Anasayfa / İstanbul / İstanbul Ariston Servisi 444 1 840
Bakım onarım montaj servisleri

İstanbul Ariston Servisi 444 1 840

İstanbul Ariston Servisi Teknik destek olarak beyaz eşyalarınızdaki, bakım, onarım ve sıkıntılarınızı çözmek konusunda firmamız sektörümüzün en kapsamlı ve teknik donanımın en üst seviyede olduğu bir firma olarak yıllar boyunca siz müşterilerimizin beğenişine sunulmak ve sizlerden gelen katkılarınızla gücümüze güç katmaktayız.

İstanbul Ariston Servisi

Firmamız olarak uzman müşteri temsilcilerimizle özel bilgisayar programlarımız sayesinde online takip ederek siz değerli müşterilerimize 7\24 saat hizmet vermekteyiz.

Servis Verdiğimiz Ariston cihazları İstanbul İlçeleri Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerine Özel Servis Vermekdeyiz.

Firmamız çalışanları müşteri memnuniyetini baz alarak gelişen teknolojiye uyarak teknolojik iletişim cihazlarımızla siz değerli müşterilerimize ulaşmakta ve siz değerli müşterilerimize doğru, yerinde, hatasız işlem yapmaktayız.

Sizden gelen çağrılar doğrultusunda firmamızın güler yüzlü müşteri temsilcileri, siz müşterilerimize gelmeden önce sizlerle iletişime geçmekte ve sizleri bilgilendirerek, yaşamınızdaki işlerinizi aksatmamanıza yardımcı olarak da firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetinde bulunmaktadır.

Etkin servis ağımız, deneyimli uzman kadromuz beyaz eşyalarınıza dokunacak en güvenli ellerdir. Beyaz eşyalarınızdaki yapılacak işlem sonrasında da servis desteği ve periyodik ürün bakım hizmeti vermekteyiz. Firmamızda herkes kendi işinin lideri prensibiyle çalışmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için her çalışanımız, kendi işiyle ilgili konularda sorumluluk alarak ve güler yüzlülüğümüzü eksiltmeden siz müşterilerimize sunmaktayız.

Siz müşterilerimize kalan tek iş sorunlarınızı bize ulaştırmaktır sizlerden gelen çağrıları beklemekteyiz amacımız ve tek isteğimiz değerli müşterilerimizin memnuniyetini daim kılmak ve cihazlarınızın ömürlerine ömür katmaktır.

İlginizi Çekebilir

istanbul ariston müşteri hizmetleri çağrı merkezi

Pendik Ariston Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Pendik Ariston ServisiDolayoba Ariston ServisiEsenyalı Ariston ServisiKaynarca Ariston ServisiGüzelyalı Ariston ServisiYenişehir Ariston Servisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi