Ev / Kombi / İmmergas Servisi 444 1 840
İmmergas Servisi

İmmergas Servisi 444 1 840

İmmergas Servisi Immergas, Türkiye’de ki iş yapmaya başladığı tarih doğalgazın ülkemize ulaştığı 1991 senesidir. 2007 yılından sonra ise kendi sermayesiyle birlikte Türkiye’de sürekli olarak bu pazarın içinde yer almıştır. Türkiye’de doğalgaz alt yapısı kurulan tüm illerde servis ve bayi hizmetleri gerçekleştirmektedir. İmmergas servisi alanında profesyonel ve uzman olan ekibiyle uluslar arası niteliklere sahip hizmetler vermektedir.

İmmergas Servisi

Günümüzde doğalgaz yaygın bir şekilde kullanılmaktadır ve buna bağlı olarak kombi ihtiyacı da artmıştır. Kombilerin bakım, tamir ve montaj işlerini gerçekleştiren firmamız doğalgazın konforundan kesintisiz bir biçimde yararlanmanız için hizmetlerini sürdürmektedir. Servis hizmetlerimize Türkiye’nin dört bir yanında devam etmekteyiz

İmmergas Servis Hizmetlerimiz

Immergas servisi hizmetlerinin başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Servis hizmetinde çalışan personellerimizin en çok dikkat ettiği konuların başında sizin memnuniyetiniz gelmektedir. aramanız olacaktır. Çağrı merkezimizde oluşturulan arıza kaydının ardından size en yakın servisimiz sizin talep ettiğiniz bir saatte sorunu çözmek için adresinizde olacaktır.

Çağrı merkezimizi yalnızca arıza kaydı oluşturmak için değil, aynı zamanda firmamız hakkında bilgi almak için de arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizden firmamıza ulaştığınız gibi firmamıza ait internet sayfasından da firmamıza ulaşıp sorununuzu yazabilirsiniz. Güler yüzlü ve deneyimli personelimizden ve hizmetlerinden memnun kalacağınızdan eminiz. Sizlere 7 gün 24 saat hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

İmmergas Servis Hizmetlerinin İçeriği

Kombilerimiz çeşitli sebeplerde ötürü arıza verebilmektedir. Herhangi bir arıza durumunda çağrı merkezi ile iletişim kurup sorunun nereden kaynaklandığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Kombi arıza nedenlerinden bazıları çok kolay çözülebilirken bazı arızalarda mutlaka servis ekibimizin adresinize gelip çözmesi gerekebilmektedir. En sık karşılaştığımız sorunlardan burada bahsetmekte yarar olacaktır.

İmmergas servisi olarak siz müşterilerimizden gelen arıza kayıtlarında kombi basıncının düşmesi ile birlikte kombinin arızalı konuma geçmesi ile kaynaklanan ısıtma sorunu en sık karşılaştığımız arızalardan biridir. Bu sorunun çözümü oldukça kolaydır. Kombinizin alt tarafında bulunan zıvanayı açarak su basıncını 1,5-2 bar arasına kadar yükseltmek olacaktır. Panelde bulunan yaz kış ayarının yanlış yöne çevrilmesi durumunda da kombimiz ısıtma özelliğini yerine getiremez. Kış bölümüne çevirerek tekrar ısı almaya başlayabiliriz.

İlginizi Çekebilir

Kombi Servisi

Kombi Servisi 444 1 840

Kombi Servisi Kombi Servisi Kombiniz sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için yıllık bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi