Anasayfa / Beyaz Eşya / İstanbul Franke Servisi 444 1 840
İstanbul Franke Servisi

İstanbul Franke Servisi 444 1 840

İstanbul Franke Servisi odak noktamız, tüm birinci sınıf ev aletleriniz için profesyonel, en kaliteli cihaz onarım servisi sağlamaktır. Buna bulaşık makineniz, şarap soğutucunuz, buzdolabı, buz yapıcı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutucu, ocak, ocak, duvar fırını, set üstü ocak, mikrodalga fırın, davlumbaz ve ankastre kahve makinesi gibi ürünler dahildir. İstanbul Franke Servisi Bizi arayın veya çevrimiçi formu doldurun, size geri dönelim; yardım etmeyi çok isteriz!

İstanbul Franke Servis

İstanbul Franke Servisi Güler yüzlü personelimiz, şahsen veya çevrimiçi olarak bir servis araması planlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Mümkünse lütfen cihazınızın marka adını, model ve seri numarasını ve sorunun iyi bir tanımını sağlayın. İstanbul Franke Servisi Doğru bir model ve seri numarasına sahip olmak, teknisyenlerimizin daha hazırlıklı olmasını sağlar, bu da herkese zaman ve para tasarrufu sağlar!

Kadıköy Franke Servisi

Kadıköy Franke Servisi Eşsiz Kalitede Cihaz Hizmetleri Profesyonel cihaz onarımına ihtiyacınız olduğunda, Servis’in cihaz uzmanlarını işe alın. Diğer hiçbir cihaz servis merkezi, tüm cihaz ihtiyaçlarınızı karşılama kararlılığımızla eşleşemez. Bölgede en yüksek kalitede hizmet sağlama konusunda bir itibar kazandık.

Kartal Franke Servisi

Kartal Franke Servisi İhtiyaçlarınıza Verimli Çözümler İster soba, ister çamaşır makinesi onarım hizmetlerine ihtiyacınız olsun, Tüm Bölge Aletleri Hizmetini seçin. Bölgede tercih edilen cihaz onarım şirketiyiz ve işimizin kalitesinden asla ödün vermiyoruz.

Maltepe Franke Servisi

Maltepe Franke Servisi Cihazla ilgili farklı sorunların üstesinden gelme konusundaki engin bilgi birikimimiz ve uzmanlığımızla, ihtiyaçlarınızı karşılayacağımızı garanti ediyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi uygun fiyatlar ve oranlarda sunuyoruz.

İstanbul Franke Servis Bölgeleri

İstanbul Franke Servis Bölgeleri Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu Franke Servisleri

Pendik Franke Servisi

Pendik Franke Servisi Genel Durum; Onarım sorunu dışında cihazın durumu müşteriye göre iyi ila mükemmel ise ve teknisyenin değerlendirmesinden sonra, ancak o zaman cihaz tamire aday olacaktır. Onarım fiyatı makul olmalı ve müşteri “eski güvenilir makinesi” ile ayrılmak istememelidir.

Çekmeköy Franke Servisi

Çekmeköy Franke Servisi Durum fakir için adil ise, o zaman bir gereklilik meselesi haline gelir. Müşteri, “sadece beni bir süre geçirmesi için buna ihtiyacım var” diyebilir ki bu da anlaşılabilir bir durumdur. Müşteri, bir sonraki sorunun veya sorunun ne zaman ortaya çıkabileceğini belirlemenin imkansız olduğunu da anlamalıdır. Bu nedenle, tüm onarımlarda pahalı ve ucuz bir risk vardır.

Ekipman yaşı; “dişte biraz uzun” olabilecek cihazları tamir ederken, belki on (10-15) yaşın üzerinde parça bulunabilirliği sorunu ortaya çıkar. Her gün gördüğümüz yaygın tür sorunların çoğu, parça alma konusunda küçük sorunlarımız var. 20-30 yaş arası cihazlar için bazı parçalar hala mevcuttur.

Bununla birlikte, farklı yıllara ait modellerin bazıları evrensel parçalar içermiyor ve bu eski parçaların bazıları imalatçı tarafından yapmayı bıraktı ve NLA haline geldi (artık mevcut değil). Bu parçalar, işlevsel parçalar veya kozmetik parçalar olabilir ve bu durumda, cihazı onarmak neredeyse imkansız hale gelebilir. Bazı eski parçaları yeniden oluşturan bazı hizmetler vardır, ancak her parçası mevcut değildir.

Üsküdar Franke Servisi

Üsküdar Franke Servisi Onarım fiyatı; Tabii ki herhangi bir onarımın fiyatı önemli bir faktördür, ancak bunun koz olmasına izin vermeyin. Nedeni şudur: “Bu cihazı tamir etmek için yalnızca“ x ”dolar harcayacağım diyebilirsiniz. Onarım maliyeti, ödemek istediğinizden daha yüksek. Şimdi, cihazın değiştirme maliyetini incelemelisiniz ve bu önemli olabilir.

Ümraniye Franke Servisi

Ümraniye Franke Servisi Onarım, pahalı da olsa, cihazınıza yeni ekipman maliyetinin çok altında bir kaç yıl daha iyi hizmet verebilir. Değiştirme kolaylığı ; birçok cihazın benzersiz ayak izleri vardır, yani boyutların evrensel değildir. Bazı cihazlar yerleşiktir ve özel olarak takılır.

Tuzla Franke Servisi

Tuzla Franke Servisi Birçok yeni cihaz, eski cihazın bulunduğu yere sığmayacaktır. Bu sorunlar büyük sorunlara neden olabilir. Bir tezgahın kesilmesi veya bir kabinin taşınması gerekebilir veya kapılar eski yıkayıcıyı veya kurutucuyu saha dışına kapatmaz.

Sultanbeyli Franke Servisi

Sultanbeyli Franke Servisi Bu sorunlar, yeni cihazı eski cihaz alanına sığdırmak için en azından çok becerikli veya yetenekli bir zanaatkar gerektirecektir. Yetenekli bir zanaatkar, tesisatçı veya elektrikçi, belki de pahalı ama yaygın bir onarımdan çok daha pahalıya mal olabilir.

Sancaktepe Franke Servisi

Sancaktepe Franke Servisi Onarım kolaylığı; servis çağrınızın yapıldığı gün birçok genel onarım yapılabilir. Parçaların sipariş edilmesi gereken zamanlar vardır. Bu parçalardan bazıları her zaman yerel depolarda stoklanmamaktadır (bir veya iki gün uzakta). Bazılarının nakliyesi 3-5 gün veya üretici geçici olarak stokta kalmadıysa veya (ETA mevcut değilse) daha uzun sürebilir.

Ataşehir Franke Servisi

Ataşehir Franke Servisi Müşteri makine sadakati ; bu joker karttır. Birçok müşteri, ne olursa olsun cihazlarını değiştirmek istemez. Makinelerini “severler”; hatta bazıları onlara isim bile verdi. 25 yaşındaki bir yıkayıcının tamir edilemeyeceği konusunda ikna edici olmak gerekiyor.

Yeni makinelerin o kadar iyi olmadığının ve uzun ömürlü olmayacağının farkındalar. Sonunda, cihazı değiştirme zamanının gelebileceği sonucuna varırlar. Ancak, gerçekten eski makinelerde bile rutin onarımların yapılması alışılmadık bir durum değildir.

Dolayısıyla, cihazı tamir etmek ya da sadece değiştirmek kolay bir karar değildir. Müşteriye karar vermeden önce cihazı çok dürüst ve eksiksiz bir şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Bugünkü aletler geçmişin aletlerinden farklıdır.

Birçok mekanik anahtar, elektronik cihazlar ve “ana kartlar” ve diğer birçok yeni tasarımla değiştirildi. Bu yeniliklerden bazıları, üniteleri teşhis etmemizi ve tamir etmemizi kolaylaştırdı, ancak genellikle yüksek bir maliyetle.

Beykoz Franke Servisi

Beykoz Franke Servisi Müşteri için yaptığımız en iyi şey, onarım veya değiştirme konusunda bilinçli bir karar vermelerine izin vermektir. Karar verildikten sonra, geriye bakmayın, bunu yapmak, paradan bahsetmemek için zaman ve enerji kaybı olur.

Bu İşine Yarar Belki ?

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi 444 1 840

İstanbul Demirdöküm Klima Servisi Split sistemler, çeşitli amaçlarla ve yılın herhangi bir zamanında odalarda konforlu bir …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !