Ev / Marmara Bölgesi / İstanbul Teknik Servisleri
İstanbul Bakım Onarım Montaj Yedek Parça Teknik Servisleri

İstanbul Teknik Servisleri

İstanbul Bakım Onarım Montaj Yedek Parça Teknik Servisleri Profesyonel kurulum, kullanım kurallarına uygunluk,  düzenli temizlik ve ev aletlerinin bakımı gibi basit şeyler hizmet ömrünü önemli ölçüde uzatır. Makine onarımı alanında mucizeler olmaz. Her şeyin kendi düzenliliği ve istikrarı vardır. Günlük yaşamda sıra dışı cihazların sayısı ve istatistiklerimize göre Hizmetine erişim çok eşittir.

İstanbul Teknik Servisleri

Buna göre, her elektro ömründeki kusurlar çok benzerdir. Bir modelden diğerine yeni bir arıza ile bizi şaşırtmak zordur. 18 yıllık çalışma için büyük bir onarım üssü biriktirdik ve önemli bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Her birinizin durumunuzu model, üretici ve arıza ile bulabildiğinden ve onarımın nihai maliyetini belirleyebileceğimizden eminiz.

İstanbul Bakım Onarım Montaj Yedek Parça Teknik Servisleri Firmamız ev aletleri kurulum, onarım ve bakım için bir dizi hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır. Bize dönersek, kısa sürede yüksek kaliteli işler elde edersiniz. Küçük ve büyük ev aletlerini kabul ediyoruz, üretimden ve imalatçıdan özel bağımsız Çalışırız.

Bosch Siemens Profilo Arçelik Beko Vestel Ariston Miele Amana General Electric White Westinghouse Electrolux Samsung Lg Frigidaire Hoover Aeg Altus Regal Demirdöküm Baymak Markalarına Bağımsız Özel Servis hizmeti Sunmaktayız.

Tatilsiz çalışıyoruz, sadece yüksek kaliteli yedek parçalar kullanıyoruz ve garanti veriyoruz !

  1. Hizmetler fiyatları ortalamalardan daha düşüktür . Yedek parça, sarf malzemesi ve aksesuarları üreticiden toptan fiyatlarla satın alıyoruz. Bununla, hile yapmaktan kaçının ve onarım maliyetini düşürürüz. Özel tüccar fiyatlarında profesyonel bir yaklaşımla hizmetler sunuyoruz.
  2. Kısa şartlar – talep üzerine, master sizin veya en yakın bölgeden gelir. Bekleme süresi, tedavi anından bir saatten daha azdır. Tek bir ziyaret için probleminizi çözün – aletler ve yedek parçalar yanınızda getirilecektir.
  3. Nitelikli personel – çalışanlar buzdolapları, çamaşır makineleri ve diğer karmaşık ekipmanların bakımı konusunda eğitilmiştir. Yeterlilikler diploma ve sertifikalarla onaylanır.
  4. Ekipmanı doğrudan evde tamir edeceğiz – bir servis merkezine veya atölyeye ulaşım için fazladan ödeme yapılmasına gerek yoktur.
  5. Her zaman firmamızın başkaları tarafından tavsiye edilmesi için ekipmanı tamir etmeye çalışırız.
  6. Derhal tam tamir maliyetini söyleriz, o zaman değişmez. Telefondaki yöneticinin bir fiyat söylediği ve işten sonraki ustanın çok daha büyük bir miktar söz verdiği durum hariç tutulur.

Beyaz Eşya Klima Kombi Ev Aletleri Elektronik

Servis Bölgeleri

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, İlçeleri

Benzer Başlıklar ve Kaynaklar

Bosch bulaşık makinesi e13 hata kodu Bosch bulaşık makinesi e13 hata kodu Bosch bulaşık makinesi e13 hata kodu Modern Bosch bulaşık makineleri, aynı anda çeşitli parametrelerden so...
Baykan Servisi 444 1 840 Baykan Servisi ayrıca tüm evlerde, okullarda, ofislerde, dükkanlarda, bakım evlerinde ve daha fazlasında, iki ila beş yıllık parça ve her bağlantıda i...
Arçelik Buzdolabı Arızaları Çözümleri Arçelik Buzdolabı Arızaları Arçelik Buzdolabı Arızaları Çözümleri Buzdolabında değişik problemler baş gösterebilir. Hatta bazen normal ve ayarlanabil...
Bulaşık Makinesi Fıskiyeleri Dönmüyor ? Bulaşık Makinesi Fıskiyeleri Dönmüyor ? Bulaşık makineleri, tepsilerden sabun konteynerlerine, bulaşıkların üzerine suyun akışını yönlendiren sprey ...
Klima Isıtmada Çalışmıyor Klima Isıtmada Çalışmıyor ISITMA MODU BAŞLATMA : Isıtma moduna geçerseniz ve difüzörün neredeyse kapalı olduğunu ve hava kalmadığını görürseniz, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi