Anasayfa / Klima / Akıllı Klima Devri Başladı !

Akıllı Klima Devri Başladı !

Akıllı Klima Devri Başladı !

Akıllı Klima Devri Başladı !Vestel ve Turkcell akıllı ve bağlanabilir. Ürünler ortaya koymak için önemli bir işbirliğine imza attı. Bu ürünlerden biri olan Smart Plus, Türkiye’nin cepten kumandalı ilk ve tek kliması. Vestel’in yeni klima serisinin en gözde ürünü Smart Plus, GSM teknolojisi ile cep telefonundan kumanda edilmesi ile ilgi çekiyor.Kullanılan teknolojide, klimayı bir kısa mesajla uzaktan çalıştırabiliyorsunuz. Buna ek olarak cep telefonuyla arzu edilen sıcaklığı ayarlayabiliyorsunuz. A enerji sınıfında yer alan. Vestel Smart Plus klima, sağladığı enerji verimliliğini yüksek performansıyla da destekliyor. Soğutma ve ısıtma modunda yüksek performans katsayısına sahip seri. Aynı BTU segmentinde yer alan eşdeğer klimalara göre yüzde 10 daha fazla performans gösteriyor.

Akıllı Klima Devri Başladı !

Çevre ve Sağlık Dostu

Vestel Smart Plus, ortamdaki mikroorganizmaları, virüsleri ve bakterileri etkisiz hale getiren, bulaşıcı hastalıkları yayılmadan engelleyen doğal ve zararsız Catechin ve gümüş iyon içerikli filtreleriyle antibakteriyel filtre kavramına yeni bir boyut kazandırıyor. Smart Plus klimalarının soğutucu ve ısıtıcı mekanizmasında ise çevre dostu R410A gazı kullanılıyor.Vestel Smart Plus, “iyonizer” teknolojisiyle evleri negatif iyonla doldurarak vücuttaki stres yükünü azaltıyor. Bu sayede kullanıcı kendisini doğada olduğu gibi sağlıklı, güçlü ve enerjik hissediyor.Vestel Smart Plus’ın cep telefonu ile kumanda edilebilme özelliği tüm operatörler için geçerli olacak. Vestel Smart Plus Akıllı Klima’yı satın alan Turkcell kullanıcılarından ise ilk 3 yıl SMS ücreti alınmayacak.Klimaya SMS atıldığında, komutun iletilip iletilmediğine dair geri bildirim mesajı üretilecek. Vestel, ilk 3 yıl boyunca operatör ayrımı yapmaksızın 450 SMS’e kadar geri bildirim ücretini kendisi karşılayacak.

Hakkında admin

Bir Göz Atın

Taşınabilir Seyyar Klima Ünitesi

Taşınabilir Klima Ünitesi Düşünüyorsanız

Taşınabilir Seyyar Klima Ünitesi Düşünüyorsanız Taşınabilir Seyyar Klima Ünitesi Düşünüyorsanız İhtiyacınız olan işi yapmak için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi