Anasayfa / İnternet / Microsoft’tan Sınırsız Bulut Alanı!

Microsoft’tan Sınırsız Bulut Alanı!

Microsoft’tan Sınırsız Bulut Alanı

Office 365’i yaygınlaştırmak isteyen Microsoft bu hamlesiyle çok konuşulacak. Bugün yapılan açıklamaya göre, bulut ofis hizmetine abone olan kullanıcılara sınırsız OneDrive bulut depolama alanına sahip olacak.

Microsoft Limitleri Kaldırdı

Microsoft’un Office 365 abonelerine OneDrive alanı vermesi yeni bir uygulama değil. Daha önce servis hizmeti alan kullanıcılara ücretsiz depolama alanı sunan şirket tüm sınırları kaldırmış görünüyor. Bu yeni uygulama öncesinde Office 365 kullanıcıları için sunulan ücretsiz OneDrive alanı 1 TB ile sınırlandırılıyordu.

One_Drive

Office 365 yaygınlaşıyor

Microsoft tarafından yapılan açıklamada, yeni uygulamadan hem bireysel hem de ticari Office 365 aboneleri yararlanabileceği bilgisi verildi. Microsoft bu hamlesiyle hizmetin yukarı doğru tırmanan ivmesini daha da artırmak istiyor. Geçtiğimiz hafta 2014 yılı 3. çeyrek sonuçlarını açıklayan şirket Office 365 kullanıcı sayısının 7 milyonu aştığını duyurmuştu. Office 365 Türkiye sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Office 365. “Office 365”, Office uygulamalarının yanı sıra İnternet üzerinden etkinleştirilen diğer üretkenlik hizmetlerine (bulut hizmetleri) de erişimi içeren abonelik planları anlamına gelir. Office 365, evde ve işte kullanıma yönelik planlar içerir. Evde kullanım için Office 365 hakkında bilgi edinin. İşletmeler için Office 365 planları; Skype Kurumsal web konferansı ve Exchange Online’da barındırılan kurumsal e-posta gibi hizmetler ve OneDrive İş ile ek çevrimiçi depolama alanı içerir.

Birçok Office 365 planı, kullanıcıların birden çok bilgisayar ve cihaza yükleyebilecekleri son Office uygulamalarının masaüstü sürümünü de içerir. Tam olarak yüklü uygulamalar şunları içerir: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ve Access. (Publisher ve Access yalnızca bilgisayarda kullanılabilir.) Söz konusu uygulamaları PC, Mac, Android tablet, Android telefon, iPad ve iPhone gibi birden fazla cihaza yükleyebilirsiniz. Office’in masaüstü sürümünü içeren etkin bir Office 365 aboneliğiniz varsa her zaman uygulamaların en güncel sürümlerine sahip olursunuz.

Yalnızca çevrimiçi sunulan Office 365 planları belirli iş gereksinimleri için mükemmel bir seçenektir ve Office’in en son sürümü, Office 2013 ve Mac için Office 2011 ile birlikte çalışacak biçimde tasarlanmıştır. Office’in Office 2010 ve Office 2007 gibi önceki sürümleri, sınırlı bir işlevsellikle Office 365 ile birlikte çalışabilir. Hangi Office sürümlerinin desteklendiği konusunda ayrıntılı bilgi edinin. NOT: Bu Office uyumluluğu Exchange Online Kiosk veya Office 365 Kurumsal K1 planlarını içermez.

Tüm Office 365 planlarında aylık veya yıllık abonelik temelinde ödeme yapılır.

Microsoft Office . “Microsoft Office” alışık olduğunuz üretkenlik yazılımımız için kullandığımız addır. Office paketleri tek seferlik satın alınabilir ve yalnızca bir PC veya Mac’e yüklenebilen Word, Excel ve PowerPoint gibi uygulamaları içerir. Uygulamalar otomatik olarak güncelleştirilmez; son sürüme sahip olmak için yeni bir sürümü çıkan ürünü yeniden satın alabilirsiniz. Tek seferlik satın alma için kullanılabilen son sürümler Windows için Office 2016 ve Office Mac 2016’dır. Bu paketler, Office 365’teki bulut tabanlı hizmetlerin hiçbirini içermez.

Hakkında admin

Bir Göz Atın

XBOX ONE X Hakkında

XBOX ONE X Hakkında daha önce Microsoft tarafından Project Scorpio kod adıyla tanıtılan ürünün gerçek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi