Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Hata Kodu AL12
Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Hata Kodu AL12
Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Hata Kodu AL15

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Hata Kodu AL12

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Hata Kodu AL12 Genel olarak, Ariston PMM hata kodları standartlaştırılmıştır, ancak ekranları ile sorun çok fazla seçenektir: bu makalede, en popüler kontrol panellerinin (modüllerin) hata arıza kodlarının gösterilmesini açıklamaya çalışacağız, Ariston bulaşık makinesi kontrol panelleri için çok sayıda tasarım seçeneğine örnekler vereceğiz.

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Hata/Arıza Kodu AL12

Hotpoint bulaşık makineleri sadece uygun fiyatlı değil, aynı zamanda premium özelliklere de sahiptir. Daha az gürültü ile daha uzun süre yavaş yıkanan gece programları. A + enerji değerleri. Ve yükleme ve boşaltma işlemini kolaylaştıran Flexiload teknolojisi.

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi AL12 Hatası

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi AL12 Hatası Tüm bu teknolojik yeniliklerle bile işler ters gidebilir. Hotpoint cihazınızda sorunun ne olduğunu gösteren LED ışıklar vardır. Hotpoint bulaşık makinesi ışıkları yanıp sönüyor mu? Burada ne yapacağınızı öğrenin…

Kontrol modülü ile bilgi ekran kartı arasında veri alışverişi sırasında bir arıza hata oluştu Ana kontrol modülü ile kullanıcı arayüzü (ekran kartı) arasında iletişim / bağlantı yok.

  • Kartlar arasındaki devre kesildi: alarm, kablo onarımı, kontakların ve konektörlerin güçlendirilmesi
  • Hatalı görselleştirme kartı: tanılama, onarım veya değiştirme
  • Yönetim Kart Hatası: Çağrı Servisi arayınız.

Bulaşık makineniz çalışmadığında normalde bir hata kodu alırsınız, sadece yanıp sönen ışıklar olduğunu düşünebilirsiniz, ancak çoğu makinede bir şey ifade ediyorlar, bunlar hata kodları olarak adlandırılır ve bir mühendise yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır veya hatayı bulursunuz bulaşık makinesi ile.

Bu makale Merloni grubu tarafından yapılan Ariston, Creda, Hotpoint üzerindedir, Hata kodları benzer olabilir. sahip olabileceğiniz sorunu çözdüğünüzde onarımlarınızda size yardımcı olacak bir video yükü ekledik. lütfen yedek parçalarınızı bizimle alışveriş yaparak sitemizi desteklemeyi unutmayın.

Bu İşine Yarar Belki ?

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları Ürünlerin yüksek kalitesine rağmen, önemli bir süre sonra ekipman kullanılamaz …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !