç Kurutma Makinesi Bakım Onarımları Servisimiz Garantili İşlemleri ile Hizmet Sunmaktadır.

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !