Anasayfa / Kombi / Doğalgaz Faturalarında Taksitlendirme

Doğalgaz Faturalarında Taksitlendirme

Doğalgaz Faturalarında Taksitlendirme

Doğalgaz Faturalarında Taksitlendirme, Kış aylarının korkulu rüyası haline gelen doğalgaz faturaları artık sizi korkutmasın.  İGDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre doğalgaz tüketicileri bu duruma çok sevinecek.

İGDAŞ’ın yeni geliştirdiği sistem ile kış ayları artık korkulu rüyanız haline gelmeyecek. İGDAŞ’ın geliştirdiği sistemin adı “Sabit Ödeme Sistemi” olarak adlandırılıyor. Peki ama bu sistem ile ödeme şekli nasıl olacak ? Öncelikle şunu belirtmemiz gerekmektedir.

Doğalgaza önceden bir aboneliğiniz söz konusu ise geçmiş dönemdeki faturalarınız kontrol edilir ve bir fiyat çıkarılır. Daha sonrasında ise belirlene fiyat üzerinden bir yıla, yani on iki eşit aya bölünür ve tüm yıl boyunca sabit ücret ödersiniz.

Doğalgaza önceden bir aboneliğiniz yoksa ya da yeni abone olduysanız kendi sınıfınızdan olan abonelerin geçmiş dönemdeki faturaları kontrol edilir ve belirlenen fiyat ile taksitlendirme yöntemi yapılır. Bu yöntem de on iki ayı yani bir yılı kapsamaktadır.

Sabitlenen fatura sayesinde kış aylarında güçlük çekmez tüm kışı sorun yaşamadan atlatırsınız. Bu sistemde mevcut olan en önemli özellik ise doğalgaz faturanızın son ödeme tarihini kendiniz belirliyor olmanızdır. Sizler de kış aylarını yüksek gelen faturaları yüzünden sevmeyen tüketicilerimizdenseniz bu sistemden yararlanabilirsiniz. Sistem başvuru sonrasında belirli bir tarihi kapsamaktadır. Kullanıcının herhangi bir başvurusu söz konusu değilse de sistem otomatik olarak yenilenmektedir.

VADE FARKI ALINMAYACAK

Konu ile ilgili İGDAŞ’tan yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:Kış aylarının yüzünü iyice göstermesiyle düşen hava sıcakları, ısınma giderlerini artırdı. İstanbulluların rahat, güvenli ve verimli ısınması için kentin her köşesine kesintisiz bir biçimde doğalgaz dağıtımını gerçekleştiren İGDAŞ, abonelerine faturalarını, kredi kartlarıyla vade farksız 3 taksitte ödeme imkânı sunuyor. Bu kampanyada Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, HSBC Bank, İş Bankası, TEB, Vakıflar Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Burganbank yer alıyor. Katılım şartları bankadan bankaya farklılık gösteren kampanya hakkında daha detaylı bilgiye www.igdas.com.tr adresinden ve bankaların şubelerinden ulaşılabilir.”

Hakkında Usta

Bir Göz Atın

Doğalgazda Kombimi Merkezi Sistemmi ?

Doğalgazda Kombi Mi Merkezi Sistemler Mi Daha Karlı, Doğalgaz kullanımında hangisi avantajlı ? Uzmanlara göre, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağrı Merkezi