Anasayfa / İletişim

İletişim

İletişim Servisi.com.tr hakkında merak ettiğiniz soruları, görüş, istek ve önerilerinizi aşağıdaki irtibat forumunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Siz değerli okurlarımızdan gelen her türlü öneriye, eleştiriye ve yoruma açığız. Form üzerinden ilettiğiniz tüm mesajları ciddiye aldığımızı belirtip, en kısa sürede cevaplayacağınızı bilmenizi isteriz.

Servis Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi Kayıt Servisi Türkiye’nin bir çok bölgesinde uzun yıllardır geniş servis ağıyla hizmet veren merkez teknik klima servisi bir çok klima markasının bakımı servis,montaj, hizmeti vermektedir. Merkez teknik klima servisi verdiği kaliteli hizmeti ile müşterilerimizin takdirini kazanmış konusunda uzman teknik ekipten oluşmuştur. Merkez teknik klima servisi yapılan işlemlerde kalite ve garantiyi her zaman ön planda tutar.

Sizde kaliteli garantili bir teknik servis hizmeti almak isterseniz  çağrı merkezimizi arayarak servis kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır.Uzaman teknik ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş sağlayıp kaliteli servis hizmetini sağlayacaktır.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Servisi uzman klima servis ekibi ile yapılan klima servisin önemi büyüktür.Bakımı yapılmayan klimalar sorun çıkarmaya başlar ortama verdiği kötü havayla hastalıklara sebep olabilir kötü koku yayar,zamanla tıkanan filtreler klimanızın performansını düşürür.

Merkez teknik klima servisi güvenilir kaliteli hizmet anlayışı ile klimanızın bakımını yaparak yüksek performansla çalışmasını sağlar sağlığınızı ve bütçenizi korumuş olursunuz. Klima montajı da çok önemli bir konudur doğru yapılmayan bir montaj klimanızın daha çok enerji harcamasına sebep olur. Klimanızı uzman teknik ekip tarafından bilinçli bir şekilde yaptırmanız enerjiden tasarruf sağlar klimanızın ömrü uzar verimli çalışır.

 

Adres: Esentepe Mahallesi, Erkılıç Sk. 6/1, 34870 Kartal/İstanbul Turkey

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri 444 1 840

merkezteknikservis@gmail.com

Servis Çağrı Merkezi