Anasayfa / Beyaz Eşya Hata Kodları / LG Bulaşık Makinesi Hata Kodu LE
LG bulaşık makinesi hata kodu LE

LG Bulaşık Makinesi Hata Kodu LE

Bulaşık Makinesinde LE anlamı ne? LE hata kodunun bulaşık makinenizde görüntülenmesinin birkaç farklı nedeni olabilir. LG bulaşık makinesi LE hata kodunu alıyor? LG bulaşık makinesi ekranındaki LE hata kodu MOTOR HATASI’nın bir göstergesidir .

Bu hata koduna neden olabilecek 5 sorun bir kablolama sorunudur (LE hatasının en yaygın nedeni) , yıkama pompası pervanesi kilitli, yıkama motorunun rotoru kilitli, bıçak kilitli veya PCB ana kontrol panosu arızalı. Tüm bu sorunlar LG bulaşık makinenizin LE hata kodunu görüntülemesine neden olabilir. Tüm bu farklı sorunlarla, bu hata koduna neden olabilecek bileşenleri kontrol etmek, onarmak veya değiştirmek, hata mesajını temizler ve LG Bulaşık Makinenizi düzeltir.

LG Bulaşık Makinesi Hata Kodu LE

LG hata kodu LE motorda bir sorun olduğunu gösterir. Bu hatanın en yaygın beş nedeni vardır:

Gevşek veya hasarlı kablolama
Kilitli çark
Kilitli motor rotoru
Kilitli bıçak
Arızalı ana kontrol panosu
Sorunu çözmek için, tüm bu unsurları kontrol edin ve sorunu gidermek için adımlar atın. Arızalı parçaları varsa değiştirin. Sorun devam ederse profesyonel bir teknisyeni arayın.

LG’nin Bulaşık Makinasında LE ne anlama geliyor ? 

LE hata kodunun bulaşık makinenizde görüntülenmesi için birkaç farklı neden olabilir. LG bulaşık makinesi LE hata kodunu alıyor mu? LG bulaşık makinesi ekranındaki LE hata kodu bir MOTOR ARIZA göstergesidir . Bu hata koduna neden olabilecek 5 sorun bir kablolama problemidir (LE hatasının en sık nedeni) , yıkama pompasının pervanesi kilitli, yıkama motorunun rotoru kilitli, bıçak kilitli veya PCB ana kontrol panosu arızalı.

Tüm bu sorunlar LG bulaşık makinenizin LE hata kodunu göstermesine neden olabilir. Tüm bu farklı konularla birlikte, bu hata koduna neden olabilecek bileşenleri kontrol etmek, onarmak veya değiştirmek, hata mesajını temizler ve LG Bulaşık Makinenizi düzeltir.

LE Bulaşık Kodunu temizlemek için LG Bulaşık Makinenizi tamir etme: LG Bulaşık Makinenizdeki LE hatası veya hata kodu, su sirkülasyon pompası motorunda bir sorun olduğunu gösterir. LG Bulaşık makinesini, motorun aşırı ısındığı için soğuması için 30 ila 45 dakika kapatın. 30 ila 45 dakika sonra yeni bir yıkama programı başlatın ve LE hata kodunun tekrar gösterilip gösterilmediğini kontrol edin.

Bu İşine Yarar Belki ?

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları

Profilo Kurutma Makinesi Hata Kodları Ürünlerin yüksek kalitesine rağmen, önemli bir süre sonra ekipman kullanılamaz …

soru sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi
Bu Sayfanın İçeriğini Kopyalayamazsınız !