Hoover Çamaşır Makinesi Hata Kodları

Hoover Çamaşır Makinesi Hata Kodları

Hoover Çamaşır Makinesi Hata Kodları Arıza Düzeltme Bu makineler, makinede bir sorun varsa ve ön panelde düzenli olarak yanıp sönen bir ışık veya bu durumda dijital bir ekranla gösterilecekse bir hata kodunu gösterir. sorun resetlendiğinde ortadan kalkabilir.

Hoover Çamaşır Makinesi Arıza/Hata Kodu

Makinenizde dijital bir ekran yoksa ve kontrol panelinde düzenli olarak yanıp sönen bir ışık varsa, ışığın duraklama sayısı arasında kaç kez yanıp söndüğünü ve ilgili hata kodunu vermenizi sağlayın.

Şimdi yapacağım şey, Hoover hata kodunu başlatan bölgeyi tanımlamanıza yardımcı olmak için makinenin bağlantısını kesmek ve üst ve arkayı çıkarmaktır. Artık makinenin üst kısmı ve arka kısmı çıkartıldı, hadi hata kodlarını inceleyelim.

Hoover Çamaşır Makinesi E01 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E01 Hata Kodu (veya bazı modellerde bir E07 hata kodu) kapı kilidi ile ilgili bir sorunu belirtir. Bu, kapı kilidinin kendisi, kablolama veya PCB kartına bağlantı ile ilgili bir sorun olabilir.

Hoover Çamaşır Makinesi E02 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E02 Hata Kodu Doldurma ile ilgili bir sorunu gösterecektir. Şimdi bu, ya sıkışmış, tıkalı ya da sıkışmış bir doldurma hortumu ya da su kaynağı ya da valflerle ilgili bir sorun olduğu anlamına gelir.

Hoover Çamaşır Makinesi  E03 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi  E03 Hata Kodu Boşaltma devresinde bir sorun olduğunu gösterir. Bu genellikle pompada sıkışmış bir şey olduğu anlamına gelir.

Hoover Çamaşır Makinesi E04 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E04 Hata Kodu Anti selde bir sorun olduğu anlamına gelebilir, bu da tabanda su olduğunuzu gösterir ve bir sızıntınız olduğunu gösterebilir.

Hoover Çamaşır Makinesi E05 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E05 Hata Kodu NTC ile ilgili bir sorun olduğu anlamına gelir (arkadaki su sıcaklık sensörü). Yeniden bağlanması gereken gevşek bir bağlantı kadar basit olabilir.

Hoover Çamaşır Makinesi E06 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E06 Hata Kodu Hata kodu bir dönüşten sonra düz olarak gösteriliyorsa veya kontrol panelinde bir sorun olduğunda, makinenin dengesiz kalması ile ilgili bir sorun var.

Hoover Çamaşır Makinesi E07 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E07 Hata Kodu Kapı kilidinde veya motor sıkıştığında ve dönülemezken bir problemdir. Eğer resetledikten sonra aynı hatayı alıyorsanız, Hoover çamaşır makinesinde E01 ve E07 Hatası genellikle kapı kilidi hatası olarak geçmektedir. Eğer kapı kapalı olduğundan eminseniz kapı menteşelerinde bir gevşeme olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Onun haricinde PCB devre kartı gibi sorunlardan kaynaklanabilmektedir. Bu aşamada Hovver yetkili servisinizden yardım isteyebilirsiniz.

Hoover Çamaşır Makinesi E08 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E08 Hata Kodu Motor hız sensöründe bir problem olduğunu gösterir. Bu, motorun yavaşlamadan ve durmadan önce birkaç saniye çok yüksek hızda dönmesine neden olabilir. Ayrıca motorun dönmediği anlamına da gelebilir.

Hoover Çamaşır Makinesi E09 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E09 Hata Kodu Devre kartı üzerindeki motor triyakında bir sorun olduğunu gösterir. Bu, herhangi bir motor sürücünüz olmadığı anlamına gelebilir.

Hoover Çamaşır Makinesi E10 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E10 Hata Kodu Motorlu seçici ile ilgili bir sorun olduğu anlamına gelebilir. Yeni makinelerde, eğer varsa, bir davul sensörü sorunu gösterebilir.

Hoover Çamaşır Makinesi 11-12-13-14 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi 11-12-13-14 Hata Kodu Kadar olan hata kodları, yıkayıcı kurutucuları ile ilgili tüm konularla ilgilidir.

Hoover Çamaşır Makinesi E11 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E11 Hata Kodu Kurutucu ısıtıcısında veya modülde bir açık devre olduğunu gösterir. Sıkma devresinde hasar görebileceğinden, kabloları devre kartının üstündeki sensörden devre kartına kontrol etmek iyi bir fikirdir.

Hoover Çamaşır Makinesi E12 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E12 Hata Kodu PCB iletişim hatası veya kurutucu ısıtıcı sensöründe açık bir devre önerir.

Hoover Çamaşır Makinesi E13 Hata Kodu

PCB’de E14 hata kodu gibi bir sorun olduğu anlamına gelir . Bu ayrıca, kurutucu ısıtıcı veya NTC ile ilgili bir sorunu da gösterebilir.

Hoover Çamaşır Makinesi E15 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E15 Hata Kodu Devre kartında bir sorun olabileceğini gösterir. Programlanmamış olabilir veya bellek yongası bozulmuş olabilir.

Hoover Çamaşır Makinesi E16 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E16 Hata Kodu Sigorta kutusunun ve diğer rasgele çevrim hatalarının devreye girmesine neden olabilecek bir ısıtıcı izolasyon sorunu olduğu anlamına gelir, ancak ısıtıcınızın değiştirilmeden ispat edilmesi zordur.

Hoover Çamaşır Makinesi E17 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E17 Hata Kodu Motor takometresinde bir sorun olduğu ve motorunuzun dönmemesine neden olabileceği anlamına gelir.

Hoover Çamaşır Makinesi E18 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E18 Hata Kodu PCB ile ilgili bir sorun olduğu anlamına gelir.

Hoover Çamaşır Makinesi E20 Hata Kodu

Hoover Çamaşır Makinesi E20 Hata Kodu Tahliye pompasının tıkalı olmadığını kontrol edin Bazı modellerde, tahliye pompasında bir engel veya tıkanıklık E20’nin ekranda görünmesine neden olabilir. Pompayı kontrol ettikten ve temizledikten sonra hata devam ederse, lütfen iletişim merkezimizi arayın ve daha fazla öneri için danışmanlarımızdan biriyle konuşun.

Hoover Çamaşır Makinesi H01 H02 H03 Kodu

Gecikmeli Başlatma Etkindir

Hoover Çamaşır Makinesi H01 H02 H03 Ekranda örneğin ‘H02’ gibi rakamlı bir ‘H’ gösterildiğinde gecikmeli başlatma etkinleştirilmiştir. Numara, makinenin gelecekte kaç saat içinde başlayacağını gösterir. Yani bizim örneğimizde makine 2 saat içinde kendi kendine açılacaktır. Gecikmeli başlatmayı iptal etmediğiniz sürece makineyi anında kullanamazsınız. Makine 24 saate kadar çalışacak şekilde programlanabilir. Yeniden ayarlamak için seçenek düğmesi kümesinde bulunan gecikmeli başlatma düğmesine ‘H0’ görünene kadar art arda basın . Başlat düğmesine bastığınızda makine şimdi döngüye başlayacaktır.

Comments (105)

 • Isa TAŞ

  Iyigunler menim makinam E09 arizasi veriyor ne yapmaliyim

  • Uzman

   Hata kodu E09, çamaşır makinesinin kontrol panosunda motoru çalıştıran parça ile ilgili bir sorun olduğu anlamına gelir.

   • Hayriye

    E 20 yaziyor

    • Uzman

     Hoover Çamaşır Makinesi E18 hata kodu Tahliye pompasının tıkalı olmadığını kontrol edin Bazı modellerde, tahliye pompasında bir engel veya tıkanıklık E20’nin ekranda görünmesine neden olabilir.

   • Mutlu

    H23 hatasi ne anlama gelir ?

   • Hasan

    başlat menusuna basıldığında makine başlama yapmıyor pamuk gibi düğmeler çalışıyor derece,devir ,zaman gibi ekren üzerindeki düğmeler çalışmıyor.Sadece açma kapama tarafındakı düğmeler çalışıyor.makıne başlama yapmıyor .Hata kodu da vermiyor

  • İrfan Köse

   1600RPM DST10166PG tipi Hoover çamaşır makinada enerjiyi açınca E15 arıza kodu veriyor,arızası ne olabilir? Maliyeti ne kadar olur.

   • Uzman

    Kontrol edilmeden net bir fiyat belirtmek mümkün değil.

    • Ayşe

     Benim makinem E20 hatası veriyor Hoover makinesi ne yapmalıyım

     • Uzman

      E20 kodu, basınç şalterinin (su seviye sensörü) tanktaki su miktarı hakkında yanlış veri verdiği veya boşaltma yolunda bir tıkanıklık olduğu anlamına gelir.

   • Serhat

    Hoover dyn 10146 pg marka çamaşır makinası. Ekranda kilit işareti çıkıyor. Program ilerlemiyor . Çözümü nasıl olur ?

    • Rıdvan

     Max hatası veriyor

   • Hasan

    başlat menusuna basıldığında makine başlama yapmıyor pamuk gibi düğmeler çalışıyor derece,devir ,zaman gibi ekren üzerindeki düğmeler çalışmıyor.Sadece açma kapama tarafındakı düğmeler çalışıyor.makıne başlama yapmıyor .Hata kodu da vermiyor

  • Ayse

   Merhaba camasir makinem dijital ekran degil program dugmesini cevirdigimde ses geliyo fakat yanmasi gerekn kirmizi isik yanip yikamaya gecmiyo normalde ayarlamak icin dugmeyi cevirdigimde kirmizi isik yanar başlardı birden boyle oldu sebebi nedir

   • Esra Haydaroğlu

    Merhaba benim makinam E 13 arıza kodu veriyor ne yapmam gerekir

    • Cuma Bozkurt

     Makinam E 08 kot hatası veriyor ne yapmam nazım

  • Hamide

   M 1 arıza kodu veriyor makine sürekli sinyal veriyor ekranda lşıkları sürekli yanıyor kapatma düğmesine basarak makine kapanıyor makine işlem yapmıyor

   • Sinan

    EF arıza kodu veriyor. Ama hiçbiryerde bulamadm arıza kodu geçmiyor bilgi verir misniz ?

    • Uzman

     EF – Elektronik kontrol modülü hatası

   • İbrahim özcak

    M1l 1arlZA KODU VERİYOR MAKİNE SÜREKLİ SİNYAL VERİYOR EKRANDA İȘİKLARİ SÚREKLİ YANİYOR. KAPATMADÜGMESİNE BASARAK MAKİNE İȘLEM YAPMİYOR

 • Ugur Tetik

  Merhaba,hoover 10kg silent inverter 1300 rpm dynamic next çamaşir makinam off konumdayken kendi kendine dijital ekranda açılıp kapanmalar oluyor dıt dıt dıt şeklinde dijital uyari veriyor. Ama herhangi bir arıza kodu göstermiyor. Sorun ne olabilir?

  • Uzman

   Elektronik kart arızası, yetkili servisini arayınız.

 • Nesibe Demir

  Makinam E16 hata gösteriyor ne yapmam lazım

  • Uzman

   Çeşitli PROGRAM arızalarından, ısıtıcıdan, NTC’den (Termostat) vb. Kaynaklanabilecek suyu ısıtmama ile ilgilidir.

 • Mehmet Serkan Tunca

  WDYN 9646 PG HOOVER MAKİNA ÖNCE E08 HATASI VERDİ FİŞİNDEN ÇEKTİM SONRA RESETLEDİM. FAKAT ŞİMDİ MAKİNA AÇILDILDIKTAN 15 SANİYE SONRA KENDİNİ KAPATIYOR. Sorun nedir

  • Uzman

   Su aldıktan sonramı kapanıyor ?

   • Mehmet

    Farketmiyor ve şimdi fişini takınca sigorta attırıyor.yazmayı unuttum önce E08 hatası vermişti.

    • Emine Şen

     İyi günler hover 9kg yıkama 6kg kurutma çamaşır makinesi programı karmada end yazıyor çalışmıyor neden acaba

   • Mehmet Serkan Tunca

    Farketmiyor. Fakat şimdide fişi takınca sigorta attırıyor.

    • Senemgül Gürbüz

     Makınamda çamasır yıkadım ıkıcı defa beyazları attım çalıştır düğmesine bastım alarm verıyor çalışmıyor ütü panelı yanıyor zaman panelınde 3vadet ___ işaretı var

   • Selcan Ince

    Makinam su alma sırasında kapanıyor ne yapabilirim?

    • Uzman

     Program arızası muhtemel sebebi

     • Erdem

      Merhaba
      Kurutmalı 1500 devir makinede E 17 arıza kodu çıktı.
      Ne anlama geliyor?

      • Uzman

       Görüntülenen kod, hata kodu E17, motorun hızını kontrol eden kısım olan motor takometresinde bir sorun tespit edildiğini gösterir. Bu çamaşır makinesi arızasının yaygın bir belirtisi, motorun dönmemesi veya yüksek hızda dönmemesidir.

  • İrfan Köse

   1600RPM DST10166PG tipi Hoover çamaşır makinada enerjiyi açınca E15 arıza kodu veriyor,arızası ne olabilir? Maliyeti ne kadar olur.p

   • Uzman

    E15 belirirse, makineyi yaklaşık 5 dakika boyunca fişten çekmeyi deneyin. Ardından tekrar takın ve ürünü tekrar deneyin. çamaşır makinenizin bozuk veya yanlış programlanmış bir kontrol panosu arızalı oldugunu gösterir. Hata devam ederse, servis ekibi arayın.

  • Yasin

   Hoover 9+6 h01 kodu verdi nasıl düzelir

 • Serdar Savran

  Hoover çamaşır makinesi e 08 hatası veriyor nasıl yardımcı olursunuz.Makina Garanti kapsamında.

  • Uzman

   Yıkama motoru üzerinde bulunan tako bobini arızalı olabilir. Cihazın garantiden çıkmaması için yetkili firmasından servis desteği alabilirsiniz.

  • Buse

   Hoover 13+8 camasir makinesini h05 hata veriyor nasıl düzeltebilirim?

   İyi çalışmalar..

   • Uzman

    Sıcaklık sensörü çalışmıyor.

 • Ayşegül

  Program karıştırıyor devir düşünemiyorum gece modu oluyor

  • Uzman

   Progrm arızası servisnden destek alınız hoover yetkili servis çagrı merkezi 444 0 398

 • Can Atçı

  Mrb hoover sılent inverter 1300 rpm makina E07 hatası veriyor, sıkmadayken duruyor sorun ne olabilir

  • Teknisyen İlker

   Kapı kilidi arızası. Kapan tam kapanmamış olabilir. Ya da kapı kilit mekanizması arızalı.

 • Emra

  Mrhb Hoover 1400 prm kurutma tuşu çalışmıyor çoğu zaman sadece pamuklu yıkama yapıyor nasıl düzelir bu

 • Hümeyra EROĞLU

  Makinemde sürekli 1 dk kalmış görünüyor çamaşır yıkayacağım proğram seçilmiyor ne yapmalıyım

  • Uzman

   Elektronik kart arızası servisinden yardım alınız, revizyon veya değişim gerekebilir.

   • Ali ÇİFTÇİ

    Hoover Çamaşır makinasının kapısı açılmıyor ?

    • Uzman

     Su var ise kazanda açılmaz, kilit arızalı ise içerisinden açılması gerekebilir.

    • İbrahim

     Merhaba hover çamaşır makinemiz sürekli E22 hatası veriyor

     • Uzman

      E22 kodu, iki farklı arıza türü anlamına gelebilir: ısıtma devresindeki arızalar veya su seviye sensöründe (basınç şalteri) arızalı olabilir.

  • Murat

   Hoover kurutmalı çamaşır makinesi H11 arıza veriyor ve çalışmıyor.

 • Doganer

  İyi günler. Hoover 10+6 kg 1500 rpm çamaşır makinem çalışmıyor. Ekran göstergesinde sadece 8 yazıyor.

  • Uzman

   Motor hız sensöründe bir problem olduğunu gösterir. Bu, motorun yavaşlamadan ve durmadan önce birkaç saniye çok yüksek hızda dönmesine neden olabilir. Cihaz kendini korumaya almış olabilir. servisinden destek alınız.

 • Fatih Aktas

  Merhaba, 13+8 makinamiz aldigimizdan beri sorunlu. Defalarca servis geliyor ama bir turlu sorunumuz cozume kavusmuyot. Kart yanmis dediler degisildi,su sizdirdi,surekli kalan sure 1 gosteriyor ve daha sonra tekrardan kalan sure yukseliyor. Simdi de iki metali birbirine surtermissin gibi ses cikariyor,servis geldi tahliyeden yapiyo diyip gitti,videosunu cekip servis ustasina gonderdik,kayis degisecek desiler. Kayis siparisini beklerken simdide devir ve sicaklik gostergesi tarafinda sol altta yuvarlak bir isaretin icerisinde arti isareti cikip surekli dit dit doye otuyor. Aldigimiza alacagimiza bin pisman olduk. Yardimci olursaniz seviniriz.

  • Uzman

   0850 811 12 90 veya 444 0 398 hoover çagrı merkezinden değişim talep ediniz. belirli bir sayıdan sonra değişim yapması gerekir üreticinin

  • Bayram

   Merhaba.8+8 kg makina bütün tuşlar çalışıyor. Ama başlat düğmesine bastığımda başlamıyor kapıyı da kilitlemiyor. Hiç bir ariza kodu da göstermiyor. Su bağlantıları kontrol ettim yeni hortum taktım yinede başlamıyor.

   • Uzman

    Kapı kilidi arızalı olabilir, kilid arızası cihazı başlatmaz, kilidin değişmesi gerekebilir.

    • Bayram

     Ilginize çok teşekkür ediyorum. Kapı kilitleniyo su gelmiyor. Şu anda 3 lü ventil e kadar geldim. Galiba ventil arızalı bu ventili nasıl test edebilirim ona bakıyorum. Test edemezsem yenisini alıp bakıcam. Bendeki aquastop ventil galiba

     • Uzman

      Ventil 220 ile çalışır, söküp 220 verdiginizde test edebilirsiniz, ventil akım verdiginizde inleme sesi verir.

  • Aykut Toprak

   Merhaba kurutmalı makinam var çalışırken sinyal sesi çıkartıyor neden olabilir

   • Uzman

    filtreleri kontrol ediniz.

 • Yeşim Kangal

  Merhaba, SensorDry 1400rpm WDYN9646PG çamaşır makinemde ekranın sağ tarafındaki ‘zaman ayarı’ ve ‘Kısa/uzun program’ düğmelerinde sorun var.
  Kısa programa almak isteyince ve düğmeye basınca zaman ayarlama yapıyor .
  Herhangi bir Hata kodu vermiyor.
  ilginize şimdiden teşekkür ederim.

  • Yeşim Kangal

   Sizden bir mesaj aldım , mesajınız cevaplanmıştır diyor ama burada cevaplanan bir şey yok .

   • Uzman

    Sorun tam anlaşılmadı yeşim hnm, yıkama seçimi yapılmıyor mu ?

    • Yeşim Kangal

     bildiğiniz gibi sağda 2 düğme var üsttekinde kaç saat sonra h00 ile basıp 3-5 saate başlasın diyorsunuz , alttakinde ise kısa – uzun – orta program seçiyorsunuz . Altta ki düğmeye basınca kesinlikte kısa -orta-uzun seçmeyip h01 oluyor , h24 e kadar gidip tekrar tekrar deneme rağmen beyazları 3:51 dak yıkmaya mahkum ediyor bizi . Karma da yıkayaşım bari öylece kısa olsun dedim , bu seferde Karma seçmemize rağmen yine kendi beyazları dönüp 3:51 yıkamaya başladı . Başka düğmeler ile dokununca , durdurmak için bu sefer gece programı yaptı . Belki ki display de bir problem var . Servis rica ediyoruz.

     • Uzman

      Ekran prg kartı arızalı tarifinize göre, biz istanbulda servis hizmeti vermekteyiz. diğer illerde iseniz 0850 811 12 90 – 444 0 398

    • Neslihan

     E22 kod ne anlama geliyor Hoover çamaşır makinesi

 • Yeşim Kangal

  İstanb ul dayım , nereyi aramam lazım , lütfen acil bilgi rica ediyorum

 • Yeşim Kangal

  İstanbul , Sarıyer , darüşşafaka mah , İstinye de oturuyoruz.

  • Uzman

   0850 811 12 90 çağrı merkezi biz Anadolu yakasındayız

 • Bekir

  Hoover one touch 10 kg 1400 devir çamaşır makinası dokunmatik ekranda sıcaklık sabit kalmıyor sürekli değişiyor ayarlama işlemini yapamiyorum büyük bir arıza mı ne yapmam gerekiyor.

  • Uzman

   Program arızası, revize edilebilir. servisinden destek alınız.

  • Berkant

   Kısa programda h02 yazıyor hep böle kaldı bişey de işlemiyor birde mektup gibi bişey h sol tarafında yanıp sönüyor

   • Teknisyen İlker

    Merhaba Berkant Bey, H02 arıza kodu değildir. Cihazınızda zaman ayarlamayı seçmişsiniz. Yani makinem 2 saat sonra çalışsın komutu vermişsiniz. Düzelmesi için H konumunu 0 pozisyonuna getiriniz.

  • Nurcan

   Hoover çamaşır makinasi çalıştırdım kg ışığı yanıp sönüyor cmasir fazla olduğu için mi ama çalışınca da kapağı acamayiz dimi öncesinde nasıl anlarız

 • Adem

  Hoover 13+8 çamaşır makinam arada m1 ve m2 hatası veriyor

 • Levent

  10166PG model makinam başlatma tuşuna bastıktan birkaç saniye sonra E01 hatası veriyor. servis kapı kilidini değiştirdi hata devam edince ana kartın değişmesi lazım dedi ancak ana kartı kontrol etmedi. bir usta işlemcinin değişmesi lazım dedi. başka bir usta ana kartıma baktı, kartta sorun olmadığını kilitten veya bağlantılarından kaynaklanacağını söyledi ancak bağlantılarda bir sıkıntı göremiyorum. ana kart değişimi kesin çözüm mü yoksa yapabileceğim bir şey var mı?

  • Uzman

   Kart revize edilemez ise değişime gidiniz.

 • Sibel Sibel Korkmax

  Hower camasir makinemde ilk su almadan sonra arti isareti bisey cikip otuyor ve kendi kendine kurutmaya aliyor neyapammam gerek digital ekkranda srekli yukardan asaginkurutma isaretleri yaniyir

 • Cüneyt Kanlıada

  Ekran da kilit işareti yanıp sönüyor makine başlamıyor

  • Uzman

   Kapı tam kapanmadığında veya kilit arızasında hata verir,

 • Ertugrul

  Merhaba, Garanti kapsamında servis geldi. Makina işlemi bittikten sonra sürekli alarm veriyor.59 hata kodu veriyor. Bu işten gerçekten anlayan uzman bir servis gerçekten var mı? Varsa neden gelmiyor çözülmüyor?

 • İbrahim

  11/7 kurutmalı çamaşır mak. Bazen sıkmaya geçtiğinde e03 hatası veriyor. Hata versede vermesede atık su pompası çalışmıyor. Soketini çıkartıp ölçtüğümde iki ucunda da 220V enerji var

  • Uzman

   pompada arıza olabilir, akım vererek deneyiniz.

 • Güler

  Makina kilidi açılmıyor program bitti tık sesi gelmedi açılmıyor

  • Uzman

   Su var ise cihazda açılmaz, tahliye sonrası yine açılmıyor ise kilit değişimi gerekebilir.

 • çağlayan

  merhaba hoover bir makina var sıkma devri ve lekeli program düğmesi yanım sönerek hataya geçiyor sebebi ne olabilir acaba

 • Rukiye Pektaş

  Merhaba makinem sürekli E08 hata kodu veriyor 7 sekiz aydır kullanıyorum sıfır bir makinenin hata vermesi normal mi acaba

  • Uzman

   motor ile ilgili sorun 444 03 98 den servis talep ediniz.

  • Emine Şen

   İyi günler hover 9kg yıkama 6kg kurutma çamaşır makinesi programı karmada end yazıyor çalışmıyor neden acaba

 • özge Baglan

  Merhaba , Hover marka çamaşır makinem E03 ,E08 ve E14 hata kodlarını vermektedir. Makinam garanti kapsamına değil yetkili servis ile görüştüm , makinanın elektironik kartının değişmesi gerektiği belirtildi .
  Belirttiğim tüm azrıza kodları elektironik kartın değişimi ile giderlir mi ? görüşünüzü rica ederim .

 • Senem

  Hoover green-ray 9+6 çamaşır makinesi e13 hatasıni veriyor.
  Nasıl düzeltebilirim ?

 • Merve Has

  Hoover bulaşık makinam 5 10 dk çalıştıktan sonra EL kodu veriyor ve sonrasında dit dit sinyal veriyor sebebi ne olabilir

 • MUSTAFA YÜKSEL

  MERHABA BENİM MAKİNAM:
  HOOVER DXOA 510AHK7R1-17
  MAKINA PROGRAM TUŞUNU CEVİRİNCE BAŞLAT DÜĞMESİNE BASMADAN ÇALIŞIYOR BİRAZ SU ALIYOR SONRA DURUYOR VE E22 HATA KODU VERİYOR.NEDEN YAPAR ACABA

 • Suzan AYDEMIR

  Merhaba hover kurutmali camasir makinesi 56y ariza code veriyor ne demek ve kurulunca çok kötü kokuyor çamaşırlar ve makine

 • Emine

  10 kg yıkama 6 kg kurutmalı makinamın ekranında 5by bu şekilde bir kod çikiyor ne olduğunu anlayamadım nedir yardımcı olur musunuz

 • Hasan Atabey

  Hoover 9 kiloluk çamaşır makinem şu almıyo kazan dönmüyo ama sıkma yapıyo

 • Özlem

  Ters 4 sonra 06 hata kodu veriyor çamaşır makinam. Sıfırlamaya çalıştım Bi türlü değişmedi. Ne demek olduğunu öğrenebilir miyim??

 • Neslihan

  E22 kod ne anlama geliyor Hoover çamaşır makinesi

 • Hilal

  İyi günler ,
  Hoover H300 lite model kurutmalı çamaşır makinem var. Çalışırken sürekli bip sesi çıkarıp ısı göstergesinde tüm dereceler tek tek yanıyor. Sorun ne olabilir ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 • Fatma Tarhan

  Hooverin 10+6 kg lik kurutmali camasir makinem bugun baglandi .camasir attim .1500 devir sıkma istedim .program sonunda 56 y kodu cikti .ne anlama geluyor .yardimci olursaniz sevinirim

 • 0536 860 50 43

  Merhaba. Hoover vhd 810 8 kg modeli. Su alıyor , su boşaltıyor, yıkama yapıyor , durulamaya veya sıkmaya geçme sırasında p hata kodu verip , devir ve p tuşu yanıp sönüyor hiç bişey yapmadan kalıyor. Sıkmaya geçmiyor. Sorun neresindedir birtürlü bulamadım çözemedim. Yardım lütfen. Teşekkürler

 • Gülden

  Hoower wdyn9646 pg e 12 haya kodu veriyor maliyet ne kadar tutar

Soru Sor Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Şimdi Servisi Ara