Anasayfa / İstanbul / İstanbul Frigidaire Servisi 444 1 840
Beyaz eşya Klima Ev Aletleri servisleri

İstanbul Frigidaire Servisi 444 1 840

İstanbul Frigidaire Servisi Arıza bakım ve onarım servisi olarak çağımızın gereksinimlerini karşılamak için siz müşterilerimizin hizmetindeyiz. Biz firma olarak amacımız sürekli durmaksızın gelişimi, gelişimin getirmiş olduğu değişimi amaçlamaktayız.

İstanbul Frigidaire Servisi

Amacımız doğrultusunda sektörde liderliğe ulaşmak için her gün gelişmekteyiz. Gelişmenin en önemli faktörü beyaz eşya bakım ve onarım servisi müşterileriyle kurduğumuz diyalog dan geçmektedir. İstanbul Frigidaire Servisi Hedefimiz, firma çalışanları ile müşteriler arasında ortak dil kullanarak sürekliliğinizi daim kılmaktır.

İstanbul Servis Verdigimiz ilçeleri Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Şile, Silivri, Şişli, Sultanbeyli, Sultangazi, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerine aynı gün servis vermekteyiz.

Teknik bakım servisi olarak, onlarca markada olan beyaz eşya cihazlarınızın bakım ve onarım işlemlerini aynı çatı altında toplayarak siz müşterilerimize ulaştırmaktır. Firma olarak amaçlarımızdan diğeri kaliteli hizmet sunmak, müşterilerin beklentilerini sağlamak ve beklentileri üzerinde hizmet taşımaktır.

İstanbul Frigidaire Servisi

Şirketimiz beyaz eşya teknik servisi alanında müşteri ile servis öncesi, servis sırası, servis sonrası olaraktan iletişimde kalarak devamlılığını sağlamaktadır. Teknik servis için kapı kapı dolaşmanıza gerek bırakmayan firmamız teknik kalite, müşteri kalitesi, yedek parça kalitesine vermiş olduğu hizmetle sizi müşteri ağımızda tutmakta bir telefon ile hemen kapınıza ulaşmaktayız.

İstanbul Frigidaire En Yakın Servis Desteği

Yaygın servis ağımızla bakım ve onarım işlemlerinizde sıraya girmek gibi bir durumla karşılaşmayacağınız gibi en hızlı zaman diliminde cihazınızın onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Konforun ve rahatın, kapı kapı dolaşmamanın adresini arıyorsanız tek yapacak işleminiz çağrı merkezlerimizi arayarak bize ulaşmanız.

Ulaştığınız takdirde değişiklikleri göreceksiniz. Zamanın altın olduğu bu devirde, zaman kaybetmeden bize ulaşın. Teknik bakım servisi olarak, beyaz eşya ve klimalarınızda sıfır hata suna onarım bakım hizmetleri sunmaktayız. Haftanın her günü, günün her saati hizmet vermekte olan firmamız gecesini, gündüzüne katarak çalışmaktadır. Sektörde güçlü dinamik duruşa sahip olan servisimiz belli amaç ve ilkeler doğrultusunda hareket etmektedir. Amaçlarımız her geçen gün servis ağımızın coğrafi olarak artırarak geniş kitlelere hâkim olmamızdır.

Bu sayede hem kamuda hem de özel alanlara hâkim olarak verimliliğimizi tüm beyaz eşya tüketicilerine aktarmak olmaktadır. Firmamız güçlü, güvenilir, teknolojiyle kendisini geliştirebilen bir firma olup her geçen gün Pazar alanını artırarak geniş müşteri hakimiyetine sahip olmaktadır.

Teknik servis olarak müşterilerimize telefondan hizmet, uzaktan hizmet, yerinde hizmet, yedek parça desteği, periyodik bakım hizmetleri vererek cihazlarınızın çözülmedik sorununu bırakmamaktayız. Cihazlarımızdaki verimliliği artırmakta, bir daha arıza olma riskini sıfıra indirmekteyiz. Sıfır risk için, hatasız çalışan cihazlar için yapmanız olan tek şeye bize ulaşmanız. Bizlere sadece arıza kayıttı için değil cihazlarımızla ilgili bütün sorunlar hakkında bilgi almak için de bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Frigidaire Arıza Kayıt İçin Arayınız

Biz firmamız olarak siz değerli müşterilerimizle ilgilenmekte ve sorunlarınızı kendi sorunlarımız olarak algılayıp zaman kaybetmeden müdahale etmekteyiz. Teknik servis elemanları olarak işimizin en iyisi olduğumuzu açık yürekliliğinizle söyleyip sizlerden gelecek olan çağrıları beklemekteyiz. Sorunlarınız daha fazla büyümeden bize ulaşın.

İlginizi Çekebilir

istanbul ariston müşteri hizmetleri çağrı merkezi

Pendik Ariston Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Pendik Ariston ServisiDolayoba Ariston ServisiEsenyalı Ariston ServisiKaynarca Ariston ServisiGüzelyalı Ariston ServisiYenişehir Ariston Servisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi