Anasayfa / Bilgisayar / En İyi 5 VPN Hizmeti
En İyi 5 VPN Hizmeti

En İyi 5 VPN Hizmeti

En İyi 5 VPN Hizmeti, VPN günümüzde olmazsa olmaz hizmetlerden biridir. Ancak VPN hizmetleri genelde ücretlidir. Bazı firmalar, normal kullanıcılar için yeterli VPN trafiğini ücretsiz olarak sunuyorlar. Bu VPN hizmetlerinden en iyi 5 tanesini sizler için listeledik.

1-TunnelBear

en iyi 5 vpn hizmeti

Tasarımında şirin bir ayı olması sizde bir ciddiyet algısı oluşturmaya bilir ama TunnelBear gayet ciddi bir VPN servisidir. Ayrıca her ay kullanıcılarına bedava 500 mb bir ağ trafiği kullanma şansı tanıyor. 20 Ülkeden fazla lokasyonda bulunan hizmet, aynı zamanda kullanışlı bir arayüze de sahip.

2-Windscribe

En İyi 5 VPN Hizmeti

Windscribe henüz yeni çıkmış bir VPN servisi. Yeni çıkmış olabilir ama aylık verdiği 10 GB ile gayet bonkör bir servis. Ayrıca yaptığınız trafik bilgilerini siz oturumu kapattıktan 3 dk sonra siliyor. Eğer bu hizmeti kullandığınızı Twitter’da paylaşırsanız ek olarak 5 GB daha hediye alabiliyorsunuz veya davet ettiğiniz her arkadaş için ekstra 1 GB hediye alabiliyorsunuz. Profesyonel sürümü de yaklaşık 30 TL.

3-Hotspot Shield

Hotspot Shield Free, günümüzdeki en iyi ücretsiz VPN servislerden biri olabilir. Eğer hizmetin ücretli sürümünü kullanmak isterseniz 20 farklı lokasyondan her birini seçerek bağlanmak istediğiniz lokasyona ulaşabilirsiniz. İsterseniz ücretsiz sürümünü de kullanabilirsiniz ücretsiz sürümünde günlük 750 mb kota veriliyor.

4-PrivateTunnel

PrivateTunnel size her ay bitmeyen bir 200 MB’lık  kota sunuyor, yani eğer ilk ay 200 MB kotanızı kullanmazsanız ikinci ay 400 mb olarak kullanabiliyorsunuz. Eğer ücretli olarak kullanmak istiyorsanız aylık 30 Dolar verip kullanabilirsiniz.

5-Freelan

En İyi 5 VPN Hizmeti

Kod satırını seven biriyseniz bu program tam size göre. Açık kaynak kodlu ve ücretsiz olan hizmet biraz teknik yatkınlığı olan kişilere uygun.

Hakkında Usta

Bir Göz Atın

Windows Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı (0xc00007b) Hatası

Programları Windows bilgisayarınızda çalıştırırken Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı (0xc00007b) hatasını pek çok nedeni olabilir. 0xc00007b hatası genelde 32 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi