Anasayfa / Beyaz Eşya / İstanbul Electrolux Servisi 444 1 840
İstanbul Electrolux Servisi

İstanbul Electrolux Servisi 444 1 840

İstanbul Electrolux Servisi Yerel olarak sahip olunan ve 2000’den beri işletilen, her tür cihaz onarımında başvuracağınız çözümdür. Tüm büyük markalar üzerinde çalışıyoruz ve herhangi bir onarım fiyatını% 5 oranında karşılayacağız veya geçeceğiz! Ekibimiz her zaman vaktinden önce arar ve her seferinde zamanında gelir. 40 yıllık tecrübemizle lisanslandık, bağlıyız ve sigortalıyız. Güvenilir cihaz onarım hizmetleri arıyorsanız, bizi arayabilir veya bugün bize mesaj gönderebilirsiniz .

İstanbul Electrolux Servis

İstanbul Electrolux Servisi Bu düzeyde bir hizmeti nasıl sağlıyoruz? Deneyimli teknisyenlerimiz, tüm cihazlara hızlı ve verimli bir şekilde servis, bakım ve onarım yaptıklarından emin olmak için fabrika onaylıdır.

Beykoz Electrolux Servisi

Beykoz Electrolux Servisi Çamaşır makinesi ve kurutucu onarımlarından set üstü ocak ve buzdolabı onarımlarına kadar, en değerli ev aletleriniz için uygun fiyatlı cihaz onarım hizmetleri sağlayabiliriz. Aynı şekilde, Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz tam memnuniyetinizi garanti altına almak için eğitilir ve en yüksek standartlarda tutulur.

Kadıköy Electrolux Servisi

Kadıköy Electrolux Servisi Müşterilerimize sunduğumuz müşteri hizmetinin kalitesiyle gurur duymaktan hoşlanıyoruz. Amacımız, cihazlarınızı sizler için en keyifli ve en uygun şekilde çalışır durumda görmektir. Sertifikalı teknisyenlerimiz haftanın yedi günü çalışmaktadır ve onarımlarınızı en çok ihtiyaç duyduğunuz anda gerçekleştirebilmemiz için tüm önemli parçalarla donatılmış olarak gelirler.

Kartal Electrolux Servisi

Kartal Electrolux Servisi Ek olarak, bir teknisyen varış noktanıza gelecek ve herhangi bir servis veya onarım yapılmadan önce yazılı bir tahmin sunabilir. herhangi bir yazılı tahmini geçerek size mümkün olan en iyi fiyatı vereceğiz.

İstanbul Electrolux Servis Bölgeleri

İstanbul Electrolux Servis Bölgeleri Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu Electrolux Servisleri

Pendik Electrolux Servisi

Pendik Electrolux Servisi mümkün olduğunca hızlı davranmaya ve onarım penceresine veya randevu saatine uymaya çalışacaktır, kimse beklemeyi sevmez. Randevunun uzun sürmesi durumunda, bir sonraki müşteri aranacak ve durum hakkında bilgilendirilecek ve yeniden planlamamız gerekirse, öncelikli planlamayı alacaklar.

Sultanbeyli Electrolux Servisi

Sultanbeyli Electrolux Servisi Her onarımın ne kadar süreceğini tam olarak yenersek programımızı ayarlamak kolay olurdu, ancak bazen onarımlar her zaman aynı miktarda zaman almaz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve gecikmeler olduğunda sonraki müşteriler için mümkün olduğunca düşünceli olacağız.

Üsküdar Electrolux Servisi

Üsküdar Electrolux Servisi servis araçlarını yaygın onarım öğelerinin çoğuyla stoklar. Onarım için gerekli olan parçaların özel olarak sipariş edilmesi gereken zamanlar olacaktır. Böyle bir durumda parça, parça distribütöründen bir sonraki iş günü sipariş edilecektir.

Tuzla Electrolux Servisi

Tuzla Electrolux Servisi Bu sipariş verme, parçayı geri alma ve aramayı yeniden planlama sürecinin normal süresi genellikle yaklaşık 3-5 iş günü sürer. Parça hazır değilse, süre 7-10 iş gününe çıkabilir. Zaman zaman parçalar geri sipariş edilebilir, bu da mevcut oldukları anlamına gelir, ancak konumumuza geri dönmeleri için kesin bir zaman çerçevesi yoktur.

Sancaktepe Electrolux Servisi

Sancaktepe Electrolux Servisi Ayrıca bazı parçalar artık mevcut olmayabilir, bu durumda, parça siparişlerinde herhangi bir para yatırma işlemi iade edilecek ve cihaz kınanacaktır (tamir edilemeyecektir) veya müşteriye hala hizmet verebiliyorsa, müşteri cihazla “olduğu gibi” yaşamak zorunda kalacaktır.

Maltepe Electrolux Servisi

Maltepe Electrolux Servisi teknisyenleri nazik ve temiz olacaktır. Teknisyenlerimiz, cihazınızla ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır. Müşteriye hizmet vermek ve müşteriye, cihazı tamir edip etmeme konusunda bilinçli bir karar vermek için ihtiyaç duyacakları tüm bilgileri sağlamak için oradalar.

Çekmeköy Electrolux Servisi

Çekmeköy Electrolux Servisi Teknisyen ayrıca, müşterinin cihazının içinde ve etrafındaki alandan, geldiklerinde olduğu gibi temiz ve düzenli bir şekilde her girişimi yapacaktır.

Ataşehir Electrolux Servisi

Ataşehir Electrolux Servisi Nihai hedefimiz, müşterinin iyi kalitede dürüst hizmet aldıklarını ve gelecekte başka bir cihaz sorununu değerlendirmek için evlerine geri dönmemize istekli olduklarını düşünerek onarım deneyiminden uzaklaşmalarıdır.

Ümraniye Electrolux Servisi

Ümraniye Electrolux Servisi Büyük bir cihazın değerlendirilmesiyle ilgili bazı faktörlere bir göz atalım ve belki bu, sizin (müşteri) cihazın onarılması veya değiştirilmesi gerekip gerekmediğine karar vermenize yardımcı olabilir.

 

 

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !