Anasayfa / Kocaeli / Kocaeli Beko Servisi 444 1 840
Bakım onarım montaj servisleri

Kocaeli Beko Servisi 444 1 840

Kocaeli Beko Servisi firmamız beyaz eşya servisi konusunda uzun yıllardır hizmet veren eski ve köklü bir kuruluştur. Sahip olduğumuz beyaz eşyalar arızalandığı zaman acil çözümlenmek ister. Çünkü çalışırken varlığından haberdar bile olmadığımız beyaz eşya, bakım yaptırmadığımız zaman ansızın bizi yarı yolda bırakıp, günlük hayatımızdaki aksatmalar neden olmaktadır.

Kocaeli Beko Servisi

Bu yüzden biz teknik servisimiz olarak deneyimli firma çalışanlarımız kısa sürede ve kalıcı çözümler üretmektedir. Alanındaki uzman kadromuz beyaz eşyalarınızdaki aksaklığa uğratan parçalarının değişiminde ve cihazınız üzerinde yapılacak olan her işleme özveriyle, dikkatle yaklaşmakta sıkıntınızın ortadan kalkması için pür dikkatle çalışmaktayız.

Kocaeli Servis Beko Ürünlerine Sağladığımız İlçeler Başiskele Çayırova Darıca Derince Dilovası Gebze Gölcük İzmit Kandıra Karamürsel Kartepe Körfez 

Ürününüze yapılacak işlem sonrasında da hizmetlerimizi bir yıl garanti altına alarak siz müşterilerimizin güvenine güven katmakta. Biz firma çalışanları olarak siz müşterilerinizin cihazlarındaki değişen yedek parçalarda orijinallikten kaçmamaktayız, yedek parçalarda ucuz piyasada fazlasıyla bulunan korsan parçalardan uzakta hizmet vermekte, cihazlarınızın ömrüne ömür katmaktayız.

Teknik servis olarak servis teknisyenlerimiz evinize kadar gelmekte sorununuzu en kısa sürede çözümlemektedir. Gerektiği taktirde ürünlerinizin arızalarınızda yerinde yapılamayacak durumları için atölyemize alınmakta titizlikle incelen cihazlarınız gerekli bilgilendirilmeler sizlere verilerek uygun fiyatlarımızla işlemleri tamamlanmaktadır.

Servis hizmetlerimiz sonrasında cihazlarımızdaki performans larında ve fayda göreceğiniz çalışmalarındaki fark ile memnuniyetiniz standartların üstüne ulaşacaktır. Biz firmamıza 365 gün 24 saat ulaşabilirsiniz beyaz eşyalardaki her türlü sıkıntılarınızı ortadan kaldırmak için sizin hizmetindeyiz.

Sunduğumuz tüm hizmetler firmamızın garanti ve güvencesi altında olup, gönül rahatlığıyla tereddütsüz bir şekilde hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerden gelen çağrıları bekliyoruz.

Bu İşine Yarar Belki ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

soru sor

Uzmana Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
error: Kopya İzni Yok