Anasayfa / Bölge / İstanbul Teknik Servisleri
İstanbul Bakım Onarım Montaj Yedek Parça Teknik Servisleri

İstanbul Teknik Servisleri

İstanbul Teknik Servisleri Profesyonel kurulum, kullanım kurallarına uygunluk,  düzenli temizlik ve ev aletlerinin bakımı gibi basit şeyler hizmet ömrünü önemli ölçüde uzatır. Makine onarımı alanında mucizeler olmaz. Her şeyin kendi düzenliliği ve istikrarı vardır. Günlük yaşamda sıra dışı cihazların sayısı ve istatistiklerimize göre Hizmetine erişim çok eşittir.

İstanbul Teknik Servisleri

Buna göre, her elektro ömründeki kusurlar çok benzerdir. Bir modelden diğerine yeni bir arıza ile bizi şaşırtmak zordur. 18 yıllık çalışma için büyük bir onarım üssü biriktirdik ve önemli bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Her birinizin durumunuzu model, üretici ve arıza ile bulabildiğinden ve onarımın nihai maliyetini belirleyebileceğimizden eminiz.

İstanbul Beyaz Eşya Servisleri

İstanbul Bakım Onarım Montaj Yedek Parça Teknik Servisleri Firmamız ev aletleri kurulum, onarım ve bakım için bir dizi hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır. Bize dönersek, kısa sürede yüksek kaliteli işler elde edersiniz. Küçük ve büyük ev aletlerini kabul ediyoruz, üretimden ve imalatçıdan özel bağımsız Çalışırız.

İstanbul Klima Servisleri

Bosch Siemens Profilo Arçelik Beko Vestel Ariston Miele Amana General Electric White Westinghouse Electrolux Samsung Lg Frigidaire Hoover Aeg Altus Regal Demirdöküm Baymak Markalarına Bağımsız Özel Servis hizmeti Sunmaktayız.

İstanbul Kombi Servisleri

Tatilsiz çalışıyoruz, sadece yüksek kaliteli yedek parçalar kullanıyoruz ve garanti veriyoruz !

  1. Hizmetler fiyatları ortalamalardan daha düşüktür . Yedek parça, sarf malzemesi ve aksesuarları üreticiden toptan fiyatlarla satın alıyoruz. Bununla, hile yapmaktan kaçının ve onarım maliyetini düşürürüz. Özel tüccar fiyatlarında profesyonel bir yaklaşımla hizmetler sunuyoruz.
  2. Kısa şartlar – talep üzerine, master sizin veya en yakın bölgeden gelir. Bekleme süresi, tedavi anından bir saatten daha azdır. Tek bir ziyaret için probleminizi çözün – aletler ve yedek parçalar yanınızda getirilecektir.
  3. Nitelikli personel – çalışanlar buzdolapları, çamaşır makineleri ve diğer karmaşık ekipmanların bakımı konusunda eğitilmiştir. Yeterlilikler diploma ve sertifikalarla onaylanır.
  4. Ekipmanı doğrudan evde tamir edeceğiz – bir servis merkezine veya atölyeye ulaşım için fazladan ödeme yapılmasına gerek yoktur.
  5. Her zaman firmamızın başkaları tarafından tavsiye edilmesi için ekipmanı tamir etmeye çalışırız.
  6. Derhal tam tamir maliyetini söyleriz, o zaman değişmez. Telefondaki yöneticinin bir fiyat söylediği ve işten sonraki ustanın çok daha büyük bir miktar söz verdiği durum hariç tutulur.

İstanbul Servis Bölgeleri

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, İlçeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi