Hoover Bulaşık Makinesi Hata Kodu E5

Hoover Bulaşık Makinesi Hata Kodu E5 akış ölçer yanıt vermediğinde veya doğru okumadığında bu kod görüntülenir. Ve bulaşık makinesi muhtemelen dolmayacaktır. Akış ölçer arızalı olabilir, veya rejenerasyon odasında bir tıkanma olabilir.

Hoover Bulaşık Makinesi E5 Hata/Arıza Kodu

E:05 veya E5: NTC sensör hatası.

Bu, bir tür sıcaklık sensörü olan bir termistörle ilgili bir sorunu ifade eder.

Çözümler:

Bulaşık makinesinin fişini çekin ve:

 • Kablo demeti konnektörünü gevşek veya hasarlı bileşenler açısından inceleyin.
 • Termistörün direncini sensör sıcaklık tablosuna göre kontrol edin. Direnç belirtilen aralıkta değilse, sensörü değiştirin:
SıcaklıkOhmik değer
20°C~ 12580 Ω
60°C~ 2390 Ω
 • Ana kartı kontrol edin ve gerekirse yenisiyle değiştirin.

Onarım ve Bakım, planınızın ömrü boyunca bakım ipuçlarına ve ipuçlarına ve ayrıca cihazınızın sorunsuz çalıştığından emin olmak için yıllık sağlık kontrolüne erişmenizi sağlar. Bir şeyler ters giderse, Cihaz Desteği ekibimizden ihtiyacınız olduğunda uzaktan desteğe erişebilirsiniz.

Cihazınız yıllık sağlık kontrolünden geçemezse veya çalışmayı durdurursa, yedeklemenize ve çalıştırmanıza yardımcı olacak uzman mühendisler tarafından onarımlar alacaksınız. uzman cihazınızı tamir edemezse veya ekonomik onarımın ötesinde olduğunu düşünürse, aynı veya benzer özelliklere sahip bir değiştirme ayarlayacağız. Bu sadece ilk onarımdan sonra geçerlidir ve kurulum maliyetleri dahil değildir.

Onarım ve Bakım planımızla, ilk onarımınız hiçbir fikrimiz, ücret taahhüdümüzle gelecektir. Dolayısıyla, hatanızı düzeltemezsek veya ürününüzü ekonomik onarımın ötesinde görürsek, size tam bir geri ödeme yapacağız. Bu özellik Hoover ve Candy müşterileri için farklıdır.

Hoover onarımına ihtiyacınız varsa bugün bizimle iletişime geçin. Aynı / ertesi gün randevuları sunuyoruz

Hoover cihaz onarımınızı Elgin bölgesinde düzenlemek daha kolay olamazdı. Cihaz mühendislerimiz tamamen eğitimlidir ve sabit fiyatlı cihaz onarımlarımız arasında çağrı, teşhis, işçilik ve gerekli tüm parçalar (tek hata) bulunmaktadır. Hoover cihaz onarımınızı çevrimiçi olarak rezerve edin veya telefonu arayın .

4 Yorumlar

 1. Ufuk özgünay

  Arçelik 6230 ht bulaşık mk. Bitti kırmızı ışık yanmıyor

  • Teknisyen İlker

   Makinenizi tekrar çalıştırın ve program sonunda ışık yanacak mı kontrol edin. Arıza devam ediyor ise elektronik kart problemi olabilir.

 2. Merhaba regal koruk contasini takamiyorum nasil takabilirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi