Anasayfa / İstanbul / İstanbul Westinghouse Servisi 444 1 840
Beyaz eşya Klima Ev Aletleri servisleri

İstanbul Westinghouse Servisi 444 1 840

İstanbul Westinghouse Servisi Teknik bakım ve servisi olarak yılların deneyimini siz müşterilerimizle buluşturmanın vermiş olduğu gururla siz müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Firmamız beyaz eşya teknik bakım ve onarım servisi olarak hizmetlerini maksimum işçilik kalitesiyle sizlere ulaştırmaktadır.

İstanbul Westinghouse Servisi

Şirketimiz birçok iş yerine sadece bu işe yönelmiş, araştırma, geliştirme faaliyetlerimizi teknik bakım ve onarım servisi üzerine gerçekleştirmiştir. İstanbul Westinghouse Servisi Beyaz eşya teknik bakım ve onarım servisi olarak sektörde dinamik, duruşu olan köklü bir firma olarak müşterilerin hizmetine girmiştir.

İstanbul Servis Verdigimiz ilçeleri Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Şile, Silivri, Şişli, Sultanbeyli, Sultangazi, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerine aynı gün servis vermekteyiz.

Firmamızın yetkililerinden bütün çalışanları en önemli amacını müşteri memnuniyeti esasına dayamış yapmış oldukları faaliyetlerde bu amacı gerçekleştirmek adına çaba göstermiştirler. Beyaz eşya teknik bakım servis alanında her geçen gün adını müşterilerden gelen memnuniyet ile duymakta ve sektördeki firmalar tarafından kıskanılmaktadır.

İstanbul Westinghouse En Yakın Servis Desteği

Firmamızın beyaz eşya teknik bakım ve onarım servisi olarak yapmış olduğumuz müşteri memnuniyeti amaçlı çalışmalar diğer firmalar tarafından takip edilerek taklit edilmektedir. Firmamız bu tarz olayları görerek kendi büyüklüğünü kanıtlamaktadır. Bir bakımdan taklit edilmemiz bizim firmamızın asil duruşunu göstererek biz firma çalışanlarımızı onurlandırmaktadır.

Bizi bu sektörde bu kadar köklü yapan tek şey siz müşterilerimize gösterdiğimiz kalite ve sizlerden gelen memnuniyettir. Firmamız her koşulda siz müşterilerimize teşekkür etmekte ve sizlerle olan iletişimini artırmak için 365 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sizlerden gelecek olan çağrılarınızı bekliyoruz.

İstanbul Westinghouse Arıza Kayıt İçin Arayınız

Ayrıcalıklı hizmetler sunan şirketimiz uzun yılların vermiş olduğu deneyimle siz müşterilerimizin yaşam alanlarında beyaz eşya teknik bakım ve onarım servisi olarak hizmet vermektedir. Firmamız kapsamında teknik donatılar donatılmış araçlarımız, cihazlarınızın bakım ve onarımını yapacağımız atölyelerimiz, deneyimli, güler yüzlü usta elemanlarımız ve müşteri temsilcilerimiz bulunmaktadır.

İstanbul Westinghouse Servisi

ayrıca uzman teknisyenlerimizle hizmetinize gelmekte sorunu çözülmemiş hiçbir cihaz bırakmamaktayız. Zamanla sizlerde görüyorsunuz ki bir hayli fazla özel servisler açılmakta ve işlerinde ehli olmayan kişiler çalıştırmaktadırlar. Biz firmamız olarak sizlere tavsiyemiz bu tarz servislerden uzak kalmanız sizi kandırmalarına ve zamanınızı çalmalarına izin vermeyiniz.

Aksi takdirde hem zamanınızdan hem de yarı ömürlü cihazlar veya tamamen kullanım dışı kalacak cihazlara sahip olursunuz. Beyaz eşya teknik bakım servisi olarak biz bu işe yıllarımızı adamış olmaktayız.

Servisimiz cihazlarınızın bakım, onarım, montaj, de montaj işlemlerini yapmakta, değişen her parça ve işçiliğimize garanti vermektedir.

Firmamız servis ağımızla müşteri kitlesini her geçen gün artırmakta siz müşterilerimizle sosyal bir bağ kurarak aile olmaktayız. Firmamız olarak şuna da şahit oluyoruz, bizim ekibimiz tarafından işleri yapılan müşterilerimiz bizlere hal hatır sormak için aramaktadırlar.

Biz bu tablodan onur ve mutluluk duyaraktan işlerimize daha azimli yaklaşmaktayız. Sizlerde biz beyaz eşya teknik bakım servisinin birer ferdi olmak veya bu güzel aile için de bulunmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayın. Sizleri bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

istanbul ariston müşteri hizmetleri çağrı merkezi

Pendik Ariston Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Pendik Ariston ServisiDolayoba Ariston ServisiEsenyalı Ariston ServisiKaynarca Ariston ServisiGüzelyalı Ariston ServisiYenişehir Ariston Servisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi