Anasayfa / Klima / Kanallı Tip Modeller

Kanallı Tip Modeller

Kanallı Tip Modeller

Kanallı Klimalar ile Sessiz Serinlik

Kanallı Tip Modeller Sessizliğin önemsendiği banka, restaurant, otel ve hastanelerde ideal iklimlendirme çözümleri üreten kanal tipi klimalar odanın şekli nasıl olursa olsun hava akışı sağlayarak mekânın her alanına eşit şekilde dağıtır. Böylelikle klimanın varlığından haberdar olmadan ısınır ya da serinlersiniz. Kanallı klimaların ürün özelliklerini ve fiyat listesini inceleyerek uygun ödeme koşulları ve vade seçenekleri ile bütçenize en uygun kanal tipi siplit klimaya sahip olun. Ayrıca kanallı klima fiyatlarının indirime girdiği kampanyaları da takip ederek en ucuz ürünü alma şansını yakalayın. Kampanyalarda ya da firmaların özel fiyat uyguladığı bazı ürünler arasından seçtiğimiz en ucuz fiyata sahip ürünü Ayın Fırsatı sayfasında bulabilirsiniz. Böylelikle hiçbir yerde bulamayacağınız bir fiyata klima alabilirsiniz.

kanallı tip klima

Kanallı tip klima nerelerde kullanılır ?

Merkezi bir sisteme sahip olan kanallı klimalar genellikle; Kanallı Tip Klimalar Twitter’da Kanallı Tip Klimalar Facebook’ta Kanallı Tip Klimalar  Büyük iş yerlerinde Bilgi işlem odalarında Hastanelerde Kütüphane ve müzelerde Mağazalarda İmalathanelerde Alışveriş merkezlerinde Kısacası ısıtılması veya soğutulması istenilen tüm geniş alanlarda kullanılır. Başlıca kanallı tip klima markaları arasında Mitsubishi, Midea, Tronic, Sigma, LG, Zen, Airfel, Arçelik, Alarko, Beko, Cartel, Vestel, Rubenis, Demirdöküm yer alır.

Gizlenir ve iklimlendirir

Kanallı Klima Kullanım ÖrneğiTavan arası, asma tavan, mutfak ve gardolap gibi bölmelere gizlenebilen R410 gazlı A sınıfı kanallı klimaların iç üniteleri varlığını hissettirmeden görevini yapar ve dekorasyonu bozmaz. Kanal tipi klimaların en önemli özellikleri; havalandırma yapabilme yeteneğinin yanı sıra ses, homojen hava dağıtımı, kapasite gibi konularda bütün beklentilere yanıt verir.

Kanallı klima ile her an sabit sıcaklık

Kanallı klimadaki oda termostatı sayesinde; ortamdaki sıcaklığın değeri ölçülür ve havanın sıcaklığını ayarlanan derecede sabit tutar. Oda termostatı; güneş ışınından korunan, merkezi bir yerde olmalı ve yılda bir kez temizlenmelidir. Soğutma – ısıtma – nem alma – fan seçenekleri sayesinde ortamda en iyi iklimlendirme yapılır. Siz de sağlıklı mekanlarda ferah ve temiz bir hava ile yaşamak istiyorsanız mutlaka kanallı bir klima satın alın.

Hakkında admin

Bir Göz Atın

Taşınabilir Seyyar Klima Ünitesi

Taşınabilir Klima Ünitesi Düşünüyorsanız

Taşınabilir Seyyar Klima Ünitesi Düşünüyorsanız Taşınabilir Seyyar Klima Ünitesi Düşünüyorsanız İhtiyacınız olan işi yapmak için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi