Anasayfa / İstanbul / Kartal Westinghouse Servisi 444 1 840
Westinghouse İstanbul Servisleri

Kartal Westinghouse Servisi 444 1 840

Kartal Westinghouse Servisi Merkez teknik servis ekipleri sizlere daha kaliteli ve daha kapsamlı bir hizmet sunabilmek üzere hem beyazeşya hemde klima kombi üzerine servis onarım  işlemlerini gerçekleştirmektedir. Büyük ev aletlerinde oluşan her arızada yaşadığınız problemleri ortadan kaldırabilmek için emrinizdeyiz. Sene içerisinde her gün  bizlere iletişim hatlarımızdan ulaşarak bilgi-yardım isteğinde bulunabilirsiniz.

Kartal Westinghouse Servisi

Kartal Westinghouse Servisi Kullandığınız her ürünün tamir işlemlerini eğitim ve stajlarını tamamlamış işine yıllarını  adamış ve işinin uzmanı olmuş teknisyenlerimiz sayesinde gerçekleştirilmektedir.Çalışanlarımız sizlerin beklentileri yönünde hareket ederek onarım işlemlerini yapmaktadırlar.

Atalar Westinghouse Servisi

Atalar Westinghouse Servisi Firmamız tarafından kullanılan parçalar 1 senelik garanti kapsamına alınmaktadır.Ücretsiz müdahale ekiplerimiz cihazınızın tekrardan aynı arızayı  tekrarlaması durumunda en kısa zaman diliminde sizlere ulaşarak ürünümüzle ilgilenmektedir. Onarım-müdahale ekiplerimizi siz sayın müşterilerimize göndermekteyiz.

Esentepe Westinghouse Servisi

Esentepe Westinghouse Servisi Klimaların bir anda çalışmaması gibi durumları engellemek ve gidermek için senelik periyodik bakımlarını aksatmadan yaptırmanızı tavsiye ederiz. Tecrübe sahibi personellerimiz onarım gerektiren ürünün arızalarını çözümü ulaştırmak için kesintisiz servis desteği sağlamaktadır.

Soğanlık Westinghouse Servisi

Soğanlık Westinghouse Servisi Personellerimiz müşterilerimizin  ihtiyaçları doğrultusunda hızlarını arttırabilmek için bölgesel servis ekiplerini oluşturmaktadırlar. Bölgesel servis ekiplerimiz bölgelere göre dağılım göstermektedir  bununla birlikte hitap ettiğimiz tüketici kitlesini genişletmiş ve tüketicilerimizi daha kaliteli bir hizmet uygulamış bulunuyoruz.

Topselvi Westinghouse Servisi

Topselvi Westinghouse Servisi Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi  buzdolabı, klima, kombi gibi günlük hayatınızda sizlere yardımcı olan büyük ev aletlerimize hizmet vermekteyiz. Belirli bir marka, bölge, konum ve tüketime hitap  etmemekle ve her bütçeye uygun makul fiyatlarımızla övünüyoruz.

Uğurmumcu Westinghouse Servisi

Uğurmumcu Westinghouse Servisi Klasik bir tamirhane görünümünün dışına çıkmış olan modern ve teknolojik onarım ürünleriyle  donatılmış olan araçlarımızla sizlere ilk günkü gibi cihazlarınızı teslim etme garantisi vaadi ediyoruz. Arıza nedeni-tespit ve fiyat gibi işlemleri olabildiğince kısa  zamanda yapmaktayız.

Yakacık Westinghouse Servisi

Yakacık Westinghouse Servisi Onarımını yapmış olduğumuz cihazlara test uygulamasında yaparak problemlerinin son bulduğundan emin olarak teslimat yapmaktayız. Bunlara  ek olacakta güven sağlamak amacı güderek müşterilerimize 1 senelik bir garanti süresi sağlamaktayız. 1994 senesinden günümüze kadar sunduğu hizmetlerle firmamız tüketicilerinin yüzlerini ebediyen güldürmüştür.

Beyaz eşya klima ve kombi üzerine yaptığı tüm işlerle servis sektörünün birinci servisi ve tüketicilerin ilk tercihi olmayı başarmıştır. Yeniliklere açık bir firma olarak bizler müşterilerimize daha kaliteli, ekonomik, hızlı, kesintisiz, ve kalıcı çözümler üreten bir servis olmayı dilemekteyiz.

Bakım, tamir, takım, söküm, vb. firmamızın gerçekleştirdiği her işlem 1 senelik garanti zamanına sahip olmaktadır. Arızanın bulunması vb. işlemleri cihazın bulunduğu yerde yapılmaktadır.

Zaman almayan kısa süreçte gerçekleşebilecek olan işlemler (aksesuar takımı, program ayarlanması vb.) cihazın bulunduğu yerde gerçekleştirilmekte, uzun zaman diliminde gerçekleşen ve test gerektiren işlemler (ana kart değişimi, motor değişimi vb.) atölyemize alınarak onarımlar gerçekleştirilmektedir.

Cihazlarınızın arıza tespit işlemi sırasında arızalı teşhisi konulan parçalar yeni orjinal yedek parçalar ile değişim görmektedir. Değişim gören bu yeni parçalar firmamız tarafından tüketicilerimize güven sağlamak amacıyla 1 senelik garanti  süresine tabii tutulur.

Kartal Westinghouse Servisi

Ayrıca arıza tespit işlemleri sırasında teknisyenlerimiz sizlere tahmini fiyat aralığı bildirerek mağduriyet gibi bir durumu ortadan kaldırmaktadırlar.

İlginizi Çekebilir

istanbul ariston müşteri hizmetleri çağrı merkezi

Pendik Ariston Servisi 444 1 840

Sayfa İçindekiler Pendik Ariston ServisiDolayoba Ariston ServisiEsenyalı Ariston ServisiKaynarca Ariston ServisiGüzelyalı Ariston ServisiYenişehir Ariston Servisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi