Anasayfa / Kocaeli / Körfez Bosch Servisi 444 1 840
Arçelik beko bosch siemens teknik servis çağrı merkezi

Körfez Bosch Servisi 444 1 840

Körfez Bosch Servisi Beyaz eşya servisi kendini geliştirmiş uzman eğitimli kadromuzla birlikte, beyaz eşya cihazlarınıza yirmi yılı aşkın süredir, uzun süreli kaliteli çözümler sunan başarılı bir firmayız. Bildiğimiz her bilgiyi ve kazandığımız her deneyimleri ekip arkadaşlarımızla da paylaşarak sizlere en başarılı hizmet sunmak bizim görevimizdir.

Körfez Bosch Servisi

Cihazlarımızdaki her türlü arızalara kesin çözüm bularak, sıkıntılarınızın tekrarlamaması için gayret göstermekteyiz. Körfez Bosch Servisi Teknoloji gelişmesiyle hayatımız gittikçe kolaylaşıp evimizde beyaz eşya cihazlarımızla dilediğimiz gibi ihtiyaçlarımızı giderebilmenin huzurunu yaşamaktayız.

Derince Bosch Servisi

Derince Bosch Servisi Bugün yanınızda olup üstün hizmetlerimizle yaşamınızı kolaylaştırmamızın sağladığımız gibi yarında aynı niyetle yanınızda olmaya devam edeceğiz, Beyaz eşya arıza teknik destek servisimiz faaliyetlerini sürdürmektedir.

İçerisinde bulunduğumuz sektörde yakaladığımız başarılarımızı, beyaz eşyalar hakkında güncel olan beklentilerinize cevap verebilmek adına, bilgilerimizi sürekli yenileyerek, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Yirmi yılı aşkın süredir sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizi, başarı basamaklarını adım adım çıkarak, günümüz artan ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler sunup, lider firma unvanını kullanmaktayız. Bu sebeple bizi istediğiniz zaman arayabilir sıkıntılarınızı bizimle paylaşıp arıza servis kaydında bulunabilirsiniz.

Yeniliklere açık olan servisimiz her zaman bünyesinde barındırdığı personellerini düzenli olarak ayda 1 defa seminerlere katılmasına destek olarak bilgilerini daha verimli ve mücadeleci olmalarına yönlendirmektedir, Her zaman meslek taşlarının 1 adım önünde seyre duran servisimiz ve ekipmanlarımız sunmuş oldukları hizmete her zaman sahip çıkmıştır.

Bakım ve onarımını yapmış olduğumuz tüm cihazlarınız 1 yıl süre ile garantimiz altındadır ve işçilik garantilediğimizden. Bizler sizlerin bu memnuniyetinden ve kararlarından yola çıkarak kendimizden edim adımlarla bir ömür değilde bin ömür yanınızda olmayı hedefliyoruz, Sizlerde hala servisimizden hizmet almanın tadına çağrı merkezlerimizi arayarak gerektiği zaman servis talep ederek farkımızı fark edebilirsiniz.

Bu İşine Yarar Belki ?

Kelvinator Servisi

Kelvinator Servisi 444 1 840

Kelvinator Servisi servis ve onarım merkezi Buzdolabı, çamaşır makinesi, Mikrodalga fırın, Klima, Fırın vb. Gibi …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya İzni Yok
Servis Çağrı Merkezi