Anasayfa / İstanbul / İstanbul Beko Servisi 444 1 840
Bakım onarım montaj servisleri

İstanbul Beko Servisi 444 1 840

İstanbul Beko Servisi Arıza bakım ve onarım servisimiz olarak, firmamız alanında her zaman yenilikçi faaliyetlerde bulunmuş. Maddiyata önem vermeden tüm müşterilerimize eşit, adaletli davranarak memnuniyetiniz açısından gerekli olan tüm çözümleri sizlere sağlamaktayız.

İstanbul Beko Servisi

Sizlerden aldığımız güç, ilham, övgü dolu mesajlar ve alanımızdaki rakiplerimize karşı yapmış olduğunuz kıyaslamalar sonucunda biz firmamızı onurlandırarak bizleri gurur duyurmaktan ötürü mutluluk duymaktayız.

Servis Verdiğimiz Beko Ürünlerine İstanbul İlçeleri Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Biz firma çalışanları olarak siz müşterilerimizden gelen bu yoğun ilgi ve talep karşısında hızlıca büyümekte ve büyüyen firmamızın da hem çalışanlarımız olarak hem de müşteri memnuniyeti olarak hiçbir masraftan kaçınmayarak siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına çalışmaktayız.

Müşterilerimizi tüm sıkıntılarını önemsemekte, müşteri şikâyetleri yönetim sistemimizin rakiplerle kıyaslandığında daha üst seviyelerde uygulandığını göstermekte, mükemmel bir müşteri ilişki yönetimi vitrini oluşturarak, müşteri şikâyetlerini yönetimi konusunda da çalışanlarımızın bilinç ve dikkatlerini geliştirerek yenilikçi politikalar hazırlamaktayız.

Ayrıca sizlerden gelen şikâyetlerin çözümü konusunda müşterilerimizi şikâyet konusunun içerdiği her konuda geri bildirim yapıyor, sizleri önemseyip sorunlarınızı minimize etmek için gayret ve çaba gösteriyoruz.

beyaz eşya servisi olarak beklentileriniz de teknik destek dışında da müşteri diyaloğunu önemsemekte, sizlerle devamlı irtibatta olmanın gayreti içerisinde bulunmaktayız. Bu konularda dahil olmak üzere bizlere 365 gün 24 saat gece, gündüz hizmetinizde bulunmaktayız.

Siz müşterilerimiz firmamızın bu olağanüstü hizmetlerinden yararlanmaları için ihtiyaçlarınıza ulaşabilecek tecrübeli ekip kadromuza çağrı merkez telefonlarımızı arayarak ulaşabilirsiniz…

İlginizi Çekebilir

istanbul ariston müşteri hizmetleri çağrı merkezi

Pendik Ariston Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Pendik Ariston ServisiDolayoba Ariston ServisiEsenyalı Ariston ServisiKaynarca Ariston ServisiGüzelyalı Ariston ServisiYenişehir Ariston Servisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi