Anasayfa / Beyaz Eşya / General Electric Servisi 444 1 840
General Electric Servisi

General Electric Servisi 444 1 840

General Electric Servisi Kaliteli servis hizmetlerimizi alanında uzman çalışanlarımız ile yaparak beyaz eşya sorunlarını standart ölçüleri dikkate alarak yapmaktayız. Beyaz eşyaların onarım, tamir işlemlerinin yanı sıra bakım konusunda da yardımcı olmaktayız.

General Electric Servisi

Doğru kullanım hakkında bilgilendirerek ürünlerin uzun ömürlü olmasına katkı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, dondurucu gibi beyaz eşyaların tamir noktasında müşterilerimize en iyi hizmeti vererek sağlamaktayız.

General Electric Klima Servisi

Günümüzde her evin ihtiyacı haline gelmiş olan bu ürünlerde oluşan bazı sorunlar sonucu işlevi azalmakta ya da tamamen kaybolmaktadır. General Electric Servis ile iletişime geçerek tüm arıza nedenlerine gerekli çözümleri üreterek tamirini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede yaşam alanlarında daha iyi bir konfor sağlanmaktadır.

General Electric Servis Hizmetleri

Beyaz eşyalarda zaman zaman makine teknik nedenlerden dolayı oluşan arızalar olabildiği gibi yanlış kullanımda buna sebebiyet vermektedir. Bu nedenle ürünlerin kullanım kılavuzların detaylı şekilde okunması önemlidir. Fakat zamanla eskisi kadar faaliyetini gerçekleştiremeyen beyaz eşyaların tamiri ve bakımı zorunlu hale gelmektedir. Beyaz eşyalarda sık karşılaşılan sorunlar aşağıda verilmiştir:

  • Çamaşır makinesi su almıyorsa: Su giriş hortumu yıpranmış ya da şebeke musluğu kapalı olabilir. Yıpranmış ve tıkalı su giriş hortumu tamiri için değiştirme ve temizleme hizmeti verilmektedir.
  • Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyorsa: Hortumda tıkanıklık söz konusu olabilir. Bu durumda bakımını yapılması gerekir. Pompa motoru bozulması da sorun oluşmasına neden olmaktadır. Yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.
  • Buzdolabı soğutmama sorunu: Eski işlevini yitiren ve soğutmaya buzdolaplarının sorunu dolayı ortaya çıkmaktadır.
  • Bulaşık makinesinin yeteri kadar temizlememesi: Makinede yaşanan tıkanıklık sonucu oluşmaktadır.

General Electric Buzdolabı Servisi

General Electric Servisi olarak tüm arızaların ortadan kaldırılmasında iddialıyız. Farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkan arızaların tamiri ve işlevselliği azalan makinelerin bakımında müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket ederek kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Uygun Fiyatlarla Hizmet ağı

General Electric servis arızaların giderilmesine yönelik çeşitli hizmetleri sunmakla beraber kaliteli hizmetin sunulması için özenli davranmak gerekmektedir. Bu noktada müşterilerin sorunlarını eş iyi şekilde dinleyerek, memnuniyetleri doğrultusunda gerekli hizmetleri uygun fiyat seçeneği ile sunmaktadır.

Montaj, tamir ve bakım hizmetleri süreçleri sorunsuz şekilde işlemekte olup sorunun tekrarlanmamasına yönelik bir çözüm üretilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Mikrodalga Fırınlar Nasıl Çalışır

Mikrodalga Fırınlar Nasıl Çalışır ?

Sayfa İçindekiler Mikrodalga Fırın Çalışma SistemiMikrodalga Fırınlar Nasıl Çalışır ? Mikrodalga Fırın Çalışma Sistemi Mikrodalga …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi