Anasayfa / İstanbul / İstanbul Bosch Servisi 444 1 840
Bakım onarım montaj servisleri

İstanbul Bosch Servisi 444 1 840

İstanbul Bosch Servisi Teknik destek servisi olarak, firmamız yirmi yılı yaklaşık bir süreden beri hizmet vermekte, yılların tecrübesiyle geniş müşteri kitlesine ulaşan firmamız bugün, beyaz eşya ve klima servisi olarak hizmet veren önemli kuruluşlar arasına girmiş bulunmaktadır.

İstanbul Bosch Servisi

Beyaz eşyalarınızın ve klimalarınızın bakımını zamanında yaptırarak sağlığınızı da korumaktasınız. Bakımı yapılmayan cihazlar siz müşterilerimizin yaşam alanlarınızda tehlikeli duruma getirmektedir. Cihazınızın yılda en az bir kere bakımını yaptırarak hem ömrünü uzatabilir hem de sağlıklı hale getirebilirsiniz.

Siemens Ürünlerine bağımsız ve özel hizmet sunduğumuz İstanbul İlçeleri Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Bakım ile bakmak arasında büyük bir fark vardır. Özellikle sektörümüzde bu işin ehli olmayan bilinçsiz insanların yapmış olduğu bakım ve onarımlar, cihazlarınızın verimliliğini artırmak yerine azaltmakta hatta cihazlarınızı bozmaktadır, ayrıca ehli olmayan kişiler tarafından yapılan bakım onarım işleri sonrasında cihazlarınızın problemlerinde çözümlenmeyecek durumların ortaya çıkması sizleri mağdur edecektir.

Biz teknik servis olarak korsan bakım ve korsan yedek parçadan uzak durmakta ve yapmış olduğumuz her işlem sonucunda siz müşterilerimizin cihazlarını güvence altına alarak siz güveninizi kazanmaktayız.

Firmamız bugüne kadar beyaz eşyalardaki her sorunun üstesinden gelmekle kalmayıp cihazlardaki verim oranını en üst seviyeye çıkararak kullanılabilirliğini artırmaktadır. Bünyemizde ki çalışanlar sektörümüzdeki rakip firmalara nazaran alanında çıraklıktan yetişme uzmanlaşmış ustalarımızdır, ustalarımız beyaz eşyalardaki sorunları en hızlı şekilde kısa zaman dilim içerisinde, en iyi derece de sıkıntıları ortadan kaldırmakta ve ilk günkü durumlarında teslim etmektedir. Siz müşterilerimize kalan tek iş firmamızın müşteri temsilcileriyle irtibata geçip cihazınız için kayıt açtırmak yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir

istanbul ariston müşteri hizmetleri çağrı merkezi

Pendik Ariston Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Pendik Ariston ServisiDolayoba Ariston ServisiEsenyalı Ariston ServisiKaynarca Ariston ServisiGüzelyalı Ariston ServisiYenişehir Ariston Servisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi