Anasayfa / Klima / Klima Kumandası İle Hangi Ayarlar Yapılabilir ?

Klima Kumandası İle Hangi Ayarlar Yapılabilir ?

Klima Kumandası İle Hangi Ayarlar Yapılabilir ?

Klimalar ferah bir ortamda yaşamamıza yardımcı teknolojik cihazlardır. Klimaları yaz ve kış aylarında bulunduğumuz ortamı ısıtmak ve soğutmak için kullanmaktayız.

Klima kumandası ile hangi ayarlar yapılabilir ? Sorusunun yanıtını aşağıdaki detaylı incelememizde bulabilirsiniz. Klima kumandasını kullanma konusunda sıkıntı yaşayanlar artık çözüme ulaşabilir. Klima kumandanız ile

  • Sıcak soğuk ayarlarını,
  • Zaman ayarını,
  • Nem alma konumunda çalıştırma ayarlarını,

Kolayca yapabiliriz. Klimanızın fonksiyonlarına göre değişiklik gösterebilen ayarlar içerisinde eğer hava temizleme özelliği var ise uzaktan kumanda ile bu ayarları da kolaylıkla yapabiliriz. Aslında klimanın modeline, şekline, markasına ve yüklenen özelliklere göre kumandaya komutlar yüklenmiştir. O doğrultuda kumandalar kendi aralarında çok çeşitli ve farklıdırlar. Ama genelinde yukarıda sizlere sunduğumuz ayarlar yapılır.

Klima kumandası ile fan hızını, ortamın ısısını yükseltip alçaltabilir, On / Off düğmeleri ile açıp kapatabiliriz. Timer düğmesi sayesinde zaman ayarlamalarını yapabiliriz.

Klimamızın konumlarında sıcak soğuk ayarlarını yaparken ingilizce terimlerle ya da geometrik şekillerle karşılaşabiliriz. Kimilerinde heat/cool kimilerinde ise kar ya da güneş işaretiyle bu ibareler gösterilir. Klima kumandasını kullanırken muhakkak suretle klima kullanma kılavuzu detayları incelenmelidir. Çünkü klima kumandasına her marka, model ve çeşide göre ayrı özellikler yüklenebilir. Ayarlarımızı bu konumlara göre yaparsak her zaman istediğimiz seviye de bir sıcaklığa ulaşmış oluruz.

Klima kumandası ile ilgili detaylı bilgi için bizleri arayabilir, teknik destek alabilirsiniz.

Hakkında Usta

Bir Göz Atın

Taşınabilir Seyyar Klima Ünitesi

Taşınabilir Klima Ünitesi Düşünüyorsanız

Taşınabilir Seyyar Klima Ünitesi Düşünüyorsanız Taşınabilir Seyyar Klima Ünitesi Düşünüyorsanız İhtiyacınız olan işi yapmak için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi