Ev / Kombi / İmmergas Servisi 444 1 840
İmmergas Servisi

İmmergas Servisi 444 1 840

24 saat acil kazan onarım ve bakım hizmetleri sunan, Türkiye’de tanınmış kazan tamir şirketleri arasındayız. Eski kazanınızı tamir etmek, yılların deneyimini ve arızalı olanlar oldukça riskli olabileceğinden büyük bir uzmanlık gerektirir. Yerel kazan mühendislerimiz acil durum sorunlarına katılıyor, hızlı bir şekilde kontrol ediyor ve müşterilerin beklentilerini karşılamak için kolaylıkla çözme konusunda derinlemesine bilgi sahibi.

İmmergas Servisi Immergas, Türkiye’de ki iş yapmaya başladığı tarih doğalgazın ülkemize ulaştığı 1991 senesidir. 2007 yılından sonra ise kendi sermayesiyle birlikte Türkiye’de sürekli olarak bu pazarın içinde yer almıştır. Türkiye’de doğalgaz alt yapısı kurulan tüm illerde servis ve bayi hizmetleri gerçekleştirmektedir. İmmergas servis alanında profesyonel ve uzman olan ekibiyle uluslar arası niteliklere sahip hizmetler vermektedir.

İmmergas Servisi

(Özel Teknik Servis Markalardan Bağımsızdır.)

İmmergas Servis Günümüzde doğalgaz yaygın bir şekilde kullanılmaktadır ve buna bağlı olarak kombi ihtiyacı da artmıştır. Kombilerin bakım, tamir ve montaj işlerini gerçekleştiren firmamız doğal gazın konforundan kesintisiz bir biçimde yararlanmanız için hizmetlerini sürdürmektedir. İmmergas Servis hizmetlerimize Türkiye’nin dört bir yanında devam etmekteyiz

İmmergas Servis Hizmetleri

Immergas servisi özel verdiği hizmetlerinin başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Servis hizmetinde çalışan personellerimizin en çok dikkat ettiği konuların başında sizin memnuniyetiniz gelmektedir. İmmergas Servisi aramanız olacaktır. İmmergas Kombi Servis Çağrı merkezimizde oluşturulan arıza kaydının ardından size en yakın servisimiz sizin talep ettiğiniz bir saatte sorunu çözmek için adresinizde olacaktır.

İmmergas Kombi Servisi

İmmergas Kombi Servisi Çağrı merkezimizi yalnızca arıza kaydı oluşturmak için değil, aynı zamanda firmamız hakkında bilgi almak için de arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizden firmamıza ulaştığınız gibi firmamıza ait internet sayfasından da firmamıza ulaşıp sorununuzu yazabilirsiniz. Güler yüzlü ve deneyimli personelimizden ve hizmetlerinden memnun kalacağınızdan eminiz. Sizlere 7 gün 24 saat hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

İmmergas Servis Hizmetlerinin İçeriği

İmmergas Servis Kombilerimiz çeşitli sebeplerde ötürü arıza verebilmektedir. Herhangi bir arıza durumunda çağrı merkezi ile iletişim kurup sorunun nereden kaynaklandığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. İmmergas Kombi Servisi  Kombi arıza nedenlerinden bazıları çok kolay çözüle bilirken bazı arızalarda mutlaka servis ekibimizin adresinize gelip çözmesi gerekebilmektedir. En sık karşılaştığımız sorunlardan burada bahsetmekte yarar olacaktır.

İmmergas servis özel servis olarak siz müşterilerimizden gelen arıza kayıtlarında kombi basıncının düşmesi ile birlikte kombinin arızalı konuma geçmesi ile kaynaklanan ısıtma sorunu en sık karşılaştığımız arızalardan biridir. Bu sorunun çözümü oldukça kolaydır. İmmergas Kombi Servis Kombinizi alt tarafında bulunan zıvanayı açarak su basıncını 1,5-2 bar arasına kadar yükseltmek olacaktır. Panelde bulunan yaz kış ayarının yanlış yöne çevrilmesi durumunda da kombimiz ısıtma özelliğini yerine getiremez. Kış bölümüne çevirerek tekrar ısı almaya başlayabiliriz.

Bumu Aradığın ?

Cihazlarda Uzatılmış Garantiler Hakkında Bilmeniz Gereken

Cihazlarda Uzatılmış Garantiler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Cihazlarda Uzatılmış Garantiler Hakkında Bilmeniz Gerekenler Genişletilmiş garantiler son yıllarda değişti. Artık çoğu insanın bekleyeceği türden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi