Anasayfa / Klima İpuçları / Klima Soğutma Ayarı Nasıl Yapılır (Yaz Modu)
Klima Soğutma Ayarı Nasıl Yapılır (Yaz Modu)

Klima Soğutma Ayarı Nasıl Yapılır (Yaz Modu)

Klima Soğutma Ayarı Nasıl Yapılır (Yaz Modu) SOĞUTMA modu, girdiğinizde odayı soğutmak isterseniz kullanacağınız varsayılan ayardır. Klima, uzaktan kumandanızın ayar sıcaklığına ulaşmak için sıcaklığı düzenleyecektir. 24 C ° sıcaklık ayarı, enerji tasarrufu için iyi bir ayardır.

Klima Soğutma Ayarı

Klima Kumandanızın Mode Bölümünde Cool (Soğuk) Konumuna getirin. kumanda üzerinden istenilen dereceye ayarlayın. fan kontolunden istenilen hızda kullanın, auto tavsiye ederiz.

Gece sıcaklığı : 16 ° C

16 ° C, gece iyi bir sıcaklıktır. Uygun şekilde yalıtılmış bir yeni inşa evinde, sıcaklıklar bu seviyenin altına nadiren düşer. Bunun anlamı, kazanın kendiliğinden devreye girmesi muhtemel değildir. Ek olarak, 16 ° C’den 21 ° C’ye kadarki sıçrama, evin sabahları oldukça hızlı bir sıcaklığa ulaştığından emin olmak için yeterince küçüktür.

Gündüz Sıcaklığı : 16 ° C

Gün içerisinde işe gitmek için evden çıktığınızda, 16 ° C iyi bir kılavuz sıcaklığıdır. Ne yaparsanız yapın, yoğuşmayı önlemek için sıcaklığı 10 ° C’nin üzerinde tuttuğunuzdan emin olun. Sadece hava değil, aynı zamanda odanın içindeki serinletici öğeler de değil. Bu eşyalar kendiliğinden ısıtılmadığı sürece, soğuk algınlığı verir, bu da sizin rahatlık hissini olumsuz etkiler.

İlginizi Çekebilir

Nem alma cihazı kullanımı için mevsimler hangileridir

Nem alma cihazı kullanımı için mevsimler hangileridir ?

Sayfa İçindekiler Nem alma cihazı kullanım mevsimiNem ve Rutubet Kurutma Ürünleri Nem alma cihazı kullanım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamaya İzin Yok
Servis Çağrı Merkezi