Ev / Beyaz Eşya Arızaları / LG Buzdolabı Kontrol Gösterge Paneli Resetleme
LG Buzdolabı Kontrol Gösterge Paneli Resetleme

LG Buzdolabı Kontrol Gösterge Paneli Resetleme

LG Buzdolabı Kontrol Gösterge Paneli Resetleme LG’nin buzdolapları, buzdolabının fonksiyonlarının ve özelliklerinin seçilebileceği ve ayarlanabileceği bir elektronik dokunmatik ped kontrol paneline sahiptir. Bu kontrol paneli tuşlarının bir kombinasyonuna basmak buzdolabını test moduna geçirir. Test modundayken, buzdolabının bazı fonksiyonları ve işlemleri teşhis amacıyla etkinleştirilebilir ve gözlemlenebilir.

LG Buzdolabı Kontrol Gösterge Paneli Sıfırlama

Dondurucu Sıcaklık fonksiyonunun “Ekspres Dondurma” tuşuna ve “Colder” tuşuna aynı anda basın ve 3 saniye basılı tutun. Buzdolabı Test Modu 1’e girecektir. Test Modu 1, kompresör ve dondurucu fanın teşhisine, adım sönümleyicinin açılmasına, defrost ısıtıcısının kapatılmasına ve LED’lerin ekrana gelmesine izin verir.

Test Modu 1’de aynı anda “Express Freezing” tuşuna ve Dondurucu Temp fonksiyonunun “Colder” tuşuna basın ve 3 saniye bekleyin. Buzdolabı Test Modu 2’ye girecektir. Test Modu 2, kompresör ve dondurucu fanın, adım damperinin kapanmasının ve buz çözücü ısıtıcının kapalı çalışmasını sağlar.

Test Modu 2’de aynı anda “Express Freezing” tuşuna ve Dondurucu Temp fonksiyonunun “Colder” tuşuna basın ve 3 saniye bekleyin. Buzdolabı Test Modu 3’e girecektir. Test Modu 3, kompresör ve dondurucu fanın kapatılmasını, kademeli damperin kapanmasını ve buz çözme ısıtıcısının açık çalışmasını sağlar.

Test Modunda 3 aynı anda “Express Freezing” tuşuna ve Dondurucu Temp fonksiyonunun “Colder” tuşuna basın ve 3 saniye bekleyin. Buzdolabı, test moduna girmeden önce durumuna sıfırlanacaktır.

LG Buzdolabı Kontrol Gösterge Paneli Resetleme

Buzdolabını duvar prizinden çıkarın, ardından test modundan çıktıktan sonra cihazı sıfırlamak için tekrar takın.

İlginizi Çekebilir

LG mikrodalga fırın

LG mikrodalga fırın sorunlarını giderme

LG mikrodalga fırın sorunlarını giderme LG LCSP1110ST mikrodalga fırın sorunlarını giderme İçindekiler LG LCSP1110ST mikrodalga …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopya Yasak !
Servis Çağrı Merkezi