Goodman Klima Servisi (0850) 811 20 66

Goodman Klima Servisi Hızlı, güvenilir ve deneyimli bir ekiple sunulan hizmetleri ile klima tamir ve bakımları yapılmaktadır. Günümüzde her evin ihtiyacı klimalar yaşamımızı kolaylaştırarak konforu sunmaktadır. Klima aksesuarları ile ortam ile uyumlu hale getirerek daha güzel bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktayız.

Goodman Servis

(Özel Bağımsız Servis)

Söküm ve yedek parça hizmetlerini en kaliteli şekilde sağlanarak klima problemlerini ortadan kaldırılmaktadır. Klimalarda doğan sorunların çözümünde etkili ve sonuca yönelik destek sağlanmaktadır. Hızlı ve yerinde müdahalelerle klima montajı, tamiri, onarımı, bakımı ve yedek parça servisleri Goodman Servis deneyimli kadroları ile beraber yürütülmektedir.

Goodman Klima Servisi

Goodman Servisi klimaların çeşitli nedenlerden işlevini yitirmesi sonucu en iyi hizmeti sağlayarak sorunun derhal çözüme kavuşturulmasına yönelik hizmet vermektedir. Duvar tipi, salon tipi, kaset tipi, tavan tipi, yer tipi klimalarda farkı nedenlerden arızalar oluşabilmektedir. Aşağıda en sık karşılaşılan klima sorunları ve kaynaklanma nedenleri verilmiştir.

Goodman Klima Onarımı

  • Klima çalışıyor fakat üfleme yapmaması: Filtrelerin temiz olup olmadığı kontrol edilmelidir. Sorunun çözümü için klima ön kapağı açılarak filtre bakımının yapılması gerekir.
  • Klimaların soğutmaması: Bu sorunun ortaya çıkma nedeni klimanın soğutucu gazın bitmiş olması, yetersiz gelmesidir. Radyatör ve pervanenin arızalanması da soğutmama sorununa neden olabilmektedir.
  • Kompresör çalışmıyor ve ses gelmiyorsa: Bu sorun kontaktör kontağının açık olması dolayısıyla oluşmuş olabilir.
  • Kompresörde cızırtı varsa: Eğer cihaza gelen voltaj seviyesi yeterli gelmiyorsa olacaktır. Bir diğer neden ise kondansatörün yanmış olabileceğidir.
  • Kompresör çalışıyor fakat ısıtmıyorsa: Bobin arızasında ya da kompresör valfleri arızalanmış olabilir.

Eğer bu durumlara benzer arıza durumları yaşıyorsanız firmamız ile iletişime geçerek çözüm olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Goodman Klima Bakımı

Goodman Klima Bakımı 7/24 hizmet veren Goodman Servis müşterilerin arıza ve bakım konusundaki taleplerine anında cevap vererek çözüm üretmektedir. Uygun fiyatlarla müşteri dostu olan bu hizmetler profesyonel ekiplerce verilmektedir. Sadece arıza durumlarında tamir hizmeti değil, montaj ve söküm işlemleri için de firmamız hizmet vermektedir.

Goodman Klima Montajı

Goodman Klima Montajı Farklı klima tiplerine yönelik sorunların tekrar etmemesine yönelik gerekli önlemleri alarak müşterileri de bu konuda bilgilendirmekteyiz. Sunulan kaliteli hizmet ve bilgilendirme sayesinde sorunlar yinelenmemektedir.

Goodman Klima Cihazları Uzmanlık Alanımız

Goodman Inverter Klima, Goodman Split Klima, Goodman Ofis Tipi Klima, Goodman Ev Tipi Klima, Goodman Kanal Tipi Klima, Goodman Tavan Kliması, Goodman Multi Klima, Goodman Kanallı Klima, Goodman Ticari Klima, Goodman Split tip klimalar, Goodman Paket tip klimalar, Goodman Duvar tipi, Goodman Yer-tavan tipi, Goodman Salon tipi, Goodman Kanal/Gizli tavan tipi,

Goodman Kaset tipi, Goodman Çatı Tipi Paket Klimalar, Goodman Duvar Tipi Mono Split Klimalar, Goodman Duvar Tipi Multi Split Klimalar, Goodman Portatif (Mobil) Klimalar, Goodman Heat Pump VRF Sistemleri, Goodman Heat Recovery VRF Sistemleri, Goodman Hava Soğutmalı VRF Klima, Goodman Su Soğutmalı VRF Klima, Goodman VRF Klima Keşif, Goodman VRF Klima Bakımı, Goodman VRF Klima Montajı, Goodman Chiller, Goodman Klima Santralleri, Teknik Servis Bakım Onarım Montaj Hizmetleri

Bir yorum

  1. Hayırlı işler
    Bana tavan tipi goodman marka klima filtresi lazım filtre sünger tarzı birşey parçalandı 2008 yılından beri kullanılıyordu
    Mail yolu ile irtibata geçmek isterim bana yardımcı olur musunuz filtre yi bulamıyorum hiçbir yerde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi