Ev / Klima / Goodman Servisi 444 1 840
Goodman Servisi

Goodman Servisi 444 1 840

Goodman Servisi Hızlı, güvenilir ve deneyimli bir ekiple sunulan hizmetleri ile klima tamir ve bakımları yapılmaktadır. Günümüzde her evin ihtiyacı klimalar yaşamımızı kolaylaştırarak konforu sunmaktadır. Klima aksesuarları ile ortam ile uyumlu hale getirerek daha güzel bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktayız.

Goodman Servisi

Söküm ve yedek parça hizmetlerini en kaliteli şekilde sağlanarak klima problemlerini ortadan kaldırılmaktadır. Klimalarda doğan sorunların çözümünde etkili ve sonuca yönelik destek sağlanmaktadır. Hızlı ve yerinde müdahalelerle klima montajı, tamiri, onarımı, bakımı ve yedek parça servisleri Goodman Servisi deneyimli kadroları ile beraber yürütülmektedir.

Goodman Klima Servisi

Goodman Servisi klimaların çeşitli nedenlerden işlevini yitirmesi sonucu en iyi hizmeti sağlayarak sorunun derhal çözüme kavuşturulmasına yönelik hizmet vermektedir. Duvar tipi, salon tipi, kaset tipi, tavan tipi, yer tipi klimalarda farkı nedenlerden arızalar oluşabilmektedir. Aşağıda en sık karşılaşılan klima sorunları ve kaynaklanma nedenleri verilmiştir:

  • Klima çalışıyor fakat üfleme yapmaması: Filtrelerin temiz olup olmadığı kontrol edilmelidir. Sorunun çözümü için klima ön kapağı açılarak filtre bakımının yapılması gerekir.
  • Klimaların soğutmaması: Bu sorunun ortaya çıkma nedeni klimanın soğutucu gazın bitmiş olması, yetersiz gelmesidir. Radyatör ve pervanenin arızalanması da soğutmama sorununa neden olabilmektedir.
  • Kompresör çalışmıyor ve ses gelmiyorsa: Bu sorun kontaktör kontağının açık olması dolayısıyla oluşmuş olabilir.
  • Kompresörde cızırtı varsa: Eğer cihaza gelen voltaj seviyesi yeterli gelmiyorsa olacaktır. Bir diğer neden ise kondansatörün yanmış olabileceğidir.
  • Kompresör çalışıyor fakat ısıtmıyorsa: Bobin arızasında ya da kompresör valfleri arızalanmış olabilir.

Eğer bu durumlara benzer arıza durumları yaşıyorsanız firmamız ile iletişime geçerek çözüm olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Esaslı Hizmetler

7/24 hizmet veren Goodman Servisi müşterilerin arıza ve bakım konusundaki taleplerine anında cevap vererek çözüm üretmektedir. Uygun fiyatlarla müşteri dostu olan bu hizmetler profesyonel ekiplerce verilmektedir. Sadece arıza durumlarında tamir hizmeti değil, montaj ve söküm işlemleri için de firmamız hizmet vermektedir. Farklı klima tiplerine yönelik sorunların tekrar etmemesine yönelik gerekli önlemleri alarak müşterileri de bu konuda bilgilendirmekteyiz. Sunulan kaliteli hizmet ve bilgilendirme sayesinde sorunlar yinelenmemektedir.

Benzer Başlıklar ve Kaynaklar

Bulaşık Makinesi Temiz Yıkamıyor Bulaşık Makinesi Temiz Yıkamıyor Çözüm Ve Arızaları Bulaşık makineniz bulaşıkları düzgün bir şekilde temizlemiyorsa, bulaşık makinenizin basit bir şek...
Fırın Servisi (0850) 811 17 65 Fırın Servisi Mutfağınızdaki modern kolaylıkların tadını çıkarmaya geldiğinde, fırınlar, soba üstleri ve aralıkları genellikle en önemlisidir. Fırın S...
Bosch bulaşık makinesi hata kodu h01 veya h02 Bosch bulaşık makinesi hata kodu h01 Bosch bulaşık makinesi hata kodu h01 veya h02 Bosch bulaşık makineleri tanılama sistemlerine sahiptir. Eğer bu...
Elektrikli Fırın Neden Aşırı Isınıyor ? Elektrikli Fırın Neden Aşırı Isınıyor Fırın Neden Aşırı Isınır Fırınların çoğu, fırının sıcaklığını kontrol eden geleneksel termostatlara sahiptir. F...
Bosch bulaşık makinesi hata kodu e15 Bosch bulaşık makinesi hata kodu e15 Bazen Bosch bulaşık makinesi aniden çalışmaya devam eder ve ekranda e15 hata kodu görüntüler. Tabii ki, el...

İlginizi Çekebilir

Klima için Doğru Boyutu (Kapasite) Seçme

Klima için Doğru Boyutu (Kapasite) Seçme

Uygun Kapasite Klima Hesaplama Klima için Doğru Boyutu (Kapasite) Seçme Klimanız için Doğru Boyutu (Kapasite) …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi